بهاره کیان افشار

پسرکشی فیلم متفاوت محمدهادی کریمی

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1398کد مطلب : 17884تعداد نظرات : 1 نظر
پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی یکی از فیلم های معمایی و پیچیده سینمای این روزها است که در ادامه به معرفی بیشتر این فیلم می پردازیم.

روایتی از فیلم پسرکشی در جشنواره فجر

فیلم سینمایی پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی و تهیه کنندگی صادق یاری یکی از فیلم های بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است.

به بهانه اعلام حضور پسرکشی در جشنواره فجر مروری بر این فیلم،داستان و بازیگرانش داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید.

آرمان درویش و بهاره کیان افشار

پسرکشی روایتگر داستانی اجتماعی و معمایی است که ماجراهایی پر فراز و نشیب را در دهه 40 و 70 روایت میکند و به یک باور غلط که زندگی خانواده ای را برای چند دهه تحت الشعاع قرار میدهد اشاره دارد.

بهاره کیان افشار

محمدهادی کریمی پزشک، نویسنده و کارگردان ایرانی است که فعالیت به عنوان کارگردان را از سال 85 آغاز کرد و پسرکشی ششمین فیلم سینمایی او در مقام کارگردان است.

محمدهادی کریمی

محمدهادی کریمی چندین بار حضور در جشنواره فجر را تجربه کرده است و با فیلم هایی چون امشب شب مهتابه، برف روی شیروانی داغ، بشارت به یک شهروند هزاره سوم و کمدی انسانی در دوره های مختلف جشنواره حضور داشت و امسال با ساخته جدیدش به سینمای رسانه می آید.

فیلمنامه فیلم پسرکشی چندین سال پیش توسط محمدهادی کریمی به نگارش درآمد و به دلیل پیچیدگی های خاص آن در ابتدا قرار بود که به صورت سریال برای نمایش خانگی ساخته شود اما بنابر تصمیم آقای کارگردان به صورت فیلم سینمایی مقابل دوربین رفت.

صحرا اسداللهی

بازیگران فیلم پسرکشی عبارتند از :

ژاله صامتی، آرمان درویش، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، فرخ نعمتی، گلوریا هاردی، صحرا اسداللهی، زینب قادری، لیلا اوتادی، لیلا زارع، شهناز نصرتی و سهیل قاصدی در فیلم پسرکشی به ایفای نقش پرداختند.

گلوریا هاردی

عوامل ساخت فیلم پسرکشی عبارتند از:

کارگردان:محمدهادی کریمی،تهیه کننده:صادق یاری،مدیر فیلمبرداری:حسن کریمی،مدیرصدابرداری:عباس رستگارپور،طراح چهره پردازی:شهرام خلج،طراح صحنه:حمید بخشی،مدیرتولید،ستیاراول کارگردان،برنامه ریز:حمید غفاریان،مدیرتدارکات:علی خلخالی،فیلمبردار:میلاد حسینی،دستیاراول فیلمبردار:محمد عسگری،دستیاران:هادی رمضانی،کوروش نوشاد،رضا اله بخش،محسن محبی،حسین شباهنگ،اپراتور دوربین:سعید خضریان محمود خراسانی،مجری گریم خانم ها:ریحانه عادل نژاد،مجری گریم آقایان:شهراد زندیه،دستیار گریم:حکیما اسلامی،صدابردار:امیدعاشوری،دستیاران صدا:بابک مرادی،عباس اسکندرزاده، دستیار دوم کارگردان:نیماسرایی،خدمات:یاسین میری و افشار بهرو،عکاس:مریم پاینده.

آرمان درویش و بهاره کیان افشار

ژاله صامتی

پسرکشی با داستانی متفاوت و معمایی در سینمای رسانه

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
1 نظر به ثبت رسیده است
عنایت1394-04-30
خانه داری یه هنر است.شما کمبود توجه داری بقیه رو قاطی نکن
13
وبگردی