فوت اوشین بازیگر سالهای دور از خانه
هارو آکاگی همبازی اوشین در سریال پر طرفدار سالهای دور از خانه در سن 94 سالگی بر اثر بیماری درگذشت.

بازیگر سریال اوشین درگذشت

امروز خبری با عنوان درگذشت بازیگر نقش اوشین در سریال سالهای دور از خانه در بسیاری از رسانه ها منتشر شد و از وی با نام هارو آکاگی یاد کرده اند! اما این بازیگر زنده است و همبازی وی در این سریال درگذشته است.

بازیگران سریال اوشین

فوت همبازی اوشین

هارو آکاگی همبازی اوشین در سنین جوانی سریال سالهای دور از خانه در سن 94 سالگی درگذشت. این بازیگر در سه سال اخیر برای عوارض ناشی از ابتلا به پوکی استخوان و پارکینسن تحت مراقبت بود؛ سرانجام در بیمارستانی در توکیو به دلیل نارسایی قلبی از دنیا رفت.

بازیگر نقش اوشین

هارو آکاگی در سریال سالهای دور از خانه

هارو آکاگی بازیگر سریال اوشین

هارو آکاگی متولد سال 1924 در منچوری بود و بازیگری را در سال 1940 آغاز کرد. او از اعضای گروه بازیگرانی بود که در جریان جنگ جهانی دوم به پایگاه های ارتش امپراتوری ژاپن می رفتند و به اجرای برنامه میپرداختند. هارو آکاگی با ایفای نقش در سریال بسیار محبوب سالهای دور از خانه به شهرت رسید.

عکس بازیگر نقش اوشین

عکسهای بازیگر نقش اوشین

بازیگر سریال اوشین درگذشت

سریال اوشین علاوه بر ژاپن در شبکه های تلویزیونی حدود 70 کشور دیگر از جمله ایران با نام سال های دور از خانه به نمایش درآمد و بسیار مورد استقبال بینندگان قرار گرفت.

 علت مرگ اوشین

عکسهای اوشین در سریال سالهای دور از خانه

هارو آکاگی در 60 سالگی نیز به حضور پررنگ در عرصه بازیگری ادامه داد. او در سال 2013 درحالی که 88 ساله بود نقش اصلی یک فیلم سینمایی را بازی کرد و نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به عنوان مسن ترین بازیگر نقش اول تاریخ سینما به ثبت رساند.

فوت اوشین

عکسهای جوانی اوشین

 عکسهای اوشین

درگذشت بازیگر سریال سالهای دور از خانه

علت فوت هارو آکاگی بازیگر سریال اوشین

4.656
این مطلب مفید بود ؟524
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
وبگردی