قیمت خودرو

اولین قیمت خودرو در سال 1400 اعلام شد

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1400کد مطلب : 62356زمان مطالعه : 2 دقیقه
نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار آزاد توضیحاتی داد.

باشگاه خبرنگاران: نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار آزاد، گفت:قبل از تعطیلات عید بازار به یک ثبات خوبی رسیده بود و اکنون پس از 2 هفته تعطیلات این ثبات هنوز در بازار وجود دارد.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو بیان کرد:با وجود ثبات در بازار، معاملاتی صورت نمی گیرد و خرید و فروش نداریم اما در چند روز آینده این خرید و فروش بهتر خواهد شد.

کاشانی نسب با بیان اینکه برای سر و سامان دادن به خرید و فروش در بازار آزاد به دنبال راه اندازی سامانه ای هستیم، گفت:به دلیل اینکه مردم با خیال راحت اقدام به خرید خودرو کنند و قیمت منطقی و مصوبی را برای خرید داشته باشند، اتحادیه به دنبال راه اندازی سامانه ای است که مردم در آن بتوانند قیمت های واقعی را ببیند و بعد اقدام به خرید کنند.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص خرید و فروش خودرو های جدید مانند شاهین که برخی با قیمت نجومی آن را می فروشند، گفت:تاکنون هیچ خرید و فروشی در خصوص شاهین انجام نشده و قیمت این خودرو در بازار آزاد نامشخص است. قیمت هایی که در خصوص این خودرو در بازار وجود دارد قیمت منطقی و دقیق نیست.

او در خصوص آخرین قیمت ها در بازار خودرو، گفت:پراید 131 با قیمت 110 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2، 191 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5، 245 میلیون تومان، پژو 207 پاناروما 380 میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می شوند.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو ادامه داد:همچنین سمند ال ایکس 182 میلیون تومان، پژو 405، 185 میلیون تومان و کوئیک دنده ای 147 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند.

انتهای پیام/م

 

اولین قیمت خودرو در سال 1400 اعلام شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی