کشف تریاک در مترو

کشف یک کیلوگرم تریاک در ایستگاه مترو صادقیه

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1398کد مطلب : 2600زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس متروی تهران از کشف یک کیلوگرم مواد مخدر تریاک در ایستگاه صادقیه خبر داد.

کشف مواد مخدر در مترو تهران

ایلنا: فردی که می خواست با متروی تهران یک کیلوگرم تریاک را به مقصدی نامعلوم ببرد ادعا کرد مواد کشف شده از او، فقط برای مصرف شخصی اش است. 

سرهنگ علی راقی، رئیس پلیس متروی تهران در تشریح این خبر بیان داشت:ساعت 10:10 صبح روز گذشته بود که ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه صادقیه به فردی که حامل دو عدد پلاستیک حاوی موارد مشکوک و یک دستگاه دوچرخه بچگانه بود مشکوک شدند و با بازرسی این فرد متوجه شدند او مقدار سه گرم شیره تریاک به همراه خود دارد. 

وی ادامه داد:از این فرد بازجویی به عمل آمد که پذیرفت شیره تریاک برای خودش است و در ادامه وقتی از وسایل همراه اش سوال شد گفت این وسایل چیز خاصی نیست و تنها دو پاکت آبمیوه یخ زده می باشد. 

وی افزود:با توجه به مشکوک بودن اوضاع این فرد ماموران او را به دفتر پلیس مستقر در ایستگاه راهنمایی کردند که بعد از باز کردن دو پاکت آبمیوه مورد ادعای مظنون مشخص شد داخل آنها مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک جاساز شده است. 

این مقام انتظامی توضیح داد:با بررسی های دقیق مشخص شد حدودا یک کیلوگرم تریاک داخل این پاکت های آبمیوه به صورت حرفه ای جاساز شده است و وقتی از این فرد بازجویی به عمل آمد این بار او ادعا کرد در یکی از استان های جنوبی کار می کند و مواد کشف شده را نیز برای مصارف شخصی خود آورده است. 

به دلیل اینکه به نظر می رسد این فرد فروشنده مواد مخدر است، تحقیقات تکمیلی در زمینه موادمخدر کشف شده و محل تهیه و توزیع این مواد در دستور کار پلیس قرار گرفته و همچنین پرونده ای در این زمینه تشکیل و به همراه متهم برای تعیین تکلیف به دادسرای مربوطه ارجاع شده است.

انتهای پیام/م

کشف مواد مخدر تریاک در مترو تهران ایستگاه صادقیه

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مواد مخدر
وبگردی