مهرزاد جعفری
“مهرزاد جعفری” بازیگر نقش نیما در سریال شرم است که به بهانه بازی او در این سریال به سراغ کارنامه هنری این هنرمند جوان رفته ایم.

مهرزاد جعفری نیمای سریال شرم

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری، سریال جدید شبکه سه سیما است که این شب ها در حال پخش است و مهرزاد جعفری یکی از بازیگران این سریال است.

مهرزاد جعفری در سریال شرم ایفاگر نقش نیما است و بازی او در این سریال بهانه ای شد تا نگاهی کوتاه به کارنامه هنری این هنرمند کشورمان داشته باشیم.

سریال های مهرزاد جعفری

مهرزاد جعفری متولد سال 1369 است و پیش از حضور در دنیای بازیگری به ترجمه کتاب و زیرنویس فیلم مشغول بود و مدتی است که قدم در دنیای بازیگری گذاشته است.

مهرزاد جعفری

اولین تجربه بازیگری مهرزاد جعفری سال 94 با نمایش نیازمندی ها به کارگردانی سیما تیرانداز رقم خورد و بعد از آن نقش های کوتاهی در سریال عاشقانه و گشت پلیس را برعهده گرفت و با این سریال ها تجربه بازیگری در مقابل دوربین را هم کسب کرد.

مهرزاد جعفری

مهرزاد جعفری در سریال از سرنوشت

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان در سه فصل ساخته شد و مهرزاد جعفری در دومین فصل این سریال به ایفای نقش پرداخت.

مهرزاد جعفری در فصل دوم سریال از سرنوشت بازیگر نقش نوید برادر همکلاسی آرزو بود و با بازی در این سریال و در کنار هنرمندانی جوانی چون دارا حیایی و کیسان دیباج بیش از پیش دیده شد.

مهرزاد جعفری

مهرزاد جعفری در سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری در سه فصل ساخته شد و مهرزاد جعفری در فصل سوم این سریال بازیگر نقش مسعود تابش بود که ادامه نقش جوانی او را سعید کریمی بازی کرد.

بازی در نقش پسری با شیطنت های خاص به نام مسعود در سریال بچه مهندس نقطه عطفی در کارنامه هنری مهرزاد جعفری بود و باعث شهرت بیشتر او شد.

مهرزاد جعفری و مانی رحمانی

مهرزاد جعفری در سریال شرم

مهرزاد جعفری در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری مقابل دوربین رفت و بازیگر نقش نیما پسر مختاری و مریم با بازی آشا محرابی است.

این بازیگر جوان در سریال شرم در کنار هنرمندانی چون آشا محرابی، فاطمه گودرزی، ابوالفضل پورعرب، الهام طهموری، میلاد میرزایی، سیروس گرجستانی، فریبا متخصص، سیاوش طهمورث، نیما نادری و... به ایفای نقش پرداخت.

مهرزاد جعفری و فاطمه گودرزی

بازیگران سریال شرم

مهرزاد جعفری بازیگر

عکس مهرزاد جعفری

سریال های مهرزاد جعفری از بچه مهندس و از سرنوشت تا شرم

4.826
این مطلب مفید بود ؟251
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی