بازیکن جدید پرسپولیس

5 بازیکن در راه پرسپولیس

تاریخ انتشار : 14 دی 1400کد مطلب : 6697زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر روز شایعه می‌شود که یکی از بازیکنان جدا شده پرسپولیس قرار است دوباره پیراهن این باشگاه را به تن کند.

پرسپولیس این روز‌ها رفته رفته تبدیل به مدعی قهرمانی لیگ برتر آنهم برای ششمین فصل متوالی شده است. این تیم روز گذشته موفق شد در جریان هفته سیزدهم با نتیجه 2 بر یک از سد تراکتور بگذرد و به یک قدمی استقلال صدرنشین برسد.

به گزارش فرارو، البته پرسپولیسی‌ها امید زیادی دارند کمیته استیناف رای کمیته انضباطی را برگرداند و آن وقت به جای استقلال، صدرنشین لیگ برتر هم شوند. با این حال، این موضوع یکی از اخبار مهیجی است که پرسپولیسی‌ها را احاطه کرده، چون به غیر از آن، خبر بازگشت پرسپولیسی‌های قدیمی به این باشگاه، هر روز سرعت بیشتری به خود می‌گیرد. این شایعات جدید در شرایطی مطرح شده که پرسپولیس برای تقویت تیمش نیاز به جذب بازیکن جدید دارد.

علیرضا بیرانوند در راه پرسپولیس

اگر قرار باشد از انتهای زمین پرسپولیس شروع کرد باید به علیرضا بیرانوند برگشت؛ بازیکن باشگاه آنتورپ که این روز‌ها به صورت قرضی در بواویشتا پرتغال بازی می‌کند یکی از بازیکنانی است که شایعات بازگشت به پرسپولیس در همین زمستان به گوش می‌رسد. شایعه شده او می‌خواهد یکطرفه فسخ کند و برگردد. با توجه به اینکه پرسپولیس فقط حامد لک را به عنوان دروازه بان با تجربه در اختیار دارد شاید این موضوع خبر امیدوارکننده‌ای باشد.

رامین رضاییان در راه پرسپولیس

مدافع راست سال‌های نه چندان دور پرسپولیس هم پالس‌های مثبتی برای بازگشت به پرسپولیس فرستاده است. همین روز گذشته یکی دو رسانه قطری هم از علاقه او برای بازگشت به پرسپولیس خبر داده اند. این شایعه در شرایطی مطرح شده که پرسپولیس در پست مدافع راست مهدی شیری، سیامک نعمتی و دو بازیکن تاجیکستانی دارد و ترافیک سنگین است. شاید بازگشت رامین برای پرسپولیس در اولویت نباشد.

شجاع خلیل‌زاده در راه پرسپولیس

این یکی تازه‌ترین شایعه‌ای است که مطرح شده است. عنوان شده الریان قرارداد شجاع خلیل‌زاده را تمدید نکرده و این بازیکن ممکن است انتهای فصل به پرسپولیس بیاید. هواداران پرسپولیس با توجه به نوع جدایی این بازیکن، دل چندان خوشی از او ندارند و شجاع هر بار، شایعه بازگشتش را تکذیب کرده است. حالا ادعا شده اگر تیمی از قطر به این بازیکن پیشنهاد ندهد او دلش می‌خواهد به پرسپولیس برگردد. مشکل، اما اینجاست که پرسپولیس در پست مدافع میانی بازیکنان خوبی دارد که هر کدام برای خودشان یک مدعی هستند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بعید است شجاع جایی در برنامه‌های پرسپولیس داشته باشد.

سروش رفیعی در راه پرسپولیس

این یکی دوست داشت پیش از شروع رقابت‌های همین فصل از سپاهان به پرسپولیس برگردد، ولی ظاهرا جایی در برنامه‌های تاکتیکی یحیی گل محمدی نداشت. با این حال و با توجه به ضعفی که پرسپولیسی‌ها در خط میانی به ویژه در امر بازیسازی نشان داده اند، سروش رفیعی دوباره گزینه بازگشت به پرسپولیس شده است. اگر این تیم در نیم فصل هافبک به دردبخوری نخورد، سروش در پایان فصل شانش زیادی برای بازگشت دارد.

علی علیپور در راه پرسپولیس

نهایتا بازیکنی که در خط حمله پرسپولیس زیاد درباره اش صحبت شده علی علیپور است. او به صورت رسمی در چندین نوبت ازتمایلش برای بازگشت به پرسپولیس حرف زده است. پرسپولیس در این فصل تلاش زیادی برای جذب مهاجم کرده و عنوان شده در همین نیم فصل هم یحیی به دنبال خریدن مهاجم خارجی است. با توجه به سابقه خوب علیپور در خط حمله پرسپولیس، او شانس زیادی برای پوشیدن دوباره پیراهن این تیم دارد.

انتهای پیام/م

5 بازیکن در راه پرسپولیس

53
این مطلب مفید بود ؟30
وبگردی