تولد
سوره ثروت
پولدار شدن آرزوی بسیاری از انسان هاست. ذکر ها و سوره هایی وجود دارد که به گفته بزرگان دین به شما برای ثروتمند شدن کمک زیادی خواهند کرد.

برای ثروتمند شدن کدام سوره و ذکر سفارش شده است؟

پولدار شدن آرزوی بسیاری از ماست که با یادگیری مهارت های مختلف، تلاش و سرمایه گذاری و...امکان پذیر است اما تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان،بهره گیری از این روش ها نیست بلکه شما می توانید با خواندن دعا برای افزایش رزق و روزی، سوره ثروتمند شدن، ذکر پولدار شدن،دعای ثروت فوری،دعای درخواست پول از خدا و...به جذب ثروت بپردازید و خیلی زود پولدار شوید. در این بخش از نمناک دعا مجرب پولدار شدن، دعا افزایش مال و ثروت را آورده ایم.

سوره برای ثروت از غیب

سوره دخان چهل و چهارمین سوره از قرآن کریم است که برای جذب ثروت مفید است. اگر تاجر ها و کاسب ها نوشته این سوره را در محل کسب خود قرار دهند، سود فراوان خواهند کرد و صاحب مال زیاد خواهند شد. (تفسیرالبرهان،ج5، ص7)

دعای ثروت

سوره و دعای ثروت فوری

هر کس سوره تکاثر را روز دوشنبه یا چهارشنبه 40 بار بخواند، مال عظیم یابد و به خیری رسد که در ذهن و تصورات او نگنجد. (کشکول، افشاری ارومیه ای، ص11)

دعای رزق و روزی و گشایش کار

قارعه یکصد و یکمین سوره قران کریم که مکی است و 11 آیه دارد. هر کس به جهت برآورده شدن هر حاجتی 180 بار این سوره را بخواند، مفید است و اگر معیشت بر او تنگ باشد، بنویسد و و با خود همراه داشته باشد، روزی او وسیع می گردد.همچنین این سوره را نوشته و با خود همراه داشته باشد حاجتش برآورده خواهد شد. (درمان با قران، ص160)

سریع ترین دعا برای ادای قرض

هر که از درد و گرسنگی و تشنگی و قرض بخواهد رها شود به عدد نام امیرالمؤمنین علی علیه السلام 110 بار این سوره(عادیات) را بخواند،بسیار نافع است و نیز به جهت وسعت رزق و روزی همراه خود داشته باشد.(درمان با قرآن، ص159)

سوره رزق و روزی قوی و فوری

در سخنی از رسول خدا صلی الله علیه و اله وسلم آمده است:هر کس سوره لیل را قرائت کند خداوند به اندازه ای به او نعمت عطا می کند تا راضی شود و او را از سختی و تنگی عافیت بخشیده و کارها را بر او آسان می کند. (مجمع البیان، ج10، ص372)

ذکر ثروتمند شدن آیت الله بهجت

کسی که می خواهد روزی اش فراوان شود، این ذکر را بسیار بگوید و در آغاز و پایان آن هم، یک صلوات بفرستد. مثلاً اگر میخواهد 110 مرتبه بگوید، ابتدا صلوات بفرستد بعد 110 بار ذکر را بگوید و باز صلوات بفرستد.

(اللّهُمَ اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک)

خدایا! مرا به وسیله حلالت از حرام خویش بی نیاز کن، و با فضل و بخشش خودت، از هر چه غیر خودت بی نیاز ساز! (گوهرهای حکیمانه، آیت الله بهجت،ج14)

سوره ثروتمند شدن و ذکر جذب ثروت آیت الله بهجت

4.576
این مطلب مفید بود ؟688
منبع : بخش دین و مذهب نمناک/ن/ن.ح
وبگردی