مسکن مهر دلالان

خرید 600 هزار مسکن مهر توسط یک دلال!

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1399کد مطلب : 40925زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیر عامل شرکت عمران پرند گفت: یک دلال بیش از 500 تا 600 واحد مسکن مهر را به صورت غیرقانونی خریداری کرده اند.

باشگاه خبرنگاران:تعدادی از دلالان 500 تا 600 واحد مسکن مهر را بدون مجوز خریداری کرده اندمحسن وطن خواهی مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه حدود 78 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند در حال ساخت است، اظهار کرد:2 هزار و 800 واحد مسکونی در این منطقه مشکل حقوقی دارند که به همین دلیل از رده خارج شده اند.

او ادامه داد:بسیاری از پروژه های مسکن مهر در شهر جدید پرند توسط تعاونی ها ساخته شده است که متاسفانه به دلیل آنکه تنها 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته به طور کامل کنار گذاشته شده اند.
مدیر عامل شرکت عمران پرند با اشاره به اینکه حدود 3 هزار واحد مسکن مهر در پرند باقی مانده که با تاخیر یک تا دو ساله تعیین تکلیف شده است، افزود:تاکنون 74 هزار واحد مسکونی تحویل داده شده است و از این میان 63 هزار کارت قسط هم به سرانجام رسیده اند، 11 هزار واحد مسکن مهر هم در آستانه تحویل کارت قسط هستند که به زودی این کارت ها تحویل داده می شوند.

جریمه مالکانی که مبلغ آورده مسکن مهر را تکمیل نمی کنند

وطن خواهی از عدم همکاری مالکان واحد های مسکن مهر پرند برای تکمیل آورده گله کرد و افزود:متاسفانه بسیاری از متقاضیان تمایلی برای تکمیل آورده خود ندارند و همین موضوع باعث تاخیر در تحویل واحد ها می شود.
او با بیان اینکه 10 هزار واحد مسکن مهر در پرند باقی مانده که 6 هزار واحد آن تا پایان شهریور تحویل داده می شود و 4 هزار واحد دیگر در نیمه دوم سال 99 به بهره برداری می رسد، گفت:بسیاری از مالکان تمایلی برای تکمیل آورده خود ندارند طبق تصمیماتی که گرفته شده مقرر شده کسانی که آورده خود را تکمیل نکنند سود آن ها از 4 درصد به 18 درصد تغییر کند.

مدیر عامل شرکت عمران پرند توضیح داد:بسیاری از واحد های مسکن مهر در پرند توسط دلالان خریداری شده اند که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته سعی داریم پای سوداگران را از بازار مسکن مهر قطع کنیم.

وطن خواهی تصریح کرد:برخی از دلالان بیش از 500 تا 600 واحد مسکن مهر را خریداری کرده اند که سعی داریم با رصد های مداوم از طریق اتحادیه ها به یک جمع بندی برای حذف دلالان برسیم. تا 20 روز آینده با برنامه ریزی های دقیق کارت قسط واحد های پرند را تحویل می دهیم.

مدیر عامل شرکت عمران پرند توضیح داد:7 هزار واحد مسکن مهر مربوط به پروژه "کیسون" بوده که متاسفانه به دلیل شرایطی که این واحد ها داشت و با توجه به تاخیر در تحویل این واحد ها سعی خواهیم کرد این پروژه ها را تا پایان آبان ماه به بهره برداری برسانیم.

او افزود:پروژه "کیسون" با توجه به تغییرات قیمتی که داشت باعث ایجاد مشکلاتی برای متقاضیان خود شده بود که با نظر مجمع شرکت عمران شهر های جدید و وزیر راه و شهرسازی سعی شد برخی از این مشکلات رفع و شرکت "کیسون" هم اقدامات لازم جهت تکمیل و تحویل واحد ها را انجام دهد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با اشاره به اینکه در قرارداد کیسون که با متقاضیان خود منعقد شده بود بندی برای افزایش قیمت واحد ها آورده شده بود و با توجه به تغییرات قیمتی که در سال 89 صورت گرفته بود بنابراین باید این افزایش قیمت برای متقاضیان انجام می شد.

انتهای پیام/م

خرید 600 هزار مسکن مهر توسط یک دلال!

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : مسکن مهر
وبگردی