ثبت شرکت
قدمی در جهت حل معادله چند مجهولی ثبت شرکت ارزان برداریم و ابهامات همیشگی تعرفه های ثبت شرکت ارزان و کارمزدهای نا متعارف را از بین ببریم.

رپورتاژآگهی:ثبت شرکت ارزان ؛ شعار یا عمل ؟

اتفاقی ویژه...

برای اولین بار در ایران...
اگر مثل من انسانی بدبین و برخوردار از سابقه تلخ در خصوص ثبت شرکت ارزان  باشید ، به راحتی نمی توانید باور کنید که ؛ درون مایه عبارت " ثبت شرکت ارزان " تهی از شعار و صرفا تبلیغات نباشد!
مگر غیر از این می باشد که ؛ هیچ ارزانی بدون حکمت نمی باشد؟
مگر غیر از این می باشد که ؛ ثبت شرکت ارزان در ایران ، رویایی می باشد که با تعبیری کابوس وار وصول می شود؟
مگر غیر از این می باشد که ؛ هرگز قیمت تمام شده خدمت ثبت شرکت ارزان توسط مؤسسات نامعتبر با استانداردهای حقوقی متناسب و سازگار نیست؟
بله. بگذارید تعارف و شعار را برای دقایقی کنار بگذاریم!
بگذارید با واقعیت های زنده رویای ثبت شرکت ارزان روبه رو شویم!

معادله چند مجهولی ثبت شرکت

بیایید برای یک بار هم که شده ، قدمی در جهت حل معادله چند مجهولی ثبت شرکت ارزان برداریم و ابهامات همیشگی تعرفه های ثبت شرکت ارزان و کارمزدهای نا متعارف را از بین ببریم.
یک سوی معادله ثبت شرکت ارزان متعلق به متقاضیان محترم ثبت شرکت و شروع فعالیت کاری تحت قالب شخصیت حقوقی می باشد و سمت دیگر کارگزاران و مؤسسات حقوقی خدمات رسان در زمینه ثبت شرکت و خدمات مربوط به شرکت ها.
نیازهای فعالان اقتصادی و سرمایه گذارانی که مبادرت به ثبت شرکت می ورزند بسیار صریح و شفاف می باشد.
بر کسی پوشیده نیست که ؛ اولویت نخست این فعالان و سرمایه گذاران ، ثبت شرکت با رعایت مسائل و مفاد حقوقی می باشد.
بله. بدون شک ثبت شرکت و تنظیم مشخصات و مختصات حقوقی شرکت اولین و مهم ترین زیربنای شروع فعالیت شرکت می باشد و ساده لوحانه می باشد که بسیاری از مسائل حقوقی مرتبط با شرکا و سهامداران ، مراجع ثبتی و همچنین مشتریان و مراجعه کنندگان را امری ساده پنداریم و اصطلاحا ؛ اسکلت ساختمان شرکت خود را ضعیف و لرزان بنا نماییم.
شاید بسیاری از دوستانی که این مطلب را مطالعه می کنند در بدو راه پر فراز و نشیب ثبت شرکت و شروع فعالیت تجاری و حتی غیر تجاری خود می باشند و با جست و جو کلید واژه ثبت شرکت ارزان ، به این مطلب رسیده اند و طبعا بنا بر تجربه اندکی که دارند از مشکلات و نقص های حقوقی یک شرکت با اساسنامه ، اسناد ، چیدمان مالی و... ضعیف بی اطلاع می باشند ولی من با تجربیاتی که در طول همکاری ده ساله با مؤسسه حقوقی مانا ثبت داشته ام به بسیاری از پرونده های قضایی برخورد نموده ام که اساس و شالوده بیشترشان به موضوع نقص های حقوقی در بدنه شرکت بر می گشته است.
اغلب این پرونده ها به دلیل عدم اطلاع از قوانین و مقررات و سهل انگاری های مربوط به زمان ثبت شرکت به وقوع پیوسته است.
واقعیت انکار ناپذیر این می باشد که ؛ مسائل حقوقی نیاز ویژه ای به بحث تخصص و تجربه دارد و نمی توان روند حقوقی ثبت شرکت را بدون برخورداری از مشاوره های حقوقدانان و مؤسسات حقوقی معتبر طی نمود.
بدون شک ؛ اولویت بعدی و مهم سرمایه گذاران و متقاضیان فعالیت در قالب شرکت ، بحث کاهش هزینه های ثبتی و اصطلاحا ؛ ثبت شرکت ارزان می باشد.
بدیهی می باشد که ؛ کاهش هزینه های جاری هر کسب و کاری سبب افزایش سود و درآمد آن کسب و کار می شود.
این موضوع در خصوص ثبت شرکت ارزان نیز مطرح می باشد و علاوه بر تمایل ذاتی فعالان اقتصادی برای کاهش هزینه های جاری ، محدودیت منابع مالی را در بدو فعالیت شرکت ، نمی توان نادیده گرفت.
ثبت شرکت ارزان این امتیاز را برای شرکت به همراه می آورد که مدیریت منابع مالی محدود خود را به نحو احسنت انجام داده و ما به تفاوت هزینه صرفه جویی شده به وسیله ثبت شرکت ارزان ، را به الزامات دیگر شرکت همچون ؛ تبلیغات ، جذب پرسنل متخصص ، تهیه فضا و دفتر کاری مناسب و... اختصاص دهیم.
اکنون نوبت آن می باشد که ؛ به آن سوی معادله ثبت شرکت ارزان بپردازیم!
کارگزاران و مؤسسات حقوقی ، فقدان های ناشی از عدم تسلط کافی در مباحث حقوقی مربوط به ثبت شرکت را ریشه کن کرده اند و همچون پلی ایمن در جهت ارتباط متقاضیان ثبت شرکت با مراجع ثبتی و دستگاه های ذی ربط عمل می نمایند.
این بدان معنی می باشد که ؛ مؤسسات حقوقی همچون مانا ثبت و بسیاری از مؤسسات دیگر ، با تخصص و تسلطی که به مباحث حقوقی ثبت شرکت و دیگر حوزه های مربوط به شرکت دارا می باشند ، می توانند ثبت شرکت را در چهارچوب حقوقی ایمن و ایده آل صورت دهند و دغدغه متقاضیان محترم را برطرف نمایند.
از سوی دیگر ؛ مؤسسات حقوقی در جهت جلب رضایت و افزایش مراجعه کنندگان میبایست علاوه بر ارائه خدمات شایسته ، اقدامات حمایتی دیگری نیز به متقاضیان ارائه نمایند.
بسیاری از این مؤسسات با تبلیغاتی با مضمون ثبت شرکت سهامی خاص ، به دنبال جلب مشتری می باشند ولی متاسفانه بحث ثبت شرکت ارزان هیچگاه از مرز شعار و تبلیغات عبور نکرده است و متقاضیان دچار سردرگمی شده اند.
خوشبختانه ؛ نیمه پر لیوان موضوع ثبت شرکت ارزان ، حاوی مؤسسات حقوقی معتبر و متخصص می باشد که در حوزه خدمات ثبت شرکت ارزان ، فعالیت های ارزشمندی انجام داده اند.
یکی از این مؤسسات حقوقی معتبر و متخصص ، مؤسسه حقوقی مانا ثبت می باشد که ؛ علاوه بر هم افزایی کارشناسان حقوقی و مالی متخصص و متعهد ، اقدام به تنظیم برنامه هایی در جهت جلب رضایت و حمایت از مراجعه کنندگان خود نموده است.
مؤسسه مانا ثبت برای اولین بار در ایران ، اقدام به تصویب پروتکل ثبت شرکت ارزان گرفته است که با ابهام زدایی در خصوص تعرفه های مربوط به ثبت شرکت و کارمزدهای مؤسسه ، هرج و مرج های این حوزه را برطرف نموده و این امتیاز را به متقاضیان محترم خود اعطا نموده است که ؛ با خیال راحت مراحل ثبت شرکت خود را به مرجع معتبر واگذار نمایند.
برخی از بند های پروتکل ثبت شرکت ارزان مؤسسه حقوقی مانا ثبت به ترتیب ذیل می باشد :
  • تدوین و ارائه تعرفه های خدماتی مؤسسه حقوقی مانا ثبت.
  • تدوین و ارائه هزینه های مربوط به هر بخش از خدمات ثبت شرکت.
  • مقایسه نقطه به نقطه ای کارمزدهای مؤسسه مانا ثبت با کارمزدهای متداول در بین دیگر مؤسسات فعال در حوزه ثبت شرکت ، اخذ رتبه و …
  • شفافیت در روند حقوقی ارائه خدمات.
  • معرفی کارشناسان مربوطه از نظر تخصص و سابقه فعالیت.
  • ارائه فیش های واریزی مربوط به اداره ثبت شرکت ها و قوه قضاییه.
  • ارائه فیش های واریزی به حساب روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار در خصوص آگهی ثبت شرکت و تغییرات مربوط به آن.
  • ایجاد بستری شفاف و صادقانه که سبب اطمینان خاطر مشتریان محترم می شود.
  • تشکیل تیم پژوهشی و ارائه مقالات آموزشی رایگان از طریق وب سایت مانا ثبت.
  • ارائه مشاوره های رایگان و کامل در جهت رفع سوالات و ابهامات.
 
همه این تلاش ها در جهت برداشتن قدمی در خصوص تحقق خواسته به حق هموطنان عزیز در خصوص ثبت شرکت ارزان با بالاترین کیفیت حقوقی می باشد.
با این اوصاف ؛ راه حل معادله ثبت شرکت ارزان ، فقط و فقط در شفافیت های مالی مؤسسات حقوقی و انتخاب مؤسسات معتبر از جانب متقاضیان نهفته است.
مانا ثبت را در مسیر حل معادله ثبت شرکت ارزان تنها نگذارید!
توجه توجه :
بسته تخفیفی 30 درصدی مانا ثبت در خصوص "ثبت شرکت" تا پایان سال 1396 فعال شد.
 
پل های ارتباطی مؤسسه حقوقی مانا ثبت به ترتیب ذیل
می باشد:
نشانی :تهران - فلکه اول صادقیه - مجتمع تجاری اداری پردیس - طبقه 3 - واحد 3
شماره تماس :09125453150_44388052 021
وب سایت :manasabt.com .www
صندوق الکترونیکی :info@manasabt.com

راه حل معادله چند مجهولی ثبت شرکت ارزان!

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی