مهدی طارمی

توصیف فارسی گزارشگر عرب از گل مهدی طارمی به تراکتور

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1397کد مطلب : 67114زمان مطالعه : 2 دقیقه
گل مهدی طارمی به تراکتورسازی در بازی شب گذشته الغرافه با کلمه فارسی گزارشگر عرب همراه بود.

تاثیر مهدی طارمی در فارسی یاد گرفتن گزارشگران عرب

گزارشگران شبکه های عربی برای بار دوم حرکات مهدی طارمی را با اصطلاح فارسی وصف کردند.
مهدی طارمی مهاجم الغرافه موفق شد تا در بازی روز گذشته سومین گل تیمش را در تبریز وارد دروازه تراکتورسازی کند، شاید تنها نکته این گل گزارش فوق العاده زیبای گزارشگر شبکه الکاس بود، او که اصطلاح"خیلی قشنگه" را آماده کرده بود تا بعد از گل احتمالی طارمی بر زبان بیاورد، در دقیقه ٨٧ و بعد از شوت مهاجم ایرانی و البته داد و هوارهای با انرژی گزارشگران عرب، با لهجه عربی گل مهاجم بوشهری تیمشان را با جمله "خیلی قشینگه" توصیف کرد.

مهدی طارمی

اصطلاحات فارسی گزارشگران عرب برای حرکات مهدی طارمی

پیش از این و در خلال بازی الاهلی-الغرافه در عربستان گزارشگر شبکه بین اسپورت که در خالت تک به تک منتظر گل مهدی طارمی بود، این مهاجم دروازه خالی را نتوانست باز کند و توپ را به بیرون زد تا این گزارشگر حرکت طارمی را با اصطلاح فارسی"عجیب و غریب" به زبان بیاورد، به نظر می رسد با ادامه درخشش طارمی در الغرافه فصل بعد باید منتظر کلمات جدید فارسی در گزار باشور و حرارت عرب باشیم.

طارمی مقابل تراکتور بازهم خوشحالی نکرد

مهدی طارمی مهاجم الغرافه همانند بازی رفت مقابل تراکتورسازی گلزنی کرد تا جمع گلهای آسیایی خود را در این فصل به عدد 5 برساند.

تراکتورسازی در حالیکه نیمه اول مقابل الغرافه برنده به رختکن رفته بود در نهایت با نتیجه 3 بر یک مغلوب مهمان خود شد تا وداع تلخی با این رقابت ها داشته باشد.

گل سوم الغرافه را در این دیدار مهدی طارمی روی حرکت انفرادی و ضربه پای چپ به تور دروازه تراکتوری ها چسباند تا همانند بازی رفت مقابل نماینده کشورمان گلزنی کرده باشد. طارمی مثل بازی رفت بعد از گلزنی خوشحالی نکرد. او با این گل جمع گلهای آسیایی اش در این فصل را به عدد 5 رساند. البته طارمی پیش از این تجربه گلزنی به تراکتورسازی را در تبریز داشت و با پیراهن پرسپولیس موفق به باز کردن دروازه این تیم تبریزی شده بود.

مهدی طارمی

گل مهدی طارمی به تراکتورسازی

طارمی بعد از گلزنی در بازی اول تیمش مقابل الجزیره، در بازی دوم تیمش برابر همین تراکتورسازی موفق به دبل شد و در آن بازی حتی یک ضربه پنالتی را از دست داد. او در دیدار برگشت مقابل الاهلی نیز موفق به گلزنی شده بود. این پایان کار طارمی و یارانش در لیگ قهرمانان آسیا بود چرا که الغرافه نیز با کسب 5 امتیاز و قرار گرفتن در رده سوم نتوانست به دور بعد صعود کند.

توصیف فارسی گزارشگر عرب از گل مهدی طارمی به تراکتور

35
این مطلب مفید بود ؟32
برگرفته از ورزش سه - / ر
وبگردی