نوید محمدزاده
نامزدهای سیزدهمین دوره جایزه آسیا پاسیفیک اعلام شد و نوید محمدزاده و محسن تنابنده در بخش بهترین بازیگر مرد نامزد دریافت جایزه شدند.

نوید محمدزاده و محسن تنابنده نامزد جایزه آسیا پاسیفیک شدند

نامزدهای سیزدهمین دوره جوایز سینمایی آسیا پاسیفیک اعلام شد و سینمای ایران در بخش های مختلف نامزد دریافت جایزه شد.

سینمای ایران در بخش بهترین بازیگر ، بهترین فیلمنامه ، انیمیشن و مستند در سیزدهمین دوره جایزه آسیا پاسیفیک نامزد دریافت جایزه شد و مراسم پایانی این جشنواره 30 آبان برگزار میشود.

نامزدهای بهترین بازیگر ایرانی در جایزه آسیا پاسیفیک

نوید محمدزاده برای بازی در فیلم متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی و محسن تنابنده برای بازی در فیلم شکستن همزمان بیست استخوان به کارگردانی جمشید محمودی نامزد کسب جایزه در سیزدهمین دوره جوایز آسیا پاسیفیک شدند.

جشنواره آسیا پاسیفیک

شش نامزدی برای سینمای ایران در جایزه آسیا پاسیفیک

کاغذ پاره ها به کارگردانی و تهیه کنندگی بهزاد نعلبندی در بخش بهترین انیمشن و خط باریک قرمز به کارگردانی فرزاد خوش دست در بخش بهترین مستند بلند و فیلمنامه فیلم قصر شیرین در بخش بهترین فیلمنامه نامزد دریافت جایزه شدند.

پیمان معادی و نوید محمدزاده

عکسی از پیمان معادی و نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.

نوید محمدزاده

بازی نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم

نوید محمدزاده با نقش ناصر خاکزاد در این فیلم با بازیگرانی چون پیمان معادی ، فرهاد اصلانی ، پریناز ایزدیار ،هومن کیایی و ... همبازی بود و با همین نقش نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر در جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک شد.

محسن تنابنده

عکسی از محسن تنابنده در فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

فیلم شکستن همزمان بیست استخوان با نام بین المللی رونا مادر عظیم شهریور ماه امسال در سینماهای کشور اکران شد و محسن تنابنده با نقش عظیم در این فیلم نامزد دریافت جایزه در جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک شد.

نامزد شدن نوید محمدزاده و محسن تنابنده در جایزه آسیا پاسیفیک

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی