محمد بحرانی
محمد بحرانی صداپیشه شخصیت عروسکی جناب خان در برنامه خندوانه از لهجه جناب خان و زندگی اش صحبت کرد.

لهجه محمد بحرانی در خندوانه

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان خندوانه با لهجه شیرین آبادانی اش لبخند را به لبهای مردم می آورد، در ادامه گفتگویی با محمد بحرانی را میخوانید.

صداپیشه عروسک جناب خان گفت:حالم خوب است و تلاش می کنم این حال خوب را به دیگران هم منتقل کنم، هر چند زندگی همیشه به یک روال نیست و بعضی اوقات شرایطی پیش می آید که ما را غمگین می کند، اما بهتر است با توکل به خدا به جلو حرکت کنیم. جهان پر است از اتفاقاتی که اسم آنها تقدیر الهی است و اگر هوشمندانه این اتفاقات را ببینیم و به آنها توجه کنیم، تاثیر آنها را در زندگی خواهیم دید.

محمد بحرانی افزود:سال ها پیش در شیراز و در مدرسه با علی بهرامی فرد (آهنگساز، نوازنده سنتور و همنواز استاد کیهان کلهر) دوست شدم. او مرا با دنیای موسیقی آشنا کرد.

محمد بحرانی ، جناب خان و رامبد جوان

محمد بحرانی ، جناب خان و رامبد جوان

وی ادامه داد:سال آخر دبیرستان او در رشته موسیقی دانشگاه تهران قبول شد و به تهران آمد، من برای این که پیش دوستم باشم در کنکور رشته هنر شرکت کردم، تئاتر قبول شدم و به دانشگاه تهران آمدم. ترم اول و دوم خیلی سخت گذشت چون همکلاسی هایم خیلی از من جلوتر و با دنیای تئاتر آشنا بودند. اما تصمیم گرفتم کم نیاورم و همان زمان بود که متوجه شدم باید به داشته های شخصی ام تکیه و برای موفقیت از آنها استفاده کنم.

صداپیشه جناب خان اظهارداشت:وقتی در شیراز زندگی می کردم، دوستان جنگزده زیادی داشتم که از آنها موسیقی، لهجه و خیلی چیزهای دیگر یاد گرفتم. آنها در مسیر زندگی من قرار گرفته بودند و چیزهایی به من داده بودند که فقط مختص من بود و همین داشته ها زندگی ام را متفاوت از دیگران می کرد و استفاده از آنها باعث شد احساس خالی بودن نکنم. همه آدم ها چیزهای اختصاصی دارند که می توانند آگاهانه از آنها استفاده کنند. به نظرم یکی از راه های موفقیت، توجه به همین داشته های فردی است.

محمد بحرانی و جناب خان

محمد بحرانی و جناب خان 

بحرانی گفت:برخی به شانس و سرنوشت اعتقاد تام دارند. اما شاید آغاز راه اتفاقی باشد اما در ادامه انتخاب های ما در موفقیت مان موثر است. دوستان خوب می توانند یکی از بهترین اتفاقات زندگی باشند. دوستانی که حتی بیشتر از استادان رسمی دانشگاه می توانند به ما بیاموزند. دوستان خوب را باید «انتخاب» کرد.

وی اظهار داشت:دوستانی که در کنارشان احساس امنیت و آرامش کرد. دوستانی که گوش شنوایی برای شنیدن حرف ها داشته باشند و در مواقع ضروری هر وقت شبانه روز که باشد، همراه و همدل شوند. دوستان خوب بهترین سرمایه زندگی اند که باید حفظ شوند.

او ادامه داد:شانس، تقدیر الهی است که در مسیر زندگی قرار می گیرد و ما باید به بهترین شکل از آن استفاده کنیم. از این اتفاقات خوب در همه لحظات زندگی ما رخ می دهد، فقط کار ما دیدن و توجه به آنهاست. من سال 80 وارد کار عروسکی شدم و سال 90 بود که آقای طهماسب مرا برای همکاری با مجموعه کلاه قرمزی انتخاب کرد. ده سال طول کشید که بنا به گفته برخی شانس به من روی بیاورد. اما این ده سال را بیکار ننشسته بودم. کار می کردم و می دانم که آقای طهماسب با حساسیت زیاد گروهش را انتخاب می کند.

محمد بحرانی از زندگی شخصی و لهجه جناب خان می گوید + عکس

4.6123
این مطلب مفید بود ؟11310
برگرفته از جام جم - / ک
وبگردی