مریلا زارعی
فیلم سینمایی شیار 143 ساخته نرگس آبیار با بازی مریلا زارعی در روز اربعین به تلویزیون می آید.

پخش فیلم شیار 143 در روز اربعین

شیار 143 یکی از فیلم های موفق کارنامه هنری نرگس آبیار است که آبان ماه سال 93 در سینماهای کشور اکران شد و به فروشی نزدیک به سه میلیارد تومان دست یافت.

این فیلم نرگس آبیار با بازی درخشان مریلا زارعی در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و بعد از گذشت حدود 6 سال از ساخت در روز اربعین حسینی به تلویزیون می آید.

زمان پخش فیلم شیار 143 از تلویزیون

فیلم شیار 143 همزمان با روز اربعین حسینی شنبه 27 مهرماه ساعت 14:30 روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

مریلا زارعی و سامان صفاری

مریلا زارعی و سامان صفاری در فیلم شیار 143

شیار 143 روایتی از انتظار مش الفت برای بازگشت پسرش یونس از جبهه است. یونس پسر جوان مش الفت با دیگر پسران روستا کار و زندگی را رها کرده و راهی جبهه میشوند اما انتظار مادر برای بازگشت پسرش بی فایده است و یک روز خبر شهادت یونس را برای مادری که سالها به انتظار بازگشت پسرش نشسته می آورند و انتظار مش الفت برای رسیدن پسرش پایان می یابد.

مریلا زارعی

بازی مریلا زارعی در فیلم شیار 143

مریلا زارعی، سامان صفاری ،مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، حسام بیگدلو و یدالله شادمانی بازیگران فیلم شیار 143 را تشکیل میدهند.

مریلا زارعی

بازی درخشان مریلا زارعی در فیلم شیار 143

مریلا زارعی بازیگر نقش مش الفت در فیلم شیار 143 است که بازی درخشانش در این فیلم نرگس آبیار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را برایش به ارمغان آورد.

مریلا زارعی

هنرنمایی مریلا زارعی در فیلم شیار 143

فیلم شیار 143 به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی در اولین نمایش در سی و دومین جشنواره فیلم فجر به عنوان بهترین فیلم از نگاه تماشاگران انتخاب شد.

مریلا زارعی

عکسی از مریلا زارعی در فیلم شیار 143

مریلا زارعی با فیلم شیار 143 در اربعین مهمان تلویزیون می شود

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی