طارمی

طارمی آمار دوران پرسپولیس را جابجا کرد

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1400کد مطلب : 63266زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو فصل فوتبالی خود را با آمار بی سابقه 54 بازی به پایان رساند و آمار دوران پرسپولیس خود را جابجا کرد.

مهر: روزنامه «ojogo» پرتغال با پایان بازی های تیم ملی فوتبال ایران در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، گزارشی را از وضعیت مهدی طارمی مهاجم ایران و تیم پورتو منتشر کرد.

در بخشی از مطلب این روزنامه آمده است:«تصویر نهایی مهدی طارمی در رویارویی ایران و عراق، لحظه ای که طارمی روی زمین افتاده بود، آینه کامل فرسودگی فیزیکی این بازیکن بود که فصل 2020-2021 او بسته شد.»

به نوشته این روزنامه، طارمی در این فصل از فوتبال خود در پورتو و تیم ملی ایران، 54 مسابقه انجام داد؛ آماری که پیش از این برای طارمی بی سابقه بوده است حتی در زمان حضورش در پرسپولیس.

طارمی در فصل 2017-2016 که در پرسپولیس حضور داشت، 47 بازی ملی و باشگاهی انجام داده بود.

ojogo با استناد به همین آمار بازی طارمی خبر داد که ممکن است این بازیکن اندکی دیرتر از سایر نفرات پورتو، در تمرینات پیش فصل حاضر شود.

این روزنامه نوشت:«پس از فصلی که طارمی به پورتو رسید، اولین بازی حرفه ای خود را در لیگ قهرمانان اروپا انجام داد و بهترین گل مسابقات را به ثمر رساند، او نمی توانست آرزوی پایان بهتری داشته باشد. ایران با یک گل عراق را شکست داد و به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی صعود کرد؛ در دیداری که مهاجم پورتو در آن حضور داشت. با این حال مهدی قهرمان برخی از لحظات مهم بود. او علاوه بر اینکه هم تیمی هایش را دو بار در موقعیت گلزنی قرار داد و یک بار هم موقعیت گلزنی را از دست داد، در پایان به عنوان کاپیتان در زمین حضور داشت.»

انتهای پیام/م

 
 
 

 

طارمی آمار دوران پرسپولیس را جابجا کرد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مهدی طارمی
وبگردی