فروش اینترنتی گوشت

آغاز فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری + جزئیات

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1397کد مطلب : 1759زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از عرضه اینترنتی گوشت تنظیم بازاری خبر داد.

فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازار

تسنیم:مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران با اعلام اینکه از پنج شنبه، فروش گوشت های تنظیم بازاری در دو فروشگاه اینترنتی آغاز می شود، گفت:این دو فروشگاه اینترنتی محصولات مورد نیاز مردم را بر اساس هر کد پستی برای هرخانوار، درب منزل تحویل می دهند.

 

رضا سالمی مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد:برای توزیع محصولات پروتئینی شامل گوشت قرمز و مرغ گرم و منجمد، طرح توزیع اینترنتی این محصولات در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی افزود:یک فروشگاه اینترنتی به نام به روزرسان در این ارتباط راه اندازی شده است و فروشگاه جدیدی نیز از روز چهارشنبه به نام یخچال راه اندازی میشود؛ با این دو فروشگاه اینترنتی، از پنج شنبه به مردم خدمات ارائه میشود تا آنها بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به آسودگی خریداری و آن را درب منزل دریافت نمایند.

 

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد:دولت به دنبال آن است که توزیع خود را از روش سنتی موجود به تدریج به سمت توزیع اینترنتی ببرد؛ در این روش برای ارائه این محصولات کد پستی منزل دریافت میشود و برای هر خانواده بر این اساس سهمیه ماهانه ای در نظر گرفته شده است.

 

دلالی با گوشت قرمز دولتی

 

وی تصریح کرد:در صفهایی که اخیرا برای خرید گوشت به نرخ مصوب، افراد زیادی هستند که به این گوشت نیازی ندارند و فقط به خاطر تفاوت قیمت زیادی که با بازار دارد آن را خریداری می کنند و در بازار آزاد میفروشند و از این طریق دلالی شکل گرفته است.

 

سالمی گفت:در این طرح جدید، دیگر یک خانواده پنج نفره نمیتواند با 5 کد ملی 5 سهمیه گوشت قرمز به نرخ دولتی را خریداری کنند و تنها بر هر خانواده یک سهمیه و بر اساس کد پستی اختصاص مییابد.

 

وی تصریح کرد:در حال حاضر تنها گوشت قرمز گرم و منجمد دولتی در این سامانه های اینترنتی عرضه میشود اما قرار است که به زودی توزیع مرغ نیز انجام شود.

 

سالمی گفت:قیمت هرکیلوگرم گوشت منجمد (گوساله برزیلی) 29 هزار تومان ، گوشت گرم حدود 40 هزار تومان اما بر اساس قطعه خریداری شده مانند سردست، ران و کشور وارد شده قیمت متفاوتی دارد و مرغ 9 هزار و 800 تومان است.

 

سالمی درباره قیمت قطعات مختلف قیمت گوشت گرم وارداتی گفت:قیمت این محصولات با توجه به اینکه از کشورهای مختلفی آمده، متفاوت است و افراد برای آگاهی از قیمت ها به فروشگاههای اینترنتی یاد شده مراجعه کنند.

 

وی اظهار داشت که در طرح فروش اینترنتی گوشت قرمز به هر خانواده بر اساس کد پستی 2 تا 3 کیلوگرم گوشت قرمز (در ماه) بر اساس نرخ های مصوب دولت تحویل داده می شود.

 

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت:کالا به اندازه کافی وجود دارد اما هجمه ای که در بخش تقاضا به وجود آمده است باعث برهم خوردن روند عرضه و تقاضا شده است، مردم این اطمینان را داشته باشند که مرغ، گوشت و دیگر کالاهای اساسی به اندازه کافی در کشور وجود دارد.

 

بنابر این گزارش بر اساس مراجعه ای که به یکی از سایت های مربوطه شده، بخش عرضه گوشت با قیمت تنظیم بازاری هنوز فعال نشده است.

انتهای پیام/م

 

 

جزئیات فروش اینترنتی گوشت قرمز و مرغ تنظیم بازار

420
این مطلب مفید بود ؟164
وبگردی