چالش خوردن پپرونی

بزرگترین چالش خوراکی : خوردن یکجای 1000 پپرونی + عکس

تاریخ انتشار : 15 مرداد 1399کد مطلب : 77080زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مرد جوان به طور بسیار عجیب و باورنکردنی در حال خوردن یک تکه پیتزا پر از سوسیس پپرونی است! تصاویر و ویدیو آن را در ادامه مشاهده می کنید.

چالش 1000 تکه پپرونی روی یک قاچ پیتزا

در فضای مجازی با چالش های عجیب و غریب و متفاوتی روبرو می شویم. چالش هایی که هر از گاهی از گوشه وکناری سربرمی آورند و در مدت کوتاهی عده زیادی به آن تن می دهند. برخی اوقات این چالش ها یک هدف بزرگی دارند اما برخی مواقع چالش ها تنها جنبه فان و سرگرمی دارند و لبخندی به لب می آورند.

در میان چالش های عجیب و غریب یکی از چالشها خوردن تعداد زیادی سوسیس پپرونی توسط مرد جوان بود. در این بخش از سرگرمی نمناک در مورد این چالش عجیب و خوشمزه صحبت می کنیم.

چالش خوردن 1000 تکه سوسیس پپرونی روی یک قاچ پیتزا

در این چاش بزرگ و خوشمزه، شما به مقدار زیادی سوسیس پپرونی و یک قاچ نان پیتزا نیاز دارید. نکته ای در این چالش باید رعایت نمایید، چیدن پپرونی ها بر روی نان پیتزا است، طوری که پیرونی بیش از حد از روی نان پیتزا بیرون نزند.

چالش خوردن پپرونی

برای این کار ابتدا قاچ پیتزا را روی یک بشقاب بگذارید و از نوک نان پیتزا، سوسیس های پپرونی را روی نان بچینید و شروع به شمردن پپرونی ها کنید. اصلا مهم نیست که پنیر پیتزا نزدید، شما باید پپرونی ها را بشمارید و اصافه کنید تا تعداد پپرونی هارو به هزار برسد. تقریبا یک ساعت زمان لازم است تا بتوانید 1000 پپرونی ها را روی تکه نان پیتزا قرار دهید.

اکنون به مهم ترین و سخت ترین مرحله این چالش می رسیم. شما باید قاچ پیتزا با کوهی از پپرونی را روی سینی فر قرار دهید. زمانی که پیتزا پپرونی شما آماده شد، چند تا لیوان آب کنار خود قرار دهید تا هنگام خوردن پیتزا گلوی خود را تازه کنید.

مصرف پپرونی تند

تایمر را بزنید و شروع به خوردن این قاچ پیتزای غول پیکرکنید. زمانی که پیتزای خود را تمام کردید زمان را نگه دارید. من 1000 تا پپرونی روی یه قاچ نون پیتزا را در زمان 20:12:21 خوردم، شما چطور ؟

اگردوستدار انجام دادن چالش های متفاوت و عجیب هستید، منتظر چالشهای بعدی ما باشید.

بزرگترین چالش خوراکی : خوردن یکجای 1000 پپرونی + عکس

1.822
این مطلب مفید بود ؟814
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی