مانی رحمانی
اگر برایتان جالب است که مانی رحمانی بازیگر نقش جواد در سریال بچه مهندس را بهتر بشناسید توصیه میکنیم ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

درخشش مانی رحمانی در بچه مهندس

حضور بازیگران جوان در فیلم و سریال های تلویزیون این روزها به نسبت سالهای گذشته پررنگ تر شده است و کافی است نگاهی به سریال های درحال پخش تلویزیون بیاندازیم تا به خوبی متوجه این موضوع شویم.

مانی رحمانی یکی از بازیگران نوجوانی است که با بازی در سریال های مختلف تلویزیون دیده شد و این روزها در سریال بچه مهندس در نقش نوجوانی جواد ایفای نقش میکند و با این نقش حسابی در میان مخاطبان جا باز کرده است.

مانی رحمانی بازیگر نقش جواد در بچه مهندس را بهتر بشناسید

مانی رحمانی بازیگر نقش نوجوانی جواد در سریال بچه مهندس بازیگری را از دوران کودکی و با تئاترهای مدرسه آغاز کرد و با حمایت های پدر و مادرش پا به عرصه هنر گذاشت و توانست نقش های قابل قبولی را ارائه دهد.

مانی رحمانی

مانی رحمانی بازیگر نقش نوجوانی جواد (یونا تدین )در بچه مهندس

مانی رحمانی 12 اردیبهشت ماه سال 1383 متولد شد و اولین بار در دوران کودکی در سریال دکتر قریب جلوی دوربین رفت اما بازی در سریال زن بابا از او چهره شناخته شده تری ساخت و تابحال در 40 فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخته است.

مانی رحمانی

مانی رحمانی همبازی مهناز افشار در فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم

سریال نفس گرم ، خانه ای در خیابان چهل و یک ، سریال ستایش ، آوای باران ، چتر عاشقی ، قفسی برای پرواز ، مسافر زمان ، چتر عاشقی و ... از جمله فیلم هایی هستند که مانی رحمانی در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

مانی رحمانی

مانی رحمانی بازیگر سریال بچه مهندس

مانی رحمانی را اگر تا بحال به خوبی نمیشناختید قطعا با بازی در نقش نوجوانی جواد در سریال بچه مهندس می شناسید.

مانی رحمانی

مانی رحمانی بازیگر نوجوانی جواد در بچه مهندس

جواد سریال بچه مهندس ، نوجوان مودب و درس خوانی است که از دوران نوزادی توسط مادرش به شیرخوارگاه سپرده شد و این روزها نوجوانی عاقل است که دل داده مژگان دختربچه همبازی دوران کودکی اش است.

مانی رحمانی در سریال بچه مهندس ایفاگر نقش نوجوانی است که برای رسیدن به خواسته اش از هیچ تلاشی فروگذار نیست و برای رسیدن به خواسته اش هرکاری انجام میدهد.

مانی رحمانی

عکس هایی از کودکی مانی رحمانی

مانی رحمانی

مانی رحمانی در فیلم نقش اول

مانی رحمانی

مانی رحمانی همبازی زیبا بروفه در مسافر زمان

مانی رحمانی

مانی رحمانی در سریال رهایم نکن

مانی رحمانی

مانی رحمانی در فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم

مانی رحمانی

مانی رحمانی در سریال باب المراد

مانی رحمانی

مانی رحمانی و مهران غفوریان در سریال زن بابا

مانی رحمانی

مانی رحمانی همبازی مرجانه گلچین در سریال نفس گرم

مانی رحمانی

نقش متفاوت مانی رحمانی در سریال باب المراد

سریال بچه مهندس از هشت دی ماه از شنبه تا پنجشنبه هرشب ساعت 21:30 ازشبکه دو سیما پخش میشود و تکرار اول این سریال :ساعت 1:45 صبح ، تکرار دوم :ساعت 12:10 ظهر ، تکرار سوم :ساعت 16:15 روز بعد خواهد بود.

مانی رحمانی بازیگر نوجوانی جواد در بچه مهندس کیست؟! + تصاویر

4.7101
این مطلب مفید بود ؟947
منبع : صفحه شخصی مانی رحمانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی