شهره لرستانی در خندوانه
شب گذشته شهره لرستانی مهمان برنامه خندوانه بود و از بیکاری هنرمندان گلایه کرد، ترانه های لری جناب خان هم از حاشیه های زیبای این برنامه بود.

شهره لرستانی در خندوانه

رامبد جوان شب گذشته میزبان شهره لرستانی بود و با این بازیگر به گفتگو نشست.
لرستانی در ابتدا پس از سلام و احوال پرسی، با بیان اینکه همه انسان ها نقاط منفی و ضعف خود را پنهان می کنند، در خصوص مشکل بزرگ این روزهای جامعه هنرمندان گفت:مشکل من مشکل تمام همکاران حرفه ای در این عرصه است. فضای حرفه ما از لحاظ کاری بسیار نا امن است و کسی متولی بیکاری و یا از کار افتادگی هنرمندان نیست و همه ما در فضای تاریک و مبهمی سیر می کنیم. البته خانه تئاتر و یا خانه سینما وجود دارد اما امکانات محدودی برای اصحاب این عرصه دارند.
 شهره لرستانی و رامبد جوان

شهره لرستانی و رامبد جوان در خندوانه

وی در ادامه از نگارش فیلمنامه خود خبر داد و اظهار داشت:دو سال بیشتر می شود که تمرکزم را بر روی نوشتن گذاشته ام و آخرین کارم به عنوان فیلم سینمایی «فال» تا دو ماه آینده به کارگردانی و بازی خودم جلوی دوربین می رود.
 
پس از گفتگوی رامبد جوان با شهره لرستانی، «جناب خان» وارد صحنه شد و به افتخار تمام لرستانی های خونگرم کشورمان، قطعه ای را با گویش محلی لری خواند. رامبد جوان در پایان، با پیشنهاد اسم های انتخابی خود، مسابقه ای را با موضوع انتخاب عنوان برای کمپین حمایت از تولیدات داخلی برگزار کرد

ترانه لری جناب خان برای شهره لرستانی در خندوانه + فیلم

4.491
این مطلب مفید بود ؟8011
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی