آوا دارویت

آوا دارویت بازیگر نقش نوبر در سریال وارش

تاریخ انتشار : 15 دی 1398کد مطلب : 75696زمان مطالعه : 2 دقیقه
آوا دارویت بازیگر جوان سریال هست و نیست در سریال وارش و ایلدا به ایفای نقش پرداخت.

آوا دارویت بازیگر سریال وارش کیست

آوا دارویت بازیگر جوان تلویزیون کشورمان است که چند سالی است بازیگری را آغاز کرده و در چند سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

تصویری از بازی آوا دارویت در فاز جدید سریال وارش منتشر شد و همین موضوع بهانه ای شد تا نگاهی به نقش های او در چند سریال تلویزیونی و فیلم های سینمایی اش داشته باشیم و تصاویری از آنها را در اختیارتان قرار بدهیم.

آوا دارویت بازیگر دو رگه ایرانی و ایتالیایی است که از پدری ایتالیایی و مادری ایرانی در 22 شهریورماه 1372 در ایتالیا متولد شد و یک برادر به نام آرمان دارد.

آوا دارویت

این هنرمند کشورمان زمانی که هفت سال داشت به همراه خانواده اش به ایران بازگشت و بعد از فارغ التحصیلی در رشته روانشناسی بالینی در کلاس های بازیگری ثبت نام کرد و با بازی در سریال معمای شاه اولین تجربه بازیگری اش را کسب کرد.

آوا دارویت و مادرش

اولین تجربه بازیگری آوا دارویت در سینما مربوط به بازی او در فیلم تمرین برای اجرا در سال 94 است و بعد از آن فیلم اسکی باز دومین تجربه سینمایی او محسوب میشود. فیلم نفس های آرام و خون و آهن از دیگر فیلم های سینمایی خانم بازیگر است.

آوا دارویت

بازی در نقش باران در سریال هست و نیست، نقش لیلا در سریال خانواده دکتر ماهان و فلورا در سریال ترور خاموش از آوا دارویت چهره شناخته شده تری در میان مردم ساخت.

آوا دارویت

آوا دارویت در جدیدترین تجربه تلویزیونی اش بازیگر نقش نوبر در سریال وارش شد و با این سریال تجربه جدیدی در دنیای بازیگری کسب خواهد کرد.

آوا دارویت

این بازیگر جوان در سریال ایلدا به کارگردانی راما قویدل ایفاگر نقش هاویر است و به زودی با این نقش جدید به تلویزیون می آید.

آوا دارویت

آوا دارویت

آوا دارویت

آوا دارویت

آوا دارویت

آوا دارویت از سریال هست و نیست تا وارش و ایلدا +تصاویر

494
این مطلب مفید بود ؟7618
منبع : صفحه آوا دارویت / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی