برش فیلم

آموزش تصویری نحوه برش فیلم

کد مطلب : 1850زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما بنابه دلایلی قصد دارید تا بصورت فورس ماژور اقدام به برش فیلم کنید، در این گزارش از نمناک سریع ترین روش ممکن را به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش تصویری برش فیلم در گوشی و ...

ویرایش فیلم و ادیت کردن آن یکی از کارهایی می باشد که شاید هر چند مدت یکبار ما اقدام به انجام آن کنیم و زمانیکه حرف از ویرایش فیلم و ادیت کردن آن زده می شود، می توان به برنامه های زیادی اشاره کرد که واقعا حرفه ای هستند و هر یک از ما نمی توانیم از آن استفاده کنیم. اما کاربردی که اکثر ما از این برنامه ها استفاده می کنیم، در حیطه برش فیلم می باشد که با استفاده از این برنامه های پیچیده بجای چند دقیقه باید چند ساعت وقت تلف کنیم تا با آپشن های آن آشنا شویم.

اما شما حتما برای برش فیلم نباید برنامه های بسیار حجیم را دانلود و نصب کنید تا نیاز خود را به سختی برطرف کنید. روش های دیگری نیز هستند که شما فقط و فقط با چند کلیک ساده می توانید اقدام به برش فیلم کنید و نیاز به تخصص خاصی هم ندارید. در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک ما قصد داریم شما را با ساده ترین روش برش فیلم در کامپیوتر و هر دیوایس دیگر بصورت مرحله به مرحله آشنا سازیم. همراه ما باشید.

1- روشی که ما قصد آموزش آنرا داریم، بصورت آنلاین می باشد و نیازی به یک سیستم عامل خاص ندارید و از این رو با هر سیستم عاملی می توانید اقدام به برش فیلم کنید. این روش آسان ترین روش ممکن برای برش فیلم است چرا که نیازی به دانلود و نصب ندارید و تنها باید فیلم را از گوشی داخل آن آپلود کنید و یا  لینک مستقیم را قرار دهید. اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که ابتدا وارد وب سایت  ezgif.com  شوید.

2- کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا به بخش Video Cutter برسید. در این بخش از قسمت Choose File می توانید از داخل گوشی یک فیلم را انتخاب کنید و از قسمت پائینی که یک کادر خالی است می توانید آدرس مستقیم فیلم را وارد کنید. بعد از انتخاب بر روی Uploadvideo کلیک کنید.

برش فیلم

3- اگر شما روش اول (آپلود فایل از داخل گوشی و یا کامپیوتر) را انتخاب کرده باشید، صبر داشته باشید تا فایل شما آپلود شود. بعد از آپلود شدن کامل شما بصورت اتوماتیک وارد صفحه ای جدید خواهید شد و از این رو بر روی هیچ گزینه دیگری کلیک نکنید.

4- هم اکنون شما وارد صفحه ای جدید شده اید که فیلم مدنظر شما در آن آپلود شده است. کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا به تصویر ذیل برسید. خب هم اکنون شما می توانید قسمت های که مدنظرتان است را وارد کنید که گزینه اول متعلق به زمان شروع و گزینه دوم زمان پایان می باشد. سپس بر روی Cut video کلیک کنید.

برش آنلاین فیلم

5- چند ثانیه منتظر باشید تا به صفحه جدید منتقل شوید. هم اکنون می توانید فایل جدید ساخته شده را مشاهده کنید که نسبت به اعداد تعیین شده توسط شما تولید شده است که با کلیک بر روی گزینه Save می توانید اقدام به ذخیره سازی فایل کنید. به همین سادگی شما موفق به برش فیلم در چند کلیک ساده کنید.

برش سریع فیلم

توجه : این روش کاملا رایگان و آنلاین می باشد و شما می توانید با هر دیوایسی از این روش برای کات کردن فیلم استفاده کنید. از قابلیت های دیگر این وب سایت می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

برش فیلم

  • تبدیل ویدیو به گیف و...
  • کراپ آنلاین ویدیو
  • ری سایز کردن ویدیو
  • روتیت کردن ویدیو
  • آهسته کردن ویدیو
  • اضافه کردن زیرنویس و...

آموزش ساده ترین روش ممکن برای برش فیلم در گوشی و کامپیوتر

3.464
این مطلب مفید بود ؟4321
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی