کریستیانو رونالدو

رکورد شکنی های مکرر کریستیانو رونالدو

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397کد مطلب : 66710زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در بازی مقابل اتلتیکو مادرید حدود یک ساعت بازی کرد،اما باز هم مانند همیشه رکورد شکنی کرد.

رکورد شکنی کریستیانو رونالدو

اگرچه رونالدو در نیمه اول در چند صحنه بدشانس بود که به گل نرسید، اما در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم با یک ضربه والی فوق العاده موفق به باز کردن دروازه اوبلاک شد.
رونالدو حالا در دوران حرفه ای خود به رکورد فوق العاده 650 گل دست یافته است. 446 گل برای رئال مادرید، 118 گل برای منچستریونایتد، 5 گل برای اسپورتینگ و 81 گل برای تیم ملی پرتغال حاصل دوران درخشان ستاره پرتغالی بوده است.

گل های رونالدو در یک فصل

همچنین ستاره پرتغالی رئال مادرید حالا مانند 8 فصل اخیر، حداقل 40 گل را در یک فصل به ثمر رسانده است. بهترین رکورد رونالدو در سالهای 2014 و 2015 با زدن 61 گل بوده است. رونالدو تا اینجای فصل و علیرغم شروعی نه چندان خوب موفق به زدن 40 گل شده تا رکورد فوق العاده فصول اخیر را حفظ کرده باشد.
رونالدو با زدن 24 گل در 15 بازی اخیر و 19 گل در 9 جدال گذشته، آمادگی فوق العاده ای دارد و حالا با 22 گل، بهترین گلزن دربی مادرید بالاتر از دی استفانو لقب گرفته است.
 
رونالدو

رکورد شکنی رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در بازی مقابل اتلیتیکو مادرید

 کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو (به پرتغالی:Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro) (زادهٔ 5 فوریه 1985)، که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می کند و توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال جهان را جابه جا کند.
او در سال 2009 با انتقال 85 میلیون پوندی اش (94 میلیون یورو، 131٫6 میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش های منتشر شده، با انتقال 100 میلیون یورویی گرت بیل از تاتنهام به رئال مادرید در سال 2013، شکسته شد. با حقوق سالیانه 21 میلیون یورو، دارای بالاترین درآمد بین بازیکنان فوتبال جهان است و رقم قیدشده در قراردادی وی برای جدایی از رئال مادرید، 1 میلیارد یورو می باشد. در حال حاضر، برخی وی را بهترین بازیکن فوتبال در جهان و یکی از بهترین های تاریخ فوتبال می دانند.

رکورد شکنی های مکرر کریستیانو رونالدو

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از ورزش سه/ویکی پدیا/ح.ب
وبگردی