سوشا مکانی

کری سوشا مکانی برای استقلالی ها با لباس قرمز

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396کد مطلب : 63802زمان مطالعه : 2 دقیقه
سوشا مکانی گلر تازه وارد صنعت نفت آبادان نمایش خوبی مقابل آبی پوشان پایتخت ارائه نداد و با اشتباهات عجیبش باعث برتری استقلالی ها شد.

دروازه بان نفت آبادان با لباس قرمز در ورزشگاه حاضر شده است

سوشا مکانی دروازه بان پیشین پرسپولیس در دیدار نفت آبادان و استقلال از ابتدا در ترکیب نفت آبادان قرار گرفته بود.

مکانی هر چند پیش از این بازی برای استقلالی ها کری نخوانده بود اما در این دیدار با لباس یک دست قرمز در زمین ظاهر شد تا به این ترتیب کری خواندن را با انتخاب لباس آغاز کند.

دروازه بان تازه وارد نفت آبادان قافله را به مهدی رحمتی کاپیتان با تجربه استقلال باخت این دروازه بان با اشتباهات عجیبش باعث برتری استقلالی ها شد.

این بازی با برتری دو بر یک به نفع استقلال به پایان رسید تا استقلال شفر به مرحله نهایی جام حذفی لیگ ایران برسد.

سوشا مکانی پس از نزدیک به یک و نیم سال دوری از فوتبال ایران، در پنجره زمستانی و با نظر مثبت کمالوند به تیم صنعت نفت آبادان اضافه شد تا به این تیم برای غلبه بر استقلال و صعود به فینال کمک کند، اما شرایط آنطوری که کمالوند فکر می کرد، پیش نرفت.

سوشا مکانی

 اشتباهات سوشا مکانی در دروازه نفت آبادان

در واقع شاگردان کمالوند در شرایطی با نتیجه 2 بر 1 برابر استقلال تهران شکست خوردند، که روی هر دو گل آبی پوشان در نیمه اول، سنگربان نفت آبادان می توانست عملکرد بهتری داشته باشد.

مکانی روی گل اول خروج نامناسب و نسنجیده ای داشت و پژمان منتظری موفق شد پس از اینکه توپ از دست های او رها شد، دروازه خالی را باز کند؛ روی گل هم سوشا پس از خروج از خط دروازه نتوانست عکس العمل مناسبی داشته باشد تا داریوش شجاعیان با عبور توپ از میان پاهایش روز تلخی را برای این گلر و البته کمالوند رقم بزند.

گفتنی است داود نوشی صوفیانی در دیدار قبلی طلایی پوشان آبادانی برابر پرسپولیس در چارچوب دروازه این تیم نمایش خوبی ارائه داد ولی در مقابل استقلال، کمالوند ترجیح داد تا از سوشا مکانی استفاده کند؛ تصمیمی که البته زیاد به کار او نیامد.

کری سوشا مکانی برای استقلالی ها با لباس قرمز

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از خبربان - پارس فوتبال / ر
برچسب : سوشا مکانی
وبگردی