تولد
پردیس احمدیه
پردیس احمدیه بازیگر سریال یادآوری و فیلم لامینور شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و درباره ملاک های ازدواج، خانواده و بازیگری صحبت کرد.

پردیس احمدیه بازیگر یادآوری در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 17 دی ماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان پردیس احمدیه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود و این هنرمند جوان شبی متفاوت را در برنامه دورهمی تجربه کرد.

پردیس احمدیه تجربه بازی در چندین فیلم سینمایی و سریال یادآوری را در کارنامه هنری اش دارد و حضور در دنیای هنر را از حدود سال 1385 آغاز کرد.

در برنامه دورهمی پردیس احمدیه چه گذشت

مهران مدیری گفتگو با پردیس احمدیه را با تاریخ تولدش آغاز کرد و از او خواست درباره متولدین تیرماه صحبت کند که به دمدمی بودن متولدین این ماه اشاره کرد.

پردیس احمدیه

چالش سن پردیس احمدیه در دورهمی

مهران مدیری تاریخ تولد پردیس احمدیه را در برنامه اعلام کرد و گفت 28 سال سن داری و خانم بازیگر در پاسخ گفت:چقدر راحت سن من را در برنامه گفتید، چون دیده بودم در برنامه های قبل چالش سن داشتید و به من خیلی کمتر از 28 سال میخورد و واقعا به من میخورد که 18 سال داشته باشم و مهران مدیری هم این موضوع را تایید کرد.

تحصیلات پردیس احمدیه و ماجرای بازیگر شدنش

پردیس احمدیه تحصیلاتش را در زمینه موسیقی ادامه داد و ساز تخصصی او سنتور است و به گفته خودش خیلی اتفاقی وارد دنیای بازیگری شد و از 7 سالگی با گفتن تیزر آغاز کرد و در 15 سالگی خیلی اتفاقی حمید نعمت الله را دید و برای بازی در فیلم مقلد شیطان معرفی شد و بعد از آن اصلا به فکر بازیگری نبود و موسیقی را ادامه داد تا اینکه با فیلم کلاس هنرپیشگی به صورت جدی وارد دنیای بازیگری شد.

پردیس احمدیه درباره نوازندگی گفت:من سنتور را از دوران راهنمایی آغاز کردم با علاقه ادامه دادم و یکی از دلایلی که برای فیلم لامینور داریوش مهرجویی انتخاب شدم همین تسلط به موسیقی بود.

این هنرمند کشورمان بازیگری را علت دور شدنش از موسیقی دانست و با وجود اینکه در گروه کنسرت هم حضور داشته است اما این روزها کمتر به سراغ نوازندگی میرود.

پردیس احمدیه و امیر تاجیک

بازی پردیس احمدیه در لاک قرمز

مهران مدیری به بازی پردیس احمدیه در فیلم لاک قرمز اشاره کرد و این هنرمند جوان در این خصوص گفت:من در این فیلم بازیگر نقش اصلی بودم و جایزه بهترین بازیگر زن را در جشنواره شهر گرفتم.

پردیس احمدیه ادامه داد:این اولین بار بود که نقش اصلی بازی میکردم و در 24 سالگی نقش دختر 16 ساله را بازی کردم و چالش های خاص خودش را داشت و ادای دین به دخترانی بود که در سن پایین مجبور میشوند زندگی را بچرخانند.

بازیگر فیلم لامینور درباره خصوصیات اخلاقی اش گفت:با خانواده و دوستان خیلی راحت هستم و جدی نیستم اما سرکار در ابتدا خیلی جدی هستم تا آن صمیمیت خاص ایجاد شود و مهران مدیری باز هم ماجرای دمدمی بودن پردیس احمدیه را به میان کشید.

پردیس احمدیه

ملاک های ازدواج پردیس احمدیه در دورهمی

پردیس احمدیه درباره ملاک های ازدواجش در برنامه دورهمی گفت:اولین ملاکم این است که سختی کشیده باشد چون من در زندگی با سختی بزرگ شدم از بدو تولد و به این موضوع می بالم و خدا را شکر میکنم و اولین ملاکم این است که سختی کشیده باشد و با تلاش در جایگاه خوبی ایستاده باشد چون اگر سختی نکشیده باشد نمیتواند من را درک کند و چهره و قیافه فرد برایم خیلی مهم است و قدش بلند هم نباید باشد چون دوست ندارم.

خانواده پردیس احمدیه

بازیگر سریال یادآوری درباره خانواده اش گفت:پدرم خیلی مشوق من بود و مادرم هم از طرفداران هنر است که نقاشی و معرق کاری میکند و همیشه من را به سمت هنر سوق میدادند و من دو خواهر دارم که خواهر بزرگ ترم به هنر علاقه ندارد اما خواهر کوچکترم که الان 10 سال دارد به این حرفه علاقه دارد اما من دوست ندارم که بازیگر شود چون این حرفه خیلی سخت و ترسناک است و دوست ندارم که او سختی هایی که من کشیده ام را تجربه کند.

در ادامه مهران مدیری طبق روال همیشگی برنامه از پردیس احمدیه با گوی معروف دورهمی تست بازیگری گرفت و سوالات کوتاهی از این هنرمند پرسید و در نهایت این بازیگر جوان از مردم خواست که با هم همدل باشند و هوای همدیگر را داشته باشند.

از چالش سن تا ملاک های ازدواج پردیس احمدیه در دورهمی

3.446
این مطلب مفید بود ؟3115
منبع : عکاس: آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی