بهروز شعیبی
داریوش ارجمند و لیلا زارع به عنوان بازیگران جدید به فیلم روز بلوای بهروز شعیبی پیوستند و در این فیلم همبازی بابک حمیدیان شدند.

فیلم روز بلوا با داریوش ارجمند و لیلا زارع

بهروز شعیبی کارگردان و بازیگر جوان سینما و تلویزیون با فیلم روز بلوا به سینماها می آید.

روز بلوا ساخته جدید بهروز شعیبی است که به زودی و بعد از اتمام مراحل پیش تولید با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر جلوی دوربین میرود.

بازیگران جدید در فیلم روز بلوا

روز بلوا کار جدید سازمان اوج است که کارگردانی آن به بهروز شعیبی رسید و بابک حمیدیان اولین بازیگر آن معرفی شد و حالا دو بازیگر جدید به این فیلم سینمایی پیوستند.

داریوش ارجمند و لیلا زارع

بازی داریوش ارجمند و لیلا زارع در فیلم روز بلوا

صفحه رسمی سازمان اوج با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت: داریوش ارجمند و لیلا زارع به روز بلوا پیوستند.

داریوش ارجمند و لیلا زارع به عنوان بازیگران فیلم روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان انتخاب شدند.این دو بازیگر اولین همکاری خود را با بهروز شعیبی در مقام کارگردان تجربه می کنند.

بابک حمیدیان

بابک حمیدیان اولین بازیگر فیلم روز بلوا

بابک حمیدیان اولین بازیگر فیلم روز بلوا بود که به زودی در این فیلم سینمایی جلوی دوربین میرود.

در خلاصه داستان فیلم روز بلوا آمده است:عماد استاد دانشگاهی خوشنام و یک چهره تلویزیونی مورد توجه است، او ناگهان توسط پلیس با اتهام هایی جدی مواجه می شود که خود و خانواده اش را در موقعیت پیچیده ای قرار می دهد.

بهروز شعیبی

بهروز شعیبی با روز بلوا به سینماها می آید

بهروز شعیبی یکی از چهره های نام آشنای دنیای هنر است که در زمینه بازیگری ، کارگردانی ، برنامه ریزی ، دستیار کارگردان و ... فعالیت داشته است و فیلم و سریال های موفقی را در کارنامه هنری اش دارد و از جمله آنها میتوان به دهلیز، سیانور ، دارکوب ، گلشیفته ، پرده نشین، باغ آلوچه و ... اشاره کرد.

داریوش ارجمند و لیلا زارع همبازی بابک حمیدیان در فیلم روز بلوا

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
منبع : صفحه سازمان اوج / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی