شکار روح در حال بازی
خانم "منی پیتوسیا" 46 ساله ساکن شهرک وان واقع در کانادا، زمانیکه منتظر رسیدن مامور پست بود اتفاقات عجیبی را تجربه کرد که دوربین های مدار بسته گویای علت آن شدند.

شکار روح در حال بازی توسط دوربین های مداربسته !

 همواره یکی از بزرگترین پرسش های انسان ها نسبت به محیط پیرامون خود، وجود یا عدم وجود روح می باشد که این سوال همانند یک چالش بزرگ برای انسان ها بوده است. با این وجود برخی با شواهد و مستندات موجود بر این باورند که روح ها وجود دارند و در اطراف ما همانند یکی از اعضای خانواده مان زندگی می کنند. اما برخی دیگر نیز این مستندات را تنها چیزی ساختگی می دانند که توسط برنامه های امروزی اعم از فوتوشاپ ساخته شده اند. اما به نظر شما آیا ارواح در کنار ما زندگی می کنند؟ در چه شرایطی ما می توانیم ارواح را مشاهده کنیم؟!
با این وجود هنوز هیچ جواب صحیحی نسبت به این سوال وجود ندارد و از طرفی روزانه تعداد زیادی شواهد و ویدیو در صفحات مجازی مرتبط با وجود ارواح منتشر می شود که می توانند تصور ما را نسبت به این موضوع تغییر دهند. برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی از روح در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های فراوانی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
روح

بازی کردن روح در پشت درب خانه 

خانم "منی پیتوسیا" 46 ساله ساکن شهرک وان واقع در کانادا است که اخیرا در حالی که دوربین های بیرون درب خانه اش روشن بودند، منتظر رسیدن بسته ای بود که باید از طریق پست به او تحویل داده می شد. اما همه چیز طبق معمول نبود و از این رو دوربین برخی هاله ها را ضبط کرده بود که برای پیتوسیا شوکه کننده بود.
وی این گونه گفت:" سگ من بطور ناگهانی با شنیدن صدای زنگ خانه شروع به پارس کردن نمود که گویی شخص غریبه ای را دیده است. من نیز منتظر بسته بودم که با صدای سگ و زنگ خانه احساس کردم که پیک رسیده است. با این وجود به بیرون از خانه رفتم اما مامور پست حضور نداشت. با این حال فکر کردم یکی از حیوانات زنگ درب را به صدا در آوردهاند. سپس زمانیکه در حال برگشتن به خانه بودم، ناگهان پیغام " فعال شدن قفل درب " را در تلفن همراه ام مشاهده کردم و سپس شروع به مشاهده فیلم ضبط شده توسط دوربین ها کردم که بسیار شوکه شدم!"
 
ارواح

شکل روح در حال بازی شکار شده توسط دوربین های مداربسته 

سپس خانم پیتوسیا با مشاهده نمودن نیمکت داخل حیاط به یاد روانشناس خود افتاد که وی پس از مرگ پدرش به آنجا رفته بود. با این حال وی خاطرات زیادی با پدرش بر روی آن نیمکت دارد که هر روز مدت زیادی در آن نیمکت با پدرش می نشست و این روح را متعلق به پدرش می داند که در کنار آنها زندگی می کند.

ویدیو شکار روح در حال بازی توسط دوربین های مداربسته ؛

شکار روح در حال بازی توسط دوربین های مداربسته ! + فیلم

3.285
این مطلب مفید بود ؟5530
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : روح انسان
وبگردی