کف بینی
اگر به کف بینی علاقه داشته باشید می دانید که می توان با دیدن خطهای کف دست کسی، از سرنوشت، آینده، گذشته و اخلاق شخص آگاهی یافت در این بخش نیز با روش سادۀ فال و کف بینی اما واقعی آشنا می شوید.

فال و کف بینی واقعی

فال و طالع بینی به روش های مختلفی انجام می شود روش های متداولی که بسیاری از افراد چه درست چه غلط قبول دارند،اما شاید روش آسان اما واقعی فال و کف بینی برای خیلی ها که علاقه مند به فال هستند روشن نشده است در این بخش با روش جالبی از فال و کف بینی واقعی آشنا می شوید.

 کف بینی

هزاران سال است که کف بین ها دست ها را می خوانند تا آینده را پیش گویی کنند. حالا معلوم شده، آن ها چندان حرف بی ربطی نمی زده اند؛ دست های آدمی زاد، کنجینه ای از اطلاعات را در بر دارد. از آن رو که دست های نوزاد در «ابتدا»ی بارداری شکل می گیرد، محققان مایلند بگویند که آن ها به مدارکی فسیلی از تمدن های «ابتدا»یی دست یافته اند که بینشی درباره رفاه و خوش بختی در آینده به دست می دهد.
مثلا صدها مطالعه نشان داده اند که نسبت اندازه انگشت اشاره به انگشت حلقه، با کلی از صفات ربط پیدا می کند. اغلب محققان معتقدند که هرچه انگشت حلقه بلندتر باشد، نشان می دهد که فرد پیش از تولد، بیش تر در معرض هورمون تستوسترون (هورمون مردانگی) قرار داشته؛ هورمونی که به داشتن آثار بلندمدت شناخته می شود. در مقایسه، با مردی که انگشت حلقه اش از انگشت اشاره اش بلندتر است، احتمالا چهره جذاب تر و استعدادهای ورزشی بیش تری دارد.
در ضمن، مردی که انگشت اشاره اش بلندتر است، بیش تر مستعد ابتلا به اسکیزوفرنی و بیماری های قلبی اولیه است. البته، او احتمالا کم تر مستعد ابتلا به اوتیسم یا بیش فعالی باشد.
همین نسبت میان انگشت های مزبور می تواند حتی برخی مسائل را درباره مقاومت فرد در برابر وسوسه ها آشکار کند:به گزارش نازوب، تحقیقی که از مطالعه «تست مارشمالو»ی مشهور- که در آن قدرت اراده بچه های پیش دبستانی برای به تاخیر انداختن یک لذت، برای کسب لذت بیش تر ارزیابی می شود (کلوچه ات را بخور، ولی اگر 15 دقیقه نخوری، دو تا کلوچه می گیری)- الهام گرفته بود، نشان داده بچه هایی که انگشت اشاره شان از انگشت حلقه شان بلندتر است، بیش تر می توانند در برابر وسوسه ها مقاومت کنند.
شاید زیاد شنیده باشید آدمی که چهره و هیکل متقارن تری دارد، جذاب تر به نظر می رسد، چرا که تقارن نشانی است از مطلوبیت ژن ها، پس تقارن دست به خوبی پیش گویی می کند که:مردی که انگشت های دست های راست و چپش، تقارن دارند، نسبت به کسی که انگشت هایش تطابق ندارند، احتمالا اسپرم بیش تر و قوی تری دارد. یک مطالعه دیگر نشان داده مردانی که دست های نامتقارن دارند، غالبا بیش تر افسرده اند.

خطوط کف دست هم می تواند سرنخ هایی از مراحل رشد اولیه به دست دهد. حالا دیگر به خوبی می دانیم آن هایی که سندرم دان دارند یا آن هایی که سندرم الکل جنینی دارند، به اندازه بچه های زنانی که در طی بارداری سرخک گرفته اند، بیش تر احتمال دارد که یک خط عرضی کف دست شان (simian srease) باشد که از یک سوی دست به سوی دیگر آن کشیده شده است.

به علاوه، اگرچه همه تحقیقات قطعی نیستند، برخی تحقیقات نشان می دهد که الگوهای غیرعادی اثر انگشت، مثل آن هایی که نسبت به میانگین حلقه های اثر انگشت شان، قوس ها یا شیارهای بلندتری دارند، بیش از اندازه طبیعی، به آدم هایی تعلق دارند که به اسکیزوفرنی مبتلایند و دیابت شان را در میان سالی نشان می دهد که احتمالا مادرشان به یک اختلال بارداری دچار بوده است و نسبت به زنان، احتمال بیش تری دارد که اثر انگشت مردان غیرعادی باشد؛ چرا که محققان می گویند جنین کرد، در برابر تاثیرات محیط آسیب پذیرتر است.
در صحبت از اثر انگشت ها، یک مطالعه نشان داده آن ها که میزان زیادی نمک و نیز کنسرو مصرف می کنند، اثر انگشت عرق کرده و نمکی تری دارند که احتمالا سبب زنگ خوردن برخی فلزات می شود و از این رو برای کارآگاهان آسان تر است که کسی که گلوله را شلیک کرده، به دام بیندازند.
این نتیجه، برای قانون شکنانی که غذاهای کم ارزش دوست دارند، بیش از هر چیز دیگری یک پیش گویی است؛ حداقل وقتی که این کشف، روشن می کند که آن ها برای پنج یا 10 سال آینده کجا زندگی خواهند کرد. (کنایه از زندان رفتن در اثر روشدن دست شان از طریق اثر انگشت شان).

کف بینی ، ساده ترین روش برای کف بینی واقعی

2.481
این مطلب مفید بود ؟3942
برگرفته از پرشین وی - / ل
برچسب : فال
وبگردی