ستاره های فوتبال

زمان آغاز نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال

تاریخ انتشار : 22 آبان 1398کد مطلب : 61686زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیرکل کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ زمان آغاز نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال کشور را اعلام کرد.

شروع نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال

خبرآنلاین:مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ زمان نقل و انتقالات نیم فصل را اعلام کرد و مشخص که تیم ها از 24 آذر تا اواسط دی فرصت دارند که در نقل و انتقالات شرکت کنند.

فریبرز محمودزاده، مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در حاشیه همایش بین المللی فوتبال کلینیک گفت:حضور رسانه ها نشان دهنده اهمیت این همایش است. شما پل ارتباطی بین فدراسیون، سازمان لیگ و مردم هستید. این همایش در بخش های تخصصی بسیار تاثیر گذار است و امیدوارم تاثیرش را در حین مسابقات هم بگذارد. 

مدیر مسابقات لیگ دسته یک درباره حواشی زیاد این رقابت ها گفت:ما تا هفته دوازدهم مشکلی نداشتیم. گزارش ها را به کمیته انضباطی فرستادیم. چشم های تیزبین نیروهای امنیتی و کمیته انضباطی را شاهد بودید که بلافاصله خاطیان را محروم کردند. ما علاوه بر این که هواداران را به صبوری دعوت می کنیم، امیدواریم به کمک رسانه ها بتوانیم حواشی را کاهش دهیم. 

او درباره فصل نقل و انتقالات این فصل بیان کرد:با توجه به این که اتمام فصل ما به مقدماتی المپیک نزدیک است، از آذر ماه نقل و انتقالات آغاز خواهد شد. ما تلاش می کنیم مثل گذشته قوانین را رعایت کنیم و جلسه ای با باشگاه ها داشته باشیم و راهکارهای فنی را به آن ها بگوییم. کمیته کارگروه بازیکنان خارجی به قوت خود باقی است و مصوبات آن به شکلی است که کیفیت بازیکنان خارجی لیگ را افزایش دهد. 

مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره زمان نقل و انتقالات نیم فصل گفت:نقل و انتقالات از 24 آذر ماه آغاز می شود و تا اواسط دی ماه ادامه دارد. با توجه به این که باشگاه ها در این بازه زمانی می خواهند در نقل و انتقالات شرکت کنند، به مبانی قانونی توجه کنند تا بر اساس بودجه شان اقدام به نقل و انتقالات کنند. 

محمودزاده در پایان درباره دلایل برکناری فتاحی گفت:این در حیطه اختیارات بنده نیست و در حیطه اختیارات مدیران فدراسیون و سازمان لیگ است.

انتهای پیام/م

زمان آغاز نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال فصل 98-99

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
وبگردی