فرهاد قائمیان

زمان پخش سریال تاریکی شب روشنایی روز

تاریخ انتشار : 25 مهر 1396کد مطلب : 58218زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارگردان سریال تاریکی شب روشنایی روز درباره زمان دقیق پخش این سریال گفت: به ما گفته اند که این سریال قرار است نیمه دوم آبان روی آنتن برود ولی تاریخ دقیق مشخص نیست.

پخش تاریکی شب روشنایی روز به تعویق افتاد

تاریکی شب روشنایی روز با بازی فرهاد قائمیان و مائده طهماسبی عنوان جدید سریالی است که قرار است از شبکه یک سیما پخش شود. درباره زمان دقیق پخش این سریال با کارگردان این سریال گفتگویی داشته ایم که در ادامه میخوانید.

حجت قاسم زاده اصل درباره زمان پخش سریال خود با نام «تاریکی شب، روشنایی روز» در شبکه یک عنوان کرد:به ما گفته اند که این سریال قرار است نیمه دوم آبان روی آنتن برود ولی تاریخ دقیق مشخص نیست.

وی درباره فضای این کار توضیح داد:«تاریکی شب، روشنایی روز» قصه ای اجتماعی و تا حدی سیاسی دارد که در بخشی از کار به دهه 50 پرداخته می شود اما اثر مناسبتی نیست و تنها در دوره ای به زندگی یک دانشجوی قبل از انقلاب پرداخته می شود.

سریال تاریکی شب روشنایی روز

فرهاد قائمیان در تاریکی شب روشنایی روز

این کارگردان درباره اینکه چرا زمان اولیه اعلام شده برای پخش سریال ها با آنچه که روی آنتن می رود تفاوت دارد، یادآور شد:کارهای تولیدی سعی می کنند خود را به آنتن برسانند و چون تلویزیون می خواهد سریال های جدید داشته باشد گاهی در زمان بندی ها مشکل ایجاد می شود. به طور مثال بعد از سریال هاتف در شبکه یک ادامه یک مجموعه اپیزودیک پخش می شود و بعد از آن اعلام کرده اند که سریال ما روی آنتن خواهد رفت.

قاسم زاده اصل درباره شتاب سیما در پر کردن آنتن اظهار کرد:بعضی از سریال هایی که از سیما پخش می شود در حد راف کات است. تلویزیون می تواند سه ماه صبر کند و حتی کارهای تکراری پخش کند چون برای بعضی از سازندگان فرصت کافی برای رسیدن به کیفیت مطلوب وجود ندارد و مجبور می شوند خود را به آنتن برسانند.

 سریال تاریکی شب روشنایی روز

مائده طهماسبی و فرهاد قائمیان در تاریکی شب روشنایی روز

وی در پایان گفت:تلویزیون زمانی در پروژه های نمایشی بحران مالی داشت که خوشبختانه با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما این مشکل رفع شده است، اما اکنون بحران کاری وجود دارد که به زمان پخش سریال ها مربوط می شود؛ اینکه چه زمانی شروع شوند، به اتمام برسند و پخش شوند.

زمان پخش سریال تاریکی شب روشنایی روز

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از مهر / م.ف
وبگردی