پرسپولیس

تیم پرسپولیس بدون ستاره های گلزن خود استارت زد

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1397کد مطلب : 70141زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم پرسپولیس گلزنان نخستین بازی فصل قبل خود را در هفته فصل لیگ های هجدهم را در اختیار ندارد.

استارت پرسپولیس بدون ستاره های گلزن افتتاحیه

رقابت های لیگ برتر فوتبال از روز چهارم مرداد به صورت رسمی وارد فصل هجدهم می شود. در یکی از بازی های روز اول لیگ تیم های پدیده مشهد و پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف یکدیگر می روند.

مدافع عنوان قهرمانی در حالی پا به لیگ هجدهم می گذارد که تعدادی از بازیکنان فصل قبل خود را از دست داده است. همچنین شجاع خلیل زاده، مدافع این تیم به دلیل مصدومیت در چند جلسه تمرینی سرخپوشان غایب بوده و از دیروز دوباره تمرینات خود را آغاز کرده است. به همین دلیل وضعیت حضور شجاع در بازی مقابل پدیده هنوز مشخص نیست.

ترکیب پرسپولیس در لیگ هجدهم

در صورتی که خلیل زاده به بازی پدیده نرسد، نکته جالبی در خصوص ترکیب پرسپولیس در اولین بازی لیگ رخ می دهد و آن غیبت گلزنان اولین بازی فصل قبل این تیم است. پرسپولیس لیگ هفدهم را با بازی برابر فولاد در ورزشگاه آزادی آغاز کرد. در آن دیدار که با برتری دو بر صفر شاگردان برانکو خاتمه یافت، وحید امیری و شجاع خلیل زاده گل های میزبان را به ثمر رساندند.

با جدایی امیری از جمع سرخپوشان، غیبت یکی از گلزنان هفته اول پارسال در اولین بازی امسال قطعی است و حضور یا غیبت شجاع در بازی روز پنجشنبه، تکلیف دومین گلزن بازی فصل قبل را مشخص خواهد کرد.

تیم پرسپولیس

 استارت تیم پرسپولیس در لیگ هجدهم

برگزاری مراسم افتتاحیه در حاشیه بازی پرسپولیس

روز پنجشنبه و از ساعت 20 و 45 دقیقه در ورزشگاه امام رضا (ع) تیم فوتبال پرسپولیس به دیدار پدیده می رود. این بازی، از نظر سازمان لیگ، افتتاحیه فصل هجدهم فوتبال ایران خواهد بود.

طبق شنیده های ما، مسئولان سازمان لیگ برای افتتاحیه این رقابت ها قصد دارند مراسم کوچک، اما مفیدی را برگزار کنند. آن ها مترصد آن هستند تا نماد های زیبایی از بارگاه امام رضا (ع) را تدارک ببینند و در گوشه ای ورزشگاه به نمایش بگذارند تا بازیکنان قبل از شروع بازی، ادای احترامی به امام غریب داشته باشند.

همچنین برنامه های دیگری در دست بررسی توسط سازمان لیگ است تا در شب افتتاحیه آن را برگزار کند. به هر حال لیگ هجدهم با بازی پدیده مقابل پرسپولیس آغاز خواهد شد.

تیم پرسپولیس بدون ستاره های گلزن خود استارت زد

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از افکارنیوز/خبرگزاری دانشجو/ح.ب
وبگردی