امین تارخ
امین تارخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان تجربه بازی در نقش های مختلف با گریم هایی متعدد را دارد که در ادامه تصاویری از آنها را مشاهده میکنید.

متفاوت ترین گریم های امین تارخ

امین تارخ بازیگر و آموزگار بازیگری کشورمان بازیگری را با مرگ یزدگرد در سال 60 آغاز کرد و به عنوان یکی از بازیگران پرکار بیش از 30 سال از حضور او در دنیای هنر میگذرد. این بازیگر کشورمان که بسیاری از هنرمندان از کلاسهای بازیگری او به دنیای هنر معرفی شدند تجربه بازی در نقش های مختلف را در کارنامه هنری اش دارد.

بازی در نقش های مختلف و تجربه گریم هایی متعدد از امین تارخ چهره ای محبوب و پرطرفدار در سینما و تلویزیون ساخت که اغلب هوادارانش او را بخاطر نقش های تلویزیونی بیشتر می شناسند.

عکس هایی از گریم های امین تارخ در فیلم هایش

عبدالله اسکندری گریمور سرشناس کشورمان چند روز پیش تصویری از سه گریم امین تارخ را منتشر شد که همین بهانه ای شد تا مروری بر نقش های مختلف این هنرمند و گریم های او داشته باشیم.

امین تارخ

امین تارخ با گریم هایی متفاوت

امین تارخ بازیگری در سینما را از سال 60 و در تلویزیون از سال 55 آغاز کرد و بازی در نقش های تاریخی با گریم هایی سنگین از نقاط عطف کارنامه هنری او است.

امین تارخ

گریم امین تارخ در سریال سربداران

سریال سربداران به کارگردانی محمدعلی نجفی اوایل دهه 60 ساخته شد و امین تارخ بازیگر نقش شیخ حسن جوری در این سریال بود و به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید.

امین تارخ

گریم امین تارخ در سریال خورشید شب یا شیخ مفید

خورشید شب یا شیخ مفید یکی دیگر از سریال های تاریخی بود که امین تارخ سال 63 در آن به ایفای نقش پرداخت و در این سریال باز هم گریمی متفاوت را تجربه کرد.

امین تارخ و سارا خوئینی ها

امین تارخ در سریال معصومیت از دست رفته

امین تارخ سال 81 بازیگر نقش شوذب در سریال معصومیت از دست رفته شد و تا چند سال بسیاری از مخاطبان تلویزیون او را با این نقش می شناختند.

امین تارخ

عکسی امین تارخ در سریال بوعلی سینا

بوعلی سینا یکی دیگر از به یادماندنی ترین فیلم هایی بود که سال 64 ساخته شد و امین تارخ به ایفای نقش در آن پرداخت.

امین تارخ

امین تارخ بازیگر و مدرس بازیگری کشورمان

امین تارخ علاوه بر بازی در این نقش های تاریخی در فیلم و سریال های زیاد دیگری جلوی دوربین رفت اما به بهانه پست عبدالله اسکندری مروری بر چند گریم متفاوت او داشتیم.

تصاویری جالب از گریم های مختلف امین تارخ در سینما و تلویزیون

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : امین تارخ
وبگردی