بهداد سلیمی دورهمی
شامگاه پنجشنبه بهداد سلیمی میهمان برنامه دورهمی بود و در گپ و گفتی با مهران مدیری از دوبار عاشق شدنش و همسفر شدن با داعشی ها گفت.

بهداد سلیمی مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری شد

بهداد سلیمی به دورهمی آمد . قوی ترین مرد جهان به سوالات جالب و خصوصی مهران مدیری که برای همه میهمانان طرح یم شود پاسخ داد. بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری با حضور در برنامه «دورهمی» از خاطرات خود و سختی های این رشته گفت.
بهداد سلیمی در دورهمی

عکس بهداد سلیمی در دورهمی

شامگاه پنجشنبه 18 آبان ماه بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان مهمان برنامه «دورهمی» بود.

گفتگو با بهداد سلیمی با مهران مدیری در دورهمی

او درباره شروع کار خود با ژیمناستیک و دلیل انتخاب رشته وزنه برداری گفت:«من از ژیمناستیک شروع کردم و بعد از یک مدتی دچار آسیب شدم و به سراغ کشتی رفتم. همه ورزش‎های حرفه ای دارای آسیب هستند.»
او درباره حس قوی ترین مرد جهان بودن توضیح داد:«در رشته های دیگر هم اعتباری که سنگین وزن ها با سایرین دارد بسیار زیاد است و آن هم به دلیل سنگین بودن وزنه ها و کار است و این مسئله باعث جذابیت این وزن می شود.»

این ورزشکار 167 کیلو گرمی درخصوص برخورد خود با داور عراقی المپیک گفت:«اینجا که جلوی مردم نمی شود کاری کرد ولی کار خاصی با او ندارم.»

 او درباره تاثیرات روحی ناداوری ها و نحوه کنار آمدنش با آن ها بیان کرد:«ناداوری در ورزش ما خیلی معنا ندارد و به این شکل بی سابقه بوده است و هنوز درباره اش فکری نکرده ام. تکنیک هایی باید باشد که بشود این استرس ها را کنترل کرد.»

بهداد سلیمی در دورهمی

بهداد سلیمی در دورهمی مهران مدیری

سلیمی در ادامه درباره روحیه ورزش جهان گفت:«متاسفانه روحیه ورزش تمیز نیست و باند بازی و رانت دارد.»

او درباره ماجرای حضور دو داعشی در هواپیمایی که با آن به برزیل رفت گفت:«در حین پرواز هواپیما را نگه داشتند و نیروهای امنیتی آمدند و دو نفر را که شبیه آدم های داعشی بودند دستگیر کردند.»

سلیمی درباره عاشق شدن خود توضیح داد:«اولین بار عاشق رشته ورزشی خودم شدم و سپس عاشق همسرم شده ام که خیلی برای من زجمت کشیده است و صبوری کرده. ثمره این ازدواج هم دختر شیرینی است که خدا به ما داده و بسیار خوشحالم که پدر شده ام.»

این ورزشکار درخصوص درآمد خود گفت:«ماهی دو میلیون تومان صندوق حمایت از ورزشکاران باید به ما پرداخت کند که همیشه عقب می افتد و اگر مدالی در مسابقات بگیریم شاید چیزی به ما پرداخت شود. متاسفانه رشته وزنه برداری بسیار کم درآمد هست.»

 سلیمی درباره بزرگ ترین سختی زندگی خود گفت:« زندگی همیشه سخت است و در کل برای من که باید همه چیز را به سختی به دست بیاورم زندگی خیلی سخت است. رسیدن پول درشت خوشحال کننده ترین چیز برایم در زندگی است.»

 او در پایان نظرش را درباره شخصیت هایی که مدیری نام برد بیان کرد:«قاسم غزالیان:سازنده من و واقعا به او مدیونم، علی مرادی:مدیر خیلی خوب و پدر دلسوز وزنه برداری، کیانوش رستمی:یک ورزشکار حرفه ای با شخصیت خوب، سهراب مرادی:آدم خوب که تا دیروز بد شانس بود، حسین رضازاده:اسطوره وزنه برداری، محمد اسدی:ولش کن هیچی.»

 او در پایان کفشی که با آن رکورد جهان را زده است به موزه «دورهمی» اهدا کرد.

بزرگترین سختی زندگی بهداد سلیمی در دورهمی + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از خبرآنلاین /ن
وبگردی