بازیکنان تیم ملی در خندوانه
برنامه خندوانه شب گذشته 22 تیرماه 1397 با حضور علیرضا بیرانوند ، میلاد محمدی و سعید عزت اللهی روی آنتن رفت و بازیکنان تیم ملی در خندوانه شبی متفاوت را رقم زدند.

شب بی نظیر بازیکنان تیم ملی در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 22 تیر 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان علیرضا بیرانوند ، میلاد محمدی و سعید عزت اللهی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بود.

بازیکنان تیم ملی در خندوانه شبی بی نظیر را رقم زدند

بعد از بازی های خوب تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 روسیه و بازگشت بازیکنان تیم ملی رامبد جوان از سه بازیکن تیم ملی برای حضور در برنامه دعوت کرد. علیرضا بیرانوند ، میلاد محمدی و سعید عزت اللهی سه بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان یکی از جذاب ترین برنامه های خندوانه را رقم زدند.

علیرضا بیرانوند در ابتدای گفتگو و در حین سلام و احوال پرسی به اضافه وزن رامبد جوان اشاره کرد و با واکنش مجری خندوانه روبرو شد . سه بازیکن تیم ملی در خندوانه از استقبال مردم هنگام بازگشت به شهرهایشان گفتند.

خندوانه

بازیکنان تیم ملی فوتبال در خندوانه

دروازبان تیم ملی کشورمان درباره شرایط سخت بازی مقابل اسپانیا ، پرتغال و مراکش گفت و ادامه داد :شرایط برای ما به حدی دشوار بود که در جلسات بچه ها به عشق مردم گریه میکردند و فشار روانی بسیار بالا بود.

سوژه شدن پشتک میلاد محمدی در خندوانه

رامبد جوان از میلاد محمدی درباره پشتکی که در حین پرتاب توپ زد پرسید و این ماجرا سوژه ای برای عزت اللهی و بیرانوند شد و میلاد گفت :من آن موقع شرایط سختی داشتم چون کتفم در رفته بود نمیتوانستم پرتاب بلندی انجام بدم بنابراین داشتم تصمیم میگرفتم که به کی توپ را بدهم که یکدفعه تصمیم گرفتم توپ را با پشتک زدن پرتاب کنم . من این کار را 8 سال پیش انجام داده بودم و خداروشکر وقتی داور سوت زد و اجازه نداد دوباره تکرار کنم این حرکت رو تازه فهمیدم چکار کرده بودم.

سعید عزت اللهی در تکمیل حرفهای میلاد گفت :من چون از در رفتگی کتف میلاد خبر داشتم خیلی سریع خودم را به جلوی او رساندم تا در یک پرتاب کوتاه توپ را بگیرم اما حرکت میلاد همه ما را شوکه کرد . میلاد این کار را نه در تمرین و نه هیچ جای دیگه انجام نداده بود و یکدفعه در جام جهانی این حرکت رو زد و خداروشکر داور به دادش رسید.

رامبد جوان بعد از این صحبت ها به با جان و دل دویدن میلاد اشاره کرد و علیرضا بیرانوند گفت:میلاد زمانی که در دویدن سرعت میگیرد صدای خاصی هم از خودش درمی آورد . میلاد محمدی درباره این موضوع گفت:من زمانی که میدوم نفس میگیرم و یکدفعه با صدایی آن را خارج میکنم ، این کارم یکبار باعث شد تا یکی از بازیکنان خارجی با تعجب به من نگاه کنه اما من به روی خودم نیاوردم.

توضیح علیرضا بیرانوند درباره چطوری کریس

علیرضا بیرانوند درباره سوژه شدن چطوری کریس گفت :زمانی که قرعه کشی انجام شد و ما با پرتغال ، اسپانیا و مراکش هم گروه شدیم همه فکر میکردند ما در هر بازی چند گل میخوریم . همان روزها بود که با فتوشاپ رونالدو را به جای بازیگری به وقت شام که میگفت چطوری ایرانی گذاشته بودند و میگفت چطوری بیرانوند .

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در خندوانه

همین ایده ای برای ساخت چطوری کریس شد که من بارها و بارها بخاطر این موضوع مورد اهانت مردم قرار گرفتم اما خداروشکر سربلند بیرون آمدم و زمانی که قرار شد رونالدو پنالتی بزنه از خدا کمک خواستم و وقتی توپ را گرفتم انگار دنیا را به من دادند و دلم نمیخواست توپ را رها کنم.

بحث ازدواج و خوانندگی بازیکنان تیم ملی در خندوانه

رامبد جوان از سعید عزت اللهی پرسید سعید چرا ازدواج نمیکنی که گفت :ازدواج برای من خیلی زود است ، من فقط 21 سال دارم و در 28 سالگی ان شاء ا... ازدواج میکنم و میلاد محمدی در این باره گفت :من ان شاء الله بالای 30 یا 40 سالگی ازدواج میکنم.

علیرضا بیرانوند درباره موضوع ازدواج گفت :آدم هرچقدر زودتر ازدواج کنه بهتره ، من 18 سالگی ازدواج کردم و پسرم طاها 6 سالش است . به نظرم بازیکنای فوتبال که در کشورهای دیگه یا شهر دیگه زندگی میکنند اگر متاهل باشن راحت تر میتونن به آرامش برسن.

در این بخش از گفتگو علیرضا بیرانوند به صدای خوب میلاد محمدی اشاره کرد و باعث شد میلاد ترانه ای را در خندوانه بخواند و پس از آن سعید ترانه ای به گیلانی و علیرضا آهنگی به لری خواند .

 خندوانه

بازی پانتومیم رامبد جوان با بازیکنان تیم ملی در خندوانه

با ورود شاه حسینی به استودیو و رونمایی از لباس های جدید خندوانه قرار شد تا بازی پانتومیم بین آنها برگزار شود و در نهایت تیم علیرضا بیرانوند و میلاد محمدی با 9 امتیاز تیم رامبد جوان و سعید عزت اللهی را برد.

با اضافه شدن جناب خان به برنامه حال و هوایی دیگر در خندوانه حاکم شد .

جناب خان که از حضور بازیکنان تیم ملی در خندوانه حسابی خوشحال بود از خالی بودن جای پژمان منتظری در برنامه گفت و به ماجرای دستشویی رفتنی که به قیمت جا ماندن از بازی در جام جهانی تمام شد صحبت کرد.

رامبد جوان درباره رفتن یا ماندن کیروش از بچه های تیم ملی پرسید که بیرانوند گفت :ما هم امیدواریم کیروش بماند. از زمانی که کیروش به تیم ملی آمده ، تیم ملی پیشرفت های زیادی کرده و این سرمربی واقعا یک روانشناس بزرگ است و آرزویش سعود تیم ملی به مرحله دوم در جام جهانی بود اما امیدواریم در جام ملتها بهترین نتیجه را بگیریم .

هدیه ویژه جناب خان به بازیکنان تیم ملی در خندوانه

جناب خان که از حضور بازیکنان تیم ملی در خندوانه بسیار خوشحال بود به موزیک ویدئویی که برای تیم ملی ساخته بود اشاره کرد و این موزیک ویدئو در برنامه پخش شد و بعد از آن جناب خان از بیرانوند خواست که کنار او بیاید و هدیه ای که او برایش تهیه کرده را بگیرد.

علیرضا بیرانوند

خوانندگی علیرضا بیرانوند در خندوانه

هدیه ویژه جناب خان به علیرضا بیرانوند یک دست لباس مخصوص لری بود که بیرانوند را به آرزویش رساند و همان جا آن لباسها را پوشید و گفت :من آرزو داشتم یک روز با لباس لری به یک برنامه تلویزیونی بروم که به آرزویم رسیدم و از جناب خان حسابی تشکر کرد.

نفر بعدی که قرار شد هدیه ای از جناب خان دریافت کند سعید عزت اللهی بود. جناب خان در این خصوص گفت :امشب یه هدیه ویژه برای سعید آماده کردم و قراره سعید را به خانه بخت بفرستیم و بعد از یک تماس تلفنی با دخترعهمه اقدس خطبه عقد سعید را خواند .

در بخش پایانی برنامه جناب خانه به میلاد محمدی یک زیرانداز هدیه داد و از خواست هنگامی که میخواهد پشتک بزند این زیرانداز را پهن کند.

قول های خوب بازیکنان تیم ملی در خندوانه

در بخش پایانی برنامه علیرضا بیرانوند قول داد که به 20 رفتگر نفری 500 هزار تومان کمک کند.

خندوانه

سعید عزت اللهی ، علیرضا بیرانوند و میلاد محمدی در خندوانه

میلاد محمدی در برنامه شب گذشته قول داد که به بیماران سرطانی محک 4 میلیون تومان کمک کند و سعید عزت اللهی از سفر تفریحی 5 کودک زلزله زده به هزینه خودش صحبت کرد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال با دریافت لوح تقدیر و هدایایی از برنامه خندوانه خداحافظی کردند و شبی متفاوت را در این برنامه رقم زدند.

از خوانندگی تا پانتومیم بازیکنان تیم ملی در خندوانه +تصاویر

4.824
این مطلب مفید بود ؟231
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی