عمو پورنگ

واکنش عمو پورنگ به ازدواجش با یک دختر هندی!

تاریخ انتشار : 4 اسفند 1397کد مطلب : 52059زمان مطالعه : 2 دقیقه
داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ محبوب بچه ها در برنامه شب گشت محمد سلوکی درباره علاقه به یک دختر هندی صحبت کرد و این آغاز ماجرایی پرسرو صدا درباره ازدواج این مجری برنامه های کودک بود.

ازدواج عمو پورنگ با دختر هندی حقیقت دارد

برنامه شب گشت با اجرای محمد سلوکی یکی از برنامه های پرمخاطب شبکه دو سیما است که از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 23:30 روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

داریوش فرضیایی مجری محبوب برنامه کودک که با نام عمو پورنگ در میان مخاطبان تلویزیون شناخته میشود مهمان برنامه محمد سلوکی شد و در این برنامه درباره راز مهم زندگی اش صحبت کرد.

ماجرای ازدواج عمو پورنگ از کجا شکل گرفت

داریوش فرضیایی در شبی که مهمان محمد سلوکی در برنامه شب گشت بود درباره علاقه اش به یک دختر هندی صحبت کرد و این آغاز ماجرایی پرحاشیه برای عمو پورنگ محبوب برنامه کودک بود.

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی در برنامه شب گشت

مطرح شدن ماجرای ازدواج عمو پورنگ با دختر هندی با حواشی زیادی روبرو شد و واکنش داریوش فرضیایی را دربر داشت.

 ازدواج عمو پورنگ

کاریکاتوری از ازدواج عمو پورنگ با دختر هندی

داریوش فرضیایی با انتشار این عکس نوشت : سلام دو روزه که دارم از خنده میترکم ، بابا من اون شب تو برنامه تلویزیونی گفتم :یه دختر هندی رو دوست دارم ، میخوام . نگفتم که قرار شده ازدواج کنیم ... مگه همینجوریه آخه...

تازه من با صداقت حرف دلم رو زدم ، این دیگه اینهمه هیاهو نداره... هربدبختی رو من لایک میکنم فکر کردید طرف ایشونه.... نه جانم اشتباه کردی ، قربونت برم ....هیچ خبری نیست...

خلاصه اینکه خیلی دوستتون دارم ولی بیخودی صابون به دلتون نزنید که پلوی عروسی بخورید ،، چون هیچ خبرررررررری نیست،، عموپورنگ ورِ دل خودتون میمونه....

پی نوشت :دمش گرم این چند روز چه خبرها که نشنیدم.... این کاریکاتور هم هدیه عروسی بنده است که آقا جواد از نطنز کشیدن....

داریوش فرضیایی

 عمو پورنگ در برنامه شب گشت محمد سلوکی

داریوش فرضیایی 1 مرداد 1352 متولد شد و امسال تولد 45 سالگی اش را در کنار دوستدارانش جشن گرفت.

داریوش فرضیایی

جشن تولد 45 سالگی عمو پورنگ

داریوش فرضیایی مجری محبوب برنامه های کودکی بیش از 10 سال است با نام عموپورنگ در بین بچه ها شناخته شده و به محبوبیت رسیده است. این مجری معروف از سال 73 به دنیای صدا و سیما راه یافت و از سال 81 با نام عموپورنگ شناخته شد.

ازدواج عمو پورنگ با دختر هندی شایعه یا واقعیت؟!

4.754
این مطلب مفید بود ؟513
منبع : صفحه شخصی داریوش فرضیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : عمو پورنگ
وبگردی