دروازه بانان تیم ملی در جام جهانی

چه کسی برای دروازه بان تیم ملی درجام جهانی انتخاب شد

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397کد مطلب : 68953زمان مطالعه : 3 دقیقه
در نزدیکی بازی های جام جهانی برای سرمربی تیم ملی انتخاب دروازه بان جزء کم دغدغه ترین کارها می باشد و باید از بین سه دروازه بان حاضر تیم ملی در جام جهانی گلر اول را انتخاب کند.

دروازه بان تیم ملی در جام جهانی 2018 چه کسانی هستند؟

ملی پوشان فوتبال ایران این روزها در مسکو به سر می برند تا بتوانند خود را آماده اولین دیدار جام جهانی کنند و بدین ترتیب کارلوس کی روش و کادر مربیان تیم ملی در شرایط فعلی به دنبال پیدا کردن بهترین ترکیب برای رویارویی با حریفان هستند و در این میان یکی از کم دغدغه ترین پست ها برای انتخاب نفر اصلی به درون دروازه بر می گردد. جایی که باید کی روش از میان بیرانوند و مظاهری و عابدزاده یکی را به عنوان گلر اول تیم ملی معرفی کند.

دروازه بان تیم ملی در جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه

 

علیرضا بیرانوند اولین انتخاب کی روش

در رابطه با انتخاب دروازه اصلی تیم ملی در دیدارهای پیش رو می توان بیشترین شانس را از آن علیرضا بیرانوند دانست. گلر پرسپولیسی ها که در بازی های لیگ هفدهم نیز توانست به همراه پرسپولیسی ها به عنوان قهرمانی لیگ برتر برسد و بیشترین کلین شیت را در بازی های مختلف به نام خود بزند انتخاب اول کی روش در دو سال اخیر بوده و با توجه به خصوصیات رفتاری سرمربی تیم ملی در انتخاب بازیکنان بعید است بیرانوند برای دیدارهای پیش رو به نیمکت منتقل شود خصوصا اینکه مرد پرتغالی فوتبال ایران نیز در این سال ها تعلق خاطری ویژه به گلر لرستانی فوتبال ایران دارد و در بازی های فراوانی از او درون دروازه تیم ملی استفاده کرده است.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند اولین انتخاب کارلوس کی روش 

 

رشید مظاهری دومین دروازه بان در نیمکت ذخیره 

رشید مظاهری دروازه بان دوم تیم ملی در جام جهانی به حساب می آید. گلر جنوبی فوتبال ایران که در فصل گذشته با تیم ذوب آهن اصفهان توانست به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند در سه سال اخیر یکی از نامزدهای حضور در دروازه تیم ملی به حساب می آمد اما هیچگاه نتوانست خود را به کی روش تحمیل کند و در طرف دیگر سرمربی تیم ملی نیز درباره او تنها ترجیح می داد تا وی را به اردوها دعوت کند تا از او بازی بگیرد. این اتفاق به احتمال فراوان در جام جهانی نیز می افتد و باز هم کی روش مظاهری را به نیمکت ذخیره ها قفل خواهد کرد که البته این بدان معنانیست که او اعتماد کافی به این دروازه بان را ندارد. در میان سه دروازه بانی که این روزها در روسیه حضور دارند رشید مظاهری از کمترین شانس برای حضور درون دروازه بهره مند است.

رشید مظاهری

دومین دروازه بان تیم ملی درجام جهانی 2018 رشید مظاهری 

 

امیر عابد زاده سومین دروازه بان تیم ملی در جام جهانی 

امیر عابدزاده نیز سومین دروازه بانی است که این روزها در اردوی تیم ملی حضور دارد و از نظر برخی ها او حتی ممکن است انتخاب نهایی سرمربی تیم ملی برای حضور در دروازه تیم ملی در جام جهانی باشد. بدین ترتیب می توان گفت با توجه به مدت زمان حضور امیر در اردوهای تیم ملی و بازی برابر ازبکستان، حتی می توان احتمال حضور این دروازه بان جوان را بیشتر از مظاهری دانست و با جمع بحث فوق می توان به این نتیجه رسید که بیرانوند، عابدزاده و مظاهری نفرات اول تا سومی هستند کی روش از آنها درون دروازه تیم ملی استفاده خواهد کرد.

امیر عابدزاده

امیرعابد زاده سومین دروازه بان تیم ملی ایران در جام جهانی 

دروازه بان تیم ملی در جام جهانی انتخاب شد

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
وبگردی