الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی برای اولین بار در نقشی غیر از کمدی

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1396کد مطلب : 54725زمان مطالعه : 2 دقیقه
الیکا عبدالرزاقی بازیگر مجموعه دورهمی برای اولین بار در طول سالهای هنری اش در سریال آرماندو ، در نقشی غیر از کمدی به ایفای نقش می پردازد.

ناگفته های الیکا عبدالرزاقی از سریال آرمان دو

الیکا عبدالرزاقی همسر امین زندگانی بازیگر سریال پرستاران است و مدتی به عنوان یکی از بازیگران مجموعه دورهمی در این برنامه تلویزیونی ایفای نقش میکرد. اگرچه اغلب آثار الیکا عبدالرزاقی در غالب طنز است ، این هنرمند برای اولین بار در سریال آرماندو در در غالبی جدی به ایفای نقش می پردازد.

سریال آرماندو به روایت الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی با اشاره سریال ها و فیلمنامه های تلویزیونی بیان کرد:اتفاقی که هنوز در تلویزیون وجود دارد این است که ما یک سیناپس کلی از قصه می دانیم و کارمان را با چهار تا پنج قسمت از فیلمنامه شروع می کنیم.

وی ادامه داد:ما چیزی از کلیات و جزییات فیلمنامه نمی دانیم و بیشتر به تیم آن سریال اعتماد می کنیم. البته در همین سریالی که اخیرا بازی کردم از فیلمنامه «آرمان دو» نیز تنها سه قسمت خواندم اما مساله فرق می کرد و تیم برایش بسیار مهم بود که داستان چگونه و به چه سمتی پیش برود.

این بازیگر یادآور شد:ما در پروژه های آقای مدیری هم فیلمنامه کامل 90 قسمتِ مجموعه را نداشتیم و کار براساس فیدبک های مردم جلو می رفت. در این سریال هم وقتی هنوز اثر دیده نشده است خود ما همکاران باید فیدبک یکدیگر می بودیم.

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی در سریال آرماندو

عبدالرزاقی با اشاره به کلیت سریال «آرمان دو» اظهار کرد:به نظرم در مجموع این سریال مسیر خوبی در پیش گرفت و ایده اولیه آن یعنی پرداختن به زندگی هنروران هم بسیار جذاب بود. هنروران یعنی کسانی که معمولا سیاهی لشکر هستند و اینجا ما خانواده آنها و جزییات زندگی شان را می بینیم.

بازیگر سری اول «دورهمی» درباره نقش خود در این سریال توضیح داد:من نقش ناهید زنی 35 ساله را دارم که پسر خانواده هنروران با بازی حمید آذرنگ عاشق وی می شود. این هنروران زندگی عجیب و به هم ریخته ای دارند و ما وارد قصه های زندگی آرمان می شویم. البته نقش من در ابتدا به دختر جوان و کنکوری تعلق داشت و بعد با انتخاب من و طی صحبت هایی با احسان عبدی پور کارگردان به این نتیجه رسیدیم که این دختر فارغ التحصیل شده باشد و 10 سال هم از فارغ التحصیلی اش گذشته باشد.

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی بازیگر یک نقش جدی شد

وی در پایان توضیح داد:ماجرای سریال روی قصه عاشقانه این دختر و پسر پایه گذاری شده است اما مخاطب در ادامه کار با خرده داستان های زیادی مواجه می شود. یکی از ویژگی های نقش من این است که برای اولین بار یک سریال کمدی بازی می کنم که موقعیت های طنز و کمدی دارد اما نقش خود من در آن جدی است.

سریال «آرمان دو» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی موقعیت هایی کمدی دارد که قرار است نوروز سال 97 از شبکه سه سیما نمایش داده شود.

الیکا عبدالرزاقی برای اولین بار در نقشی غیر از کمدی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از مهر / م.ف
وبگردی