امین حیایی و نیلوفر خوش خلق
سریال نوروزی خوب، بد، زشت به کارگردانی منوچهر هادی و با بازی بهنوش بختیاری ، بهاره رهنما ، امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق در حال تصویربرداری است.

سریال «خوب، بد، زشت» به کارگردانی منوچهر هادی در 15 قسمت 45 دقیقه ای برای نوروز 93 شبکه دو در حال تولید است. حدود 61 درصد ازتصویربرداری سریال «خوب، بد، زشت» انجام شده و در سکانس های اخیر نیلوفر خوش خلق و روزبه معینی نیز مقابل دوربین عبدی نسب رفته و مشغول بازی شدند.
 

امین حیایی و همسرش در سریال نوروزی


تدوین سریال همچنان با تصویربرداری جلو رفته و امیرحسین صادقی صداگذاری قستهای تدوین‫ شده نهایی نیز را در استودیو آغاز کرد. ساخت موسیقی با آهنگسازی محمد محمدعلی شروع شده و شعر تیتراژ نیز توسط عبدالجبار کاکایی سروده شده است.

نیلوفر خوش خلق در سریال خوب، بد، زشت


این سریال که فیلمنامه آن را بابک کایدان بر اساس طرحی از محسن کیایی نوشته رویکردی طنز دارد و درباره جوانی به نام «بهادر» است که فقط یک ماه فرصت دارد که تا قبل از عید، رضایت خانواده اش را برای رفتن به خواستگاری جلب کند.

امین حیایی در سریال خوب، بد، زشت

 

بازیگران سریال خوب، بد، زشت:امین حیایی ، بهنوش بختیاری ، بهاره رهنما ، حسین محب اهری و سوسن پرور ، سیاوش مفیدی و ساقی زینتی و محمدرضا علیمرادی بازی می کنند.

نیلوفر خوش خلق و امین حیایی

 

امین حیایی ، عکسهای امین حیایی و همسرش در خوب، بد، زشت

4.464
این مطلب مفید بود ؟568
برگرفته از تابناک نیوز - / ک
وبگردی