حمله پلیس به راننده
رفتار زشت و همراه با خشونت سه افسر پلیس مکزیک با راننده جوان و همسرش داخل خودرو با واکنش های بسیاری در فضای مجازی مواجه شد.

حمله عجیب مامورین پلیس به راننده داخل اتومبیل 

روز گذشته ویدیو بسیار عجیبی از 3 افسر پلیس مکزیکی در طی تهدید یک زوج و کار زشت آنها با راننده در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن تعداد بسیار زیادی از کاربران این صفحات شد.

مامورین پلیس ، مجموعه ای هستند که وظیفه همیشگی آنها تامین امنیت در تمام طول روز می باشد وباید مطابق با قوانینی که برای آنها گفته شده است،با شهروندان برخورد نمایند.اما با وجود این قوانین،روز گذشته یک زوج در حال سفر با اتومبیل خود بودند که متاسفانه کمربند ایمنی خود را نبسته بودند و در همین حین مامورین پلیس آنها را مشاهده می کنند و در کنار جاده اتومبیل آنها را توقیف می نمایند.

حمله پلیس به راننده

 حمله ناگهانی پلیس به راننده داخل ماشین

حمله و تهدید پلیس به راننده در ماشین 

بعد از آنکه این زوج با اتومبیل شان به حاشیه جاده آمدند،راننده میزانی کمی از شیشه اتومبیل را برای گفتگو با پلیس پایین می کشد و درب را قفل می کند.

مامورین پلیس به سمت اتومبیل این زوج می آیند و به راننده می گویند که باید کمربند ایمنی خود را می بستند و این زوج فورا کمربند ایمنی خود را در داخل اتومبیل می بندند و به پلیس می گویند که ما کمربند ایمنی را بستیم و دیگر تکرار نخواهد شد.اما مامورین پلیس این زوج را تهدید می کنند که اگر شیشه اتومبیل را پایین نکشند ، شیشه را خواهند شکست!.

برخورد مامورین پلیس با این زوج کاملا غیر قانونی بوده و نمی بایست آنها را تهدید می کردند.

رفتار زشت پلیس

حمله پلیس به یک زوج در ماشین

پلیس هایی که به راننده و همراهش حمله ور شدند

در نهایت پس از آنکه راننده از پایین کشیدن شیشه خودداری می کند ، مامور پلیس شیشه را می شکند و دستش را به داخل اتومبیل می آورد و کمر بند راننده را باز می کند و آنرا پیاده می کنند و سپس بر روی زمین قرار می دهند.

راننده اتومبیل بعد از این اتفاق این گونه گفت:"مامورین پلیس حتی از من گواهی نامه و مدارک لازم را نگرفتند و تنها من را تهدید کردند!!".

اما با این وجود،پلیس مکزیک در مورد این اتفاق گفت که حق با مامورین است چرا که راننده از باز کردن شیشه اتومبیل خودداری کرده است!همچنین آنها در ادامه این گونه گفتند:"مامورین پلیس 14 بار به او گوش زد کردند که کمربند ایمنی را ببندند و 8 بار نیز به آنها گفتند که اگر شیشه اتومبیل را پایین نکشد،شیشه را خواهند شکست!". 

ویدیو حمله مامورین پلیس به راننده داخل اتومبیل ؛

حمله ناگهانی مامورین پلیس به راننده ی اتومبیل + فیلم

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن /آ
وبگردی