زیبایی طبیعی پوست
با ترکیب یک سری از مواد می توان به نسخه های زیبایی طبیعی پوست رسید ، داشتن پوستی نرم ، شفاف و ضدچروک تاثیر فوق العاده از در زیبایی چهره دارد.

نکات طبیعی زیبایی و داشتن صورتی سفید

 
داشتن پوستی بی عیب و روشن آرزوی هرخانمی است . رنگ پوست به فاکتورهای مختلفی مثل ژنتیک ، فیزیک و منظم مصرف کردن محصولات طبیعی برای شفافیت پوست بستگی دارد اما با استفاده از برخی محصولات که توسط پزشک متخصص پوست توصیه می شود و از نظر سازمان بهداشت تایید شده هستند می تواند تاثیر گذار باشد ، از طرف دیگر توصیه های طب سنتی و استفاده از خواص مواد طبیعی هم می تواند زیبایی پوست را چندین برابر کند.
 
ما در این بخش از سایت نمناک به شما محصولاتی طبیعی برای روشن شدن پوست را معرفی می کنیم
 
شیر ، آب لیمو ، عسل : همه ی این مواد در درخشندگی پوست نقش بسیار عالی دارند شیر و آب لیمو هر کدام را به اندازه یک قاشق غذاخوری و عسل را یک قاشق چایخوری باهم ترکیب کنید که یک مرطوب کننده طبیعی به دست آورید.
 
جو و ماست : یکی از بهترین نسخه های طبیعی ترکیب جو و ماست است که به از بین رفتن آفتاب سوختگی ، لک ها و نشانه های پیری کمک می کند، این خمیر را در طول شب استفاده کنید.
زیبایی طبیعی پوست

ماسک های گیاهی برای زیبایی طبیعی پوست صورت

 
سیب زمینی :یک سیب زمینی را له کنید طوری که آب آن در بیاید و روی صورت بمالید منظم انجام دادن این کارها نتایج تاثیر گذاری در جوان سازی و رفع چین و چروک پوست دارد.
 
موز و روغن بادام : موز رسیده را له کنید و به آن یک قاشق چایخوری روغن بادام اضافه کنید و این ترکیب را به مدت 20 دقیقه روی صورت ماسک کنید و با آب بشوید.
 
آرد نخود و زرد چوبه : یک قاشق غذاخوری آرد نخود را با یک قاشق چایخوری زرد چوبه ترکیب کنید و به آن شیر یا آب هم اضافه کنید و آن را به مدت 15 دقیقه روی صورت ماسک کنید.
 
میوه پاپایا و عسل : پاپیا آنزیم هایی دارد که به بازسازی پوست کمک می کند و پوست را در مقابل آفتاب محافظ می کند. نصف فنجان پاپیا را له کنید و یک قاشق چایخوری عسل به آن اضافه کنید و خوب ترکیب کنید و بعد خمیر به دست آمده را به مدت 20 دقیقه روی صورت ماسک کنید و با آب بشویید.
 
تغیرات را بعد از شست و شو متوجه می شوید.
 
گوجه با ماست : گوجه با ماست تازه ، نتایج شکفت انگیزی دارد . هردو این مواد ویژگی سفید کنندگی دارند و هر دو روز یکبار از این ماسک روی صورت استفاده کنید.

7 دستورالعمل برای آنکه زیبایی پوستتان طبیعی باشد

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی