کج شدن سر سگ
اگر صاحب سگ هستید حتما کج شدن سر آن ها را دیده اید اما این کار سگ ها چه دلیل دارد و نشان دهنده چیست؟

علت کج شدن سر سگ چیست؟

سگ ها کارهای بامزه زیادی انجام می دهند، اما رفتارهای کمی هستند که از کج کردن سر بامزه تر باشد. ما صداهای قوی و زیادی برای توله سگ خودم ایجاد کردیم ، که ببینیم آیا سرش را با حالت مبهوت و گیج شدگی کج می کند یا خیر؟ بیشتر افرادی که سگ دارند، می توانند بگویند که کج کردن سر توسط سگ ها به این معناست که او در حال دسیسه چینی است و چیزی غیر معمول را تجربه کرده است. اما چرا اینکار را می کنند؟ چند دلیل دیگر وجود دارد که ممکن است سگ بخاطر آنها این کار را انجام دهد، که توضیحات آن در این بخش از سرگرمی نمناک آمده است.

کج شدن سر سگ

کج شدن سر سگ چه دلیلی دارد؟

کج شدن سر سگ نشان دهنده چیست؟

همدردی باعث کج کردن سر سگ می شود.

متخصصان می گویند که سگ ها هنگام حس همدردی سر خود را کج می کنند. سگ ها توانایی زیادی دارند که بتوانند انسان ها را از طریق آن بشناسند.

آنها می توانند زبان بدن، حالت صورت و الگوهای رفتاری ما را بفهمند و با ما همدردی کنند، حتی می توانند صداهای خاص یا کلمات مشخص را تشخیص دهند و آنها را به زمان بازی، غذا یا پیاده روی مرتبط کنند.

شاید کج کردن سر در سگ نشانه این باشد که چیزی آشنا در صحبت های ما شنیده است، این مورد آشنا می تواند در تن صدا یا کلمات ما باشد، آنها سعی دارند که نسبت به چیزی که می شنوند دقیق باشند.

نگاه سگ ها

نشانه های کج کردن سر در سگ 

ممکن است بخواهند دقیق تر به شما گوش دهند.

اگرچه سگ ها قادر به دریافت فرکانس هایی هستند که ما توانایی شنیدن آن را نداریم، اما نمی توانند مثل انسان ها متوجه شوند که کدام صدا از کجا آمده است. بعضی ازمتخصصان بر این عقیده اند زمانی که سگ سرش را کج می کند، در حال کلنجار رفتن با گوش خارجی خود است که متوجه شود صدا متعلق به کجاست.

بنابراین هنگام شنیدن صدای عجیب ممکن است او با خودش فکر کند که چه صدای عجیبی است. می خواهد بفهممد که این صدا متعلق به صاحب من بود یا خیر.

همدردی با سگ

دلایل کج شدن سر سگ ها

شاید سعی دارند که بهتر ببینند.

کج کردن سر ممکن است پاسخی برای کشمکش های بصری باشد، نه فقط شنیداری. استانلی کورن در روانشناسی امروز پیشنهاد می دهد که ممکن است پوزه سگ، پیدا کردن منبع صدا را برای او سخت کند، سگ ها با کج کردن سرشان بهتر می توانند صورت ما را ببینند و حالات صورت ما را تشخیص دهند که واقعا در آن مهارت دارند.

دلیل کج کردن سر در سگ ها هر چیزی که باشد، یکی از ستودنی ترین چیزها در جهان است. من ممکن است مشخصا به تولید صداهای عجیب برای از بین بردن کج کردن سر توله سگم ادامه دهم. ممکن است روزی متوجه شوم که آدم عجیبی بوده ام و شیطنت هایم را کنار بگذارم و دیگر چنین کاری انجام ندهم.

 

چرا سگ ها سر خود را کج می کنند ؟ مشکلی دارند؟

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : سگ های جالب
وبگردی