مرجانه گلچین
مرجانه گلچین به زودی با سریال کمدی موچین به کارگردانی حسین تبریزی به نمایش خانگی می آید.

سریال موچین در نمایش خانگی

سریال موچین به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی میثم آهنگری سریال جدید نمایش خانگی است که در حال تصویربرداری و انجام مراحل فنی به صورت همزمان است.

مرجانه گلچین بازیگر سریال موچین تصویر جدیدی از بازی در این سریال را به اشتراک گذاشت.

مرجانه گلچین با انتشار این عکس نوشت:

داریم با موچین میایم خونه هاتون یکم صبر کنید بزارین فیلمبرداریمون تموم شه میایم زود زود قول میدم... این لحظه از بازیمو اقا آرش شاه محمدی گل ثبت کرده خیلی این عکسمو دوست دارم...

مرجانه گلچین

موچین یک کمدی اپربازیگر است که به معضلات اجتماعی و خانوادگی می پردازد و در حدود 13 قسمت برای پخش در نمایش خانگی ساخته میشود.

مرجانه گلچین

مرجانه گلچین که سابقه بازی در نقش های طنز را در کارنامه هنری اش دارد از اولین بازیگرانی است که به سریال موچین پیوست و ایفاگر نقشی کمدی شد.

در خلاصه داستان سریال موچین آمده است:

انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم... .

بازیگران سریال موچین

بازیگران سریال موچین عبارتند از :

مرجانه گلچین، حمید لولایی، شهره لرستانی، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی، مهران رجبی، امین چنارانی، افشین غیاثی مجید شهریاری، سعیده عرب، آشا محرابی، رابعه اسکویی، علی صادقی و امیر نوری بازیگران سریال موچین را تشکیل می دهند.

تصویربرداری سرایل موچین این روزها در تهران در حال انجام است و به زودی با اتمام مراحل تصویربرداری و فنی این سریال آماده پخش در نمایش خانگی میشود.

مرجانه گلچین با سریال موچین در نمایش خانگی+تصاویر جدید

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : عکاس:آرش شاه محمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی