نسیم ادبی
به بهانه بازی درخشان نسیم ادبی در سریال برادرجان مروری بر ماندگارترین نقش هایش در سریال های تلویزیونی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

سریال های نسیم ادبی در تلویزیون

نسیم ادبی از بازیگران با سابقه دنیای هنر است که با بازی در نقش حمیرا در سریال شهرزاد در میان مردم به شهرت و محبوبیت بیشتری دست یافت .

پخش سریال برادرجان در شبهای ماه مبارک رمضان از شبکه سه و بازی نسیم ادبی در نقش عاطفه در این سریال بهانه ای شد تا مروری بر ماندگارترین نقش های این بانوی هنرمند در تلویزیون داشته باشیم که در ادامه مشاهده میکنید.

پربیننده سریال های نسیم ادبی

سریال شهرزاد یکی از پربیننده ترین سریال های نسیم ادبی بود که در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو گردید.

نسیم ادبی در شهرزاد

نسیم ادبی در سریال شهرزاد

بازی نسیم ادبی در سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج که این شبها از شبکه سه سیما در حال پخش است یکی از بازی های ماندگار او در تلویزیون است.

نسیم ادبی

بازی نسیم ادبی در سریال برادرجان

نسیم ادبی در این سریال در نقش خواهر چاوش (حسام منظور ) ، حنیف (کامران تفتی ) و آراز با بازی سجاد افشاریان را ایفا میکند که در دفاع از حقوق برادرانش تا پای جان ایستاده است.

نسیم ادبی ، حسام منظور و سجاد افشاریان

نسیم ادبی در کنار حسام منظور و سجاد افشاریان در برادرجان

نسیم ادبی پیش از بازی در سریال برادرجان ایفاگر نقشی در سریال عقیق به کارگردانی بهرنگ توفیقی بود که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و از او به عنوان یکی از بهترین بازیگران این سریال یاد میشود.

نسیم ادبی

عکسی از بازی نسیم ادبی در سریال عقیق

یکی دیگر از سریال های به یادماندنی نسیم ادبی در تلویزیون سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی است که در نقشی متفاوتی یکی از خواننده های قبل از انقلاب جلوی دوربین رفت و توانست به خوبی از عهده این نقش برآید.

نسیم ادبی

نسیم ادبی بازیگر سینما و تلویزیون

از دیگر سریال های به یادماندنی نسیم ادبی میتوان به سریال حلقه سبز ، چک برگشتی ، در قصه ها زندگی میکنند ، استنطاق ، شب چراغ ، دوقلوها و برگ سبز اشاره کرد.

سریال های ماندگار نسیم ادبی از عقیق تا برادرجان + تصاویر

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : نسیم ادبی
وبگردی