صحبت های علی دایی

علی دایی: خوشحالی ما به پرسپولیسی ها ربطی ندارد!

تاریخ انتشار : 6 آبان 1397کد مطلب : 72579تعداد نظرات : 1 نظر
علی دایی پس از حواشی ایجاد شده در پایان بازی سایپا و پرسپولیس، به دفاع از شاگردان خود پرداخت و توضیح داد که عامل این درگیری ها که بوده است.

صحبت های علی دایی درباره بازی پرسپولیس و سایپا

ورزش 11: علی دایی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر, در نشست خبری گفت:

بازی خیلی سختی داشتیم. با این حال فکر می کنم هم نیمه اول و هم نیمه دوم از پرسپولیس بهتر بودیم. متأسفانه در نیمه اول نتوانستیم در شش قدم از موقعیت هایی که داشتیم استفاده کنیم و نیمه اول پرسپولیس فقط یک شوت زد که آن هم شوت آنچنانی بود که شاید سالی یک بار یا 10 سال یک بار فقط خود کمال از این شوت ها می زند. ما بازنده به رختکن رفتیم و بعد از گل پرسپولیس همه دیدند توپ و بازی در اختیار ما بود. در نیمه دوم هم به جز 5، 6 دقیقه ابتدایی بازی کل بازی در اختیار ما بود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود:متأسفانه ما یک یار کم داشتیم که پرسپولیس آن را داشت و به همین دلیل نتوانستیم برنده بازی باشیم. متأسفانه دو پنالتی ما را نگرفتند و در اینجا حق تیم هایی مثل ما به راحتی خورده می شود و نمی توانیم به حق مان برسیم. ما با یکسری جوان کار می کنیم که از لحاظ مالی هم شرایط آنچنانی نداریم. متأسفانه در نشست خبری دیروز برانکو گفته بود که وضعیت مالی ما بهتر از آنهاست، اما فکر می کنم اطلاعات غلط گرفته است. تیم ما شاید از لحاظ مالی جزو چهار تیم آخر باشد و تیم ما با 10 میلیارد بسته شده و با جوان ها کار می کند. به جوانانم تبریک می گویم و با جوی که علیه ما راه افتاده بود توانستند به بازی برگردند و یک امتیاز بگیریم. این در حالی است که اگر داور کمی با ما مهربان تر بود، می توانستیم برنده این بازی باشیم.

حواشی بازی پرسپولیس و سایپا

صحبت های کامل علی دایی درباره حواشی بازی پرسپولیس و سایپا

دایی با اشاره به اخراج محمد دایی اظهار داشت:ببخشید، داور در آن صحنه باید پنالتی می گرفت که نگرفت و همین مسئله باعث شد برادر من اعتراض کند و داور هم او را اخراج کرد. اگر پنالتی بگیرد، کسی اعتراض می کند و این مسائل اتفاق می افتد؟ من از کمیته داوران خواهش می کنم به دقت این بازی را ببینید که چه اتفاقاتی در بازی افتاد. نمی شود که یک اشتباه کنند و اشتباه خودشان را با اشتباه دیگری و اخراج مربی ما درست کنند. اگر مربی ما اخراج شد، سیدجلال حسینی که از بهترین های ماست در آن صحنه که خطار گرفته شد، چه کار نکرد؟ چرا او اخراج نشد؟ سؤال من این است که در آن صحنه حداقل 3، 4 دقیقه وقت را کشتند و با داور صحبت می کردند. یک ضربه ایستگاهی ما 5 دقیقه طول کشید.

وی در خصوص درگیری های پایان بازی گفت:نباید چون ما سایپا هستیم و هوادار نداریم، اما پرسپولیس حامی و این همه هوادار دارد، حق مان خورده شود. نباید اینطور باشد و هیچ کجای دنیا این اتفاق رخ نمی دهد. تازه در زمین خودمان بازی می کردیم. متأسفانه می گفتند بیایید در ورزشگاه آزادی بازی کنیم که هم زمین را به آنها بدهیم و هم سکوها را و همه چیز را. متأسفانه برخی ناداوری ها و ظلم ها در حق ما می شود که نمی دانم چه چیزی بگویم و کاری از دست من بر نمی آید.

صحبت های علی دایی سرمربی تیم سایپا

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به این مسئله که گویا دروازه بان پرسپولیس (رادوشوویچ) مقصر درگیری ها بوده است، خاطرنشان کرد:دروازه بان پرسپولیس نه، دروازه بان ذخیره پرسپولیس. او بزن بهادر بود که داشت داد و فریاد راه می انداخت که با بازیکن ما این کار را می کرد. در زمین هم شروع کننده درگیری شجاع خلیل زاده بود که بازیکن من قسم می خورد او فحش مادر و ناموس داده است. این اتفاق هم برای اولین بار نیست و شما ببینید چند بار از این اتفاقات افتاده است. با این حال داور در آن صحنه هم به بازیکن ما کارت داد. بعد از آن هم شجاع خلیل زاده، منشا و رادوشوویچ، دروازه بان ذخیره پرسپولیس بود که به درگیری ها ادامه دادند. ما که نمی توانیم در زمین بایستیم و پرسپولیس و تیم های دیگر ما را ببرند و بگوییم دست تان درد نکند که ما را بردید. متأسفانه باید بگویم اگر داور بازی در زمین حق را می داد، این اتفاقات رخ نمی داد.

دایی در پاسخ به این سؤال که آیا رادوشوویچ با او هم درگیری شده است، گفت:نه، من آمدم دیدم که سر و صدا شده است. برگشتم و گفتم چرا داد و فریاد می کنید، به رختکن برو که خودم هم برگشتم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا رادوشوویچ به نحوه خوشحالی بازیکن سایپا اعتراض کرده بود، اظهار داشت:اصلاً به آنها ربطی ندارد. بازیکن من گل زده و هر طور دوست دارد خوشحالی می کند.

صحبت های علی دایی درباره شادی بعد از گل به پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به این مسئله که اما خودتان هم به بازیکن تان پس از شادی گل اعتراض کردید و گفتید به این طرف بیاید، گفت:نه، گفتم که بازیکن تیمم سریع بیاید تا به تیم حریف موقعیت ندهید و تمرکز داشته باشیم. می خواستیم دوباره موقعیت ایجاد کنیم. دنبال مساوی نبودیم و تیمم برای مساوی نیامده بود، بلکه آمده بودیم سه امتیاز را بگیریم. شما نگاه کنید که اگر دنبال مساوی بودیم، بعد از گل مساوی به عقب برمی گشتیم، اما بچه ها را به جلو خواندیم تا برنده بازی باشیم. چون دیگر چنین موقعیتی به وجود نمی آمد که از میانه جدول فاصله بگیریم و به بالای جدول برویم.

دایی در خصوص اینکه میزبانی در ورزشگاه تختی حق سایپا بود اما آیا با این کیفیت زمین به ضرر تیم خودش هم نبود، تصریح کرد:مطمئناً به ضرر تیم ماست، اما وقتی ما نه پول داریم و نه هوادار چه کار باید کنیم؟ شما به من بگویید! تیم ما حداکثر با 10، 11 میلیارد بسته شده، اما تیم هایی در همین لیگ هستند که بالای 50 میلیارد برای آنها هزینه شده و دارند کار می کنند.

وی درباره اینکه اما کیفیت زمین چمن آزادی به هر دو تیم کمک می کرد بازی بهتری انجام دهند، گفت:در همین چمن خراب تیم ما بهتر از تیم پرسپولیس توپ را در زمین چرخاند. پرسپولیسی ها فقط دل بسته بودند به اینکه توپ بلند بزنند برای منشا یا علیپور که یکی ضربه سر بزند و آن یکی موقعیت ایجاد کند، چون به غیر از این من اتفاق دیگری را شاهد نبودم.

علی دایی: خوشحالی ما به پرسپولیسی ها ربطی ندارد!

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : علی دایی
1 نظر به ثبت رسیده است
ن1397-08-07
ببین فوتبال ما دست چ کسایی افتاده به اینم میگن اسطوره؟ فوتبال خراب کنن اینا گور نبودیم ک بازیکنای سایپا چقدر بی اخلاق بودن و سیلی که خبرنگار بدبخت خورد و حرفایی که بعد بازی زد
01
وبگردی