درمان اسکار جوش
بعد از انجام روش های درمان آکنه گاهی ردپایی از آن باقی می ماند ، روش های خانگی و طب سنتی در درمان اسکار جوش فوق العاده موثر خواهند بود.

درمان خانگی و طبیعی اسکار و جوش

جوش و آکنه راهر فردی تقریبا درطول زندگی حداقل یک بار تجربه می کند، برخی افراد بسیار از این حالت رنج می برند اما واقعا بابرخی نسخه های می توانید آن را کنترل کنید. ماست یکی از محصولاتی است که در دسترس همه و مصرف منظم آن باعث از بین رفتن جوش هامیشود در این بخش از نمناک به نحوه ی مصرف آن می پردازیم.

نحوه مصرف ماست برای درمان اسکار جوش

درمان اسکار جوش

ماسک ساده خانگی برای درمان اسکار جوش

ماساژ
مقداری ماست را روی صورت کاور کنید و دقایقی ماساژ دهید و بدون استفاده از هیچگونه شوینده یی صورت را با آب بشویید و بخوابید
ماسک
صورت داخل کاسه ای مقداری ماست و نصف قاشق چای خوری زردچوبه بریزید و ترکیب کنید و منظم روی صورت بمالید
ماسک ضد لک با ماست
به یک ق ماست آرد نخود اضافه کنید تاخمیری به دست بیاید فقط روی جوش ها بمالید واجازه دهید تا خشک شود همینطور بخوابید و صبح صورت خود را بشویید.
فواید ماست برای پوست صورت:
ماست غنی از زینک کلسیم لکتیک اسید و چربی های سالم ویتامین است که چین چروک آکنه و پوسته پوسته شدن پوست را کاهش و پوست را مرطوب میکند اسید طبیعی موجود در ماست جوش های حاصل از باکتری ها و جرم ها رادرمان می کند و خستگی و استرس های ناشی از زندگی های روزمره را ازظاهر پاک می کند و پوست را نرم و با انرژی می سازد.
 

درمان اسکار جوش با ماست و زردچوبه + روش

4.3117
این مطلب مفید بود ؟10017
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی