گوجه فرنگی

چرا گوجه فرنگی گران شد؟

تاریخ انتشار : 2 مهر 1397کد مطلب : 71817تعداد نظرات : 1 نظر
عبدالحسین رحیمی رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران علت گرانی قیمت گوجه فرنگی را توضیح داد.

دلیل گران شدن قیمت گوجه فرنگی چه بود؟

باشگاه خبرنگاران:عبدالحسین رحیمی رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در تشریح علت گرانی گوجه فرنگی گفت:سازمان میادین میوه و تره بار یک نهاد توزیع کننده محصولات کشاورزی و باغی است و هیچ دخالتی در میزان تولید این محصولات ندارد.

وی با بیان اینکه سیستم توزیع و عرضه سازمان میادین میوه و تره بار برای ارائه و عرضه همه محصولات از جمله گوجه فرنگی به دست مشتریان آمادگی کامل دارد، گفت:این سازمان حتی برای کاهش فوری قیمت گوجه می تواند غرفه های خاصی را در 241 میدان میوه و تره بار بدون طی مراحل اداری و اتلاف وقت در اختیار تولیدکنندگان گوجه فرنگی قرار دهد.

رئیس سازمان میادین میوه و تره بار با اشاره به اینکه محصول سیب زمینی نیز تقریبا شرایط مشابهی دارد، افزود:غرفه هایی که به این صورت در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد تک محصولی هستند و غرفه داران باید فقط یک محصول خاص را در آن عرضه کنند.

رحیمی با بیان اینکه گفته می شود علت گرانی محصول گوجه فرنگی صادرات این محصول و خرید آن توسط کارخانجات تولید رب است گفت:برای تامین گوجه فرنگی مورد نیاز بازار و جبران کمبود این محصول نهادهای دیگر باید اقدام کنند و ما فقط سیستم توزیع و عرضه مستقیم آن را به عهده داریم.

انتهای پیام/م

علت گران شدن گوجه فرنگی چه بود؟

2.114
این مطلب مفید بود ؟68
برچسب : گوجه فرنگی
1 نظر به ثبت رسیده است
افسانه1397-07-02
گوجه فرنگی در میدان تربار نایاب شده
20
وبگردی