عذرخواهی رامین رضاییان

عذرخواهی رامین رضاییان از سروش

تاریخ انتشار : 4 دی 1397کد مطلب : 70533زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامین رضاییان مدافع راست تیم ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی در رابطه با اظهارات جنجالی اش در مورد سروش رفیعی بازیکن پرسپولیس داد.

عذرخواهی رامین رضاییان از سروش رفیعی

افکارنیوز:رامین رضاییان اخیرا مصاحبه ای انجام داد که با وجود نیاوردن اسم از سوی این بازیکن، اما مخاطب صحبت های او سروش رفیعی بود که انتقاداتی راجع به لیست تیم ملی داشت.

رضاییان در جدیدترین گفت وگوی خود که با برنامه نود انجام داده بود، راجع به اظهاراتی که علیه سروش رفیعی داشت، عنوان کرد:یک مصاحبه ای کردم که شاید ادبیات من، قشنگ نبود؛ همان روز یک بازیکن حرف هایی زد که موجب شد ناراحت شوم و واکنش نشان دهم.

او ادامه داد:آن بازیکن هم با توجه به شخصیتی که از او می شناسم، شاید اگر به گذشته بازگردد، آن مصاحبه ها را نکند؛ با این حال من از حرف های او خیلی ناراحت شدم و مطمئنا ادبیاتم قشنگ نبود.

رامین رضاییان از سروش رفیعی عذرخواهی کرد

 عذرخواهی مدافع راست تیم ملی از سروش رفیعی به دلیل صحبت های اخیرش 

مدافع راست تیم ملی ایران اضافه کرد:یادم است چهار سال پیش که می خواستیم به جام ملت های استرالیا برویم، همین بازیکن مشکلاتی داشت همه ناراحت بودیم؛ خود سرمربی کنونی تیم ملی هم ساعت 8 صبح با این بازیکن به نظام وظیفه رفت و خدا را شکر مشکل او حل شد، به استرالیا آمد و بازی هم کرد؛ چه بسا یک روز دوباره پیراهن تیم ملی را بپوشد.

رضاییان اضافه کرد:ما بازیکنان تیم ملی و فوتبالیست ها همیشه باید در کنار هم و پشت هم باشیم؛ تیم ملی برای شخص نیست و برای مردم ایران است؛ ما فوتبالیست ها باید یاد بگیریم چه یک روز این پیراهن را می پوشیم و چه یک روز بر تن نمی کنیم، در باشگاه بزرگ هستیم یا خیر، به آن پیراهن احترام بگذاریم.

رضاییان؛ ادبیاتم قشنگ نبود و عذرخواهی کردم 

مدافع راست تیم ملی ایران ابراز کرد:مشکلی نیست و می گویم ادبیات من قشنگ نبود و بابت آن معذرت خواهی کردم ولی الان که حرف ملی در میان است، وقت حمایت است؛ تمام هواداران بزرگ پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال و سپاهان باید کنار تیم ملی باشیم چون یک بحث ملی است.

رضاییان یادآور شد:سید جلال حسینی که افتخار بازی در پرسپولیس و تیم ملی کنارشان را دارم؛ این مرد بزرگ چند روز قبل در مصاحبه ای تاکید کردند که باید از تیم ملی حمایت کرد؛ باید این افراد را الگو قرار دهیم و همیشه کنار تیم ملی باشیم؛ بخشیدن از بزرگی آدم کم نمی کند و کسی را قضاوت نکنیم.

 انتهای پیام/ح.ب

عذرخواهی رامین رضاییان از سروش رفیعی

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
وبگردی