ماه عسل94
ماه عسل 94 با اجرای احسان علیخانی ویژه ماه مبارک رمضان آغاز شد و با دکور و شیوه ای جدید روی آنتن شبکه سوم رفت. در این مطلب علاوه بر دانلود میتوانید فیلم هر شب برنامه “ماه عسل 94” را در سایت نمناک مشاهده فرمائید.

احسان علیخانی همانند سالهای گذشته با ویژه برنامه ماه عسل میهمان شبکه سوم سیما و خانه های مخاطبان شد. ماه عسل 94 و قسمت های پخش شده را در سایت نمناک مشاهده خواهید کرد.

ماه عسل احسان علیخانی

ماه عسل 94 با تغییر در دکور و همچنین شیوه دعوت میهمانان نوید جذابیت بیشتر و تازگی را در سری برنامه های ماه عسل میدهد.


قسمت اول ماه عسل 94

اولین قسمت ماه عسل که به سوژه ازدواج و با دعوت زوج های جوان آغاز شد را در ادامه مشاهده می فرمائید. 

در این برنامه یک زوج جوان به برنامه دعوت شده بودند که مرد جوان برای اثبات علاقه خود به همسرش اقدام به پریدن از بالکن به حیاط منزل کرده بود که در ادامه قسمت اول برنامه ماه عسل 94 را میتوانید دانلود فرمائید.

دانلود به صورت قسمت بندی شده

دانلود
پارت اول
 
دانلود
پارت دوم
 
دانلود
پارت سوم

دانلود به صورت یکجا

دانلود
حجم 520 مگابایت

قسمت دوم ماه عسل 94

قسمت دوم برنامه ماه عسل که دو میهمان و دو روایت شبیه به هم داشت امشب روی آنتن شبکه سوم سیما رفت. ابتدا مادری که به خواست خودش یکی از فرزندان دوقلو را به خانواده ای که صاحب فرزند نمیشدند داده بود و دومی هم دختری که به فرزندخواندگی خانواده ای در ساری درآمده بود و پس از سالها فهیمد که پدر و مادرش در بمباران حلبچه کردستان عراق به شهادت رسیده اند.

در ادامه فیلم قسمت دوم ماه عسل 94 را مشاهده می فرمائید. 

در ادامه قسمت دوم ماه عسل 94 را دانلود کنید.

دانلود

 
 حجم 347 مگابایت
 

قسمت سوم ماه عسل 94

سومین قسمت از برنامه ماه عسل به جراحی زیبایی اختصاص داشت که زهره حمیدی بازیگر زن سینما و تلویزیون در این برنامه حضور یافت و از علت درگذشت پسر 27 ساله اش به دلیل استفاده از مواد نیروزا گفت.

همچنین در دقایق پایانی برنامه مهران رجبی مقابل دوربین برنامه و در کنار مهمان های ماه عسل حضور یافت و از علت عمل نکردن بینی اش گفت.

در ادامه قسمت سوم برنامه ماه عسل را ملاحظه می فرمائید.

 


قسمت چهارم ماه عسل 94

چهارمین قسمت از برنامه ماه عسل که با مضمون هم نوع دوستی و کمک به محرومان بود روی آنتن زنده شبکه سوم سیما رفت.

در ادامه قسمت چهارم برنامه ماه عسل را ملاحظه می فرمائید. قسمت پنجم ماه عسل 94

پنجمین قسمت از برنامه ماه عسل با دعوت از مادر فداکار که با وجود بیماری نادر دست از تلاش و مبارزه با مشکلات زندگی بر نداشته و علاوه بر آنکه در مشاغل بسیاری حضور داشت و اکنون در نانوایی مشغول به کار میباشد.

همچنین این برنامه مهمانهای دیگری هم داشت که یکی از آنها مردی بود که برای نگهداری از مادرش تمام وقتش را وقف وی کرده بود.

در ادامه برنامه پنجم ماه عسل را ملاحظه می فرمائید.

 

 

 


قسمت ششم ماه عسل 94

ششمین قسمت از برنامه ماه عسل به بحث مهاجرت و تبعات آن اختصاص داشت که از افرادی که قصد مهاجرت داشتند و کسانی که پس از سالها و با موقعیت های کاری عالی به کشور بازگشتند دعوت شده بود.

در ادامه قسمت ششم ماه عسل را ملاحظه می فرمائید.

 

 

 


قسمت هفتم ماه عسل 94

احسان علیخانی در برنامه ماه عسل به صورت تلفنی خواستگاری کرد

انتقادها به احسان علیخانی بالاخره در برنامه امشب ماه عسل کمی تاثیر گذاشت و با وجود دعوت از بچه های تحت سرپرستی سازمان بهزیستی، برنامه چندان به سمت دلسوزی و غم و اندوه نرفت و علیخانی حتی توانست با سماجت ، خواستگاری یکی از پسرها را به صورت زنده روی آنتن ببرد.

مهمان های این قسمت از برنامه "ماه عسل" هر کدام قصه ی متفاوتی برای بودن در خانه فردی که به او "آقاجون" می گفتند، داشتند. برخی از این بچه ها در بهزیستی بزرگ شده بودند و بعد از 18 سالگی که بهزیستی آنها را بیرون کرده بود توسط آقاجون قصه حمایت شده بودند.

در ادامه قسمت هفتم از برنامه ماه عسل را مشاهده می فرمائید.

 

 

 

 


قسمت هشتم ماه عسل 94

ماه عسل در هشتمین برنامه خود از دلاورمردانی دعوت کرده بود که با وجود سن بسیار کم درسی بزرگ به همگان دادند.

در ادامه قسمت هشتم از ماه عسل را ملاحظه می فرمائید. 


قسمت نهم ماه عسل 94

 برنامه نهم ماه عسل قسمت دوم از حضور 23 نفر از رزمندگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس بودند. 

 


 قسمت دهم ماه عسل 94

قسمت دهم از برنامه ماه عسل به اعتیاد اختصاص داشت و از افرادی که اعتیاد را شکست داده بودند دعوت شده بود که در ادامه ملاحظه می فرمائید.

 


 قسمت یازدهم ماه عسل 94

یکی از جنجالی ترین قسمت های ماه عسل امسال مربوط به یازدهمین قسمت آن بود که مربوط به مشاغل جالب و پرخطر میشد و از پزر عروس تا خانمی که در معدن کار میکرد و پسر جوانی که شیشه های برج را پاک میکرد.

 

 


 قسمت دوازدهم ماه عسل 94

 دوازدهمین بخش از ماه عسل به موضوع فداکاری اختصاص داشت.

 


 قسمت سیزدهم ماه عسل 94

در این قسمت از برنامه ماه عسل که به بحث محیط زیست اختصاص یافته بود از محیط بانان دعوت شده بود. یکی از میهمانان این برنامه قاضی بود که برای شکارچی غیرمجاز حکم جالبی را تعیین کرده بود.

 

 


 قسمت چهاردهم ماه عسل 94

ازدواج و وفاداری در زندگی مشترک مضمون چهاردهمین بخش از ماه عسل بود که در پایان این قسمت پیرترین عروس و داماد ایران نیز حضور یافتند.

 


 قسمت پانزدهم ماه عسل 94

برنامه پانزدهم به موضوع سرطان اختصاص داشت که از کودکان سرطانی دعوت شده بود. در پایان این قسمت بازیکنان پیشکسوت استقلال و پرسپولیس نیز حضور یافتند.

 


ماه عسل نام برنامه ای زنده است که در ماه رمضان هرروز از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شده است. تا پیش از رمضان 1391 تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را احسان علیخانی بر دوش داشت، حتی سال 87 هم فرزاد حسنی مجری این برنامه بود، اما در سال 91 تهیه کننده این برنامه مجید یوسفی و مجری این برنامه علی ضیا انتخاب شدند. موضوع این برنامه در قالب اجتماعی است. مهمانان این برنامه می تواند از هر قشری باشد از جمله:معلول، شاعر، نخبه و ... مجدداً در سال 92 اجرای این برنامه به احسان علیخانی سپرده شد و این امر در سال 93 تکرار شد.

سوژه های احسان علیخانی در ماه عسل 94 + فیلم

4.31781
این مطلب مفید بود ؟1532249
منبع : نمناک - /م
50 نظر به ثبت رسیده است
نازنین1394-04-12
سلام.من وخواهرم ازبینده های متعصب و پروپاقرص ماه عسل هستیم دلیل اش هم حس های معنوی که در این سالها از این برنامه به دست اوردیم ولی بعضی وقتها چیزایی ازارمان میده من جمله بعضی از برخوردهای مجری محترم نمونه بارز دیشب صحبت با سیروس دین محمدی را بدون اتمام صحبت قطع کرد فیلم رو یکبار ببینید.ما از برنامه با تمام جزییات دفاع میکنیم ولی بعضی انتقادات دوستان خود را نمی توانیم نادیده بگیریم واین از نمره 20برنامه کم میکنه.هرچند معتقدم قرار نیست همه از ما راضی باشند وگرنه مفتول می نامند ما را.ممنون وخسته نباشید به خاطر زحمتهای بدون چشم داشت .
4720
هرکی1394-04-22
آخه اگه صحبت رو قطع نکنه فرصت زود می ره وبه حرف های دیگه یا به مهمون های دیگه نمی رسه
177
زهرا1394-04-12
برنامه ماه عسل عاليه مخصوصا برنامه اي كه فريدون كه سرطان داشت اورده بودند من واقعا بعد از ديدن اون برنامه متحول شدم...عالييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي بود
807
سیده زهرا خدادادی1394-04-12
سپاس سپاس هزاران بار سپاس! برنامه بسیار عالی و تلاش این گروه واقعا ستودنی است. با دیدن این برنامه هر شب با تعمق و تفکر افطار میکنیم. خدا قوت !
785
مهدی1394-04-12
دستت درد نکنه احسان هیچ کدام از ما کامل و معصوم نیستیم ممکن برنامه ات بعضی مواقع به مزاج بعضی ها خوش نیاد ولی ماه عسلت به کل برنامه های صدا وسیما مخصوصا برنامه های ماه رمضان می ارزد
927
اقاسی1394-04-12
ماه عسل یه برنامه ریبا و جذاب است من با داشتن دو فرزند و کار خونه هثچوقت این بزنامه رو از دست ندادم خیلی از دست اندر کاران این یرنامه مخصوصا اقای علی خانی تشکر میکنم .خیلی زندگی مهمونا اموزنده است واقعا لذت میبرم .وهمین که چند لحطه ای از روزه دازیم با این برنامه اموزنده سپری میشه خوشحالم.امیدوارم اقای مجری یه ذره استانه تحملش رو بالا ببره و زود رنج نباشه ارزوی توفیق برا ایشون و همه عوامل برنامه دارم التماس دعا
596
محدثه1394-04-12
روزی بزرگی با مریدش در بازار در حال گشت و گذار بودند که کسی به آن انسان بزرگ و معروف سنگ پرتاب کرد و ناسزا گفت مرید آن فرد بزرگ قصد کرد که آن مرد را تنبیه کند تا درس خوبی به او بدهد ولی استادش از این کار او را منع کرد و شاگردش را به خانه اش برد و صندوق قدیمی را برای او گشود در آن صندوق نامه هایی بود که گاهی آن استاد را امام و بسیار نام های زیبا وگاهی نام های بسیار بد آن استاد به شاگردش گفت این نام ها همه برای من است اما من این همه نیستم .... این داستان را با اطلا عات ناقصم گفتم تا مجری و همه افرادی که برای برنامه ماه عسل زحمت میکشند بدانند که زیاد تحت تاثیر گفته های دیگران چه خوب چه بد قرار نگیرند و هیچ چیز آن هارا از ساختن این برنامه زیبا به قول مجری برنامه دارای مخاطب میلیونی منصرف و یا دلسرد نکند و به تاثیرزحمات دلسوزانه ی خود شک نکنند و به نظر بقیه فقط در جهت بهبود برنامه کمک بگیرند ولا غیر حتی اگر لازم باشد موهای بلندشان را برای یک نقش ساده ی سرباز بتراشند ! تا به هدفشان برسند این را فراموش نکنید حرف های دیگران نباید یک برنامه با این قدرت معنوی را از پا در بیاورد .
495
amir1394-04-13
احسان علیخانی عزیز سلام
من هم مثل تو سالهاست که همراه درد تو درد میکشم از جهالت و کج فهمی عده ای اندک و خاله زنک
من زیاد اهل تماشای برنامه های صدا و سیما نیستم ولی برنامه شمارو تا اونجایی که بتونم نگاه میکنم. اینکه بهتون توهین و بی احترامی میکنن فقط به خاطر اینه که داری پیشرفت می کنی و هر روز محبوب تر و پر مخاطب تر میشی تو کشور ما هم هرکی درست کار کنه و معروف بشه شروع میکنن به توهین کردن بهش و به قول خودت شخصیتشو به لجن میکشن ولی نگران نباش خدا هست همچنین مردم کشور ما خیلی فهیم و با شعور هستند که فریب دروغ، تهمت و غیبت این جماعت از خدا بی خبرو نخورن و حق رو از باطل تشخیص بدن، شما به همراه گروهت بخاطر تمام مخاطبانتون کارتونو با قدرت ادامه بدید. اینکه میگن مهمانی دعوت کردی که مشکل داره اشکال نداره تازه میتونه مفید هم باشه بالاخره این افراد هم یه جوری باید به خودشون بیان تا بعضی کارهایی که قبلا میکردند رو دیگه انجام ندن همچنین سایر مسولین مملکت به فکر باشن و جلوی این تیپ افراد گرفته بشه و تو کشور اسلامی شاهد این جور مسال نباشیم این مدل مهمان دعوت کردن بد نیست الان تو دنیای مجازی خیلی از افراد سرشناس عکس هایی منتشر میکنن که مشکل داره ولی از همین صدا و سیما اونا هم به مردم نشون داده میشن اینا مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ اینا فقط بهانه است که شمارو اذیت کنن ولی تو ناراحت نباش خدا هست.
دوست دارم، ماهت عسل
امیر رضائی
لطفا منتشر کنید و اگر دوست داشتید اسمتونو اضافه کنید
696
پروین1394-04-12
من به عنوان یه بیننده ماه عسل که حتی یه قسمتشو ازدست ندادم .مینویسم واقعا یعنی چی، بعضیامیگن چرااقای علیخانی اشکمونو دراوردین .میخواستم بگم شماهاازبیدارشدن احساستون میترسین شماهاازدرک کردن هموطناتون میترسین .شماهااز دیدن واقعیتها میترسین .چیومیخواین نظاره کنید .بعله ماه عسل قسمتهایی داشته که شاید مهموناش دلیلی واسه نشستن تو اون صندلیرو نداشته ....ولی واقعااینجوری جواب برنامه ای رومیدین که پربیننده ترین برنامه بوده ..این جوری پشتش وای میستین .هرکسه دیگه ای هم جایه عوامل ماه عسل بود دلش بااین حرفامیشکست .واقعا که متاسفم واسه خیلی از نگاها........
6411
ابراهیم 1394-04-12
سلام و خسته نباشید میگم خدمت تک تک عوامل ماه عسل ،به اندازه زحمت های 10ساله برنامتون خسته نباشید ؛با انرژی بکارتون ادامه بدید اونایی که باید قدر زحمت هاتون رو بدنن میدونن مخصوصا شما احسان جان
656
فرشته1394-04-13
سلام واقعا ماه رمضان با ماه عسل یه چیز دیگه است البته ماه عسل با احسان علیخانی هم فوق العادس من که عاشق برنامه ماه عسل هستم و به نظر من هیچ کسی به اندازه ی احسان علیخانی نمیتونه به این صورت خیلی خیلی عالی ماه عسلو اجرا کنه من خودم این برنامه رو تا زمانی که احسان مجریش باشه نگاه می کنم و سالهایی که مجری های دیگه اونو اجرا اصلا ماه عسل و نگاه نمیکردم ماه عسل بدون احسان مثل 90 بدون عادله
543
mahya1394-04-13
سلام و خسته نباشید به تمام بجه های ماه عسل.آقای علیخانی من کسی هستم که با تمام وجود به داستان زندگیه همه ی مهموونا گوش میدم.برنامه ی امروزتون که باعث شد منو خیلی ناراحت کنه نتیجه ی رفتارای آدماییه که فکر میکنن شما زحمت واسه کارتون نکشیدین چون عادت ندارن سختیو تو زندگیشون بپذیرن .خواستم بگم بهترین برنامه ی کل دنیا ازآن ماه عسله.ما هواداراتون همیشه پشتتونیم.حقوقتم نوشه جونت واسش زحمت کشیدی.انشالله خیرشو ببینید.خودتونو ناراحت نکنید کاش دلایه ما اندازه ی قاب برنامتون قشنگ بود اونوقت کسی به شما نمیگفت دستتو از سره اون بچه بردار ...خدا یار و یاورتون..دست حق باهاتون..انشالله اصل حالتونم همیشه خوب باشه...
412
مهمان1394-04-13
سلام قبل از هر چر نظر از تمامی کسانی برای این برنامه اخلاقی، دینی، ارزشی، فرهنگی، تبلیغی، اجتماعی، دعایی، ایمان، عملی، ایمان نظری، تشکر می کنم این عناوین برای برنامه شما ذکر کردم من نه فامیل آقای علیخانی هستم نه به من پول دادن که تشکر کنم فقط این را می دانم که سالهاست که موقع افطار که حال خوبی دارم درست زمانی موقع استجابت دعا هست من و خانواده و اطرافیانم حال خوبی پیدا می کنیم و خدا شاکر می شویم برنامه شما نه تنها جذاب و شاید باعث اشک می شود این بخاطر این است که نادان خود تجربه می کند و عاقل از تجربه دیگران درس می گیرد تاثیرگذاری این برنامه در فرزندان من که تا حدودی مذهبی هستن به گونه ای است که حلقه اشک را در چشم آنها می بینم و خدا شاکر می شوم که درس زندگی را از زحماتی جوانانی می گیرند که آنها دوست دارند که شاید حرف من مادر معلم حتی عالم این گونه آنها منقلب نکند. البته فقط آقای علیخانی در مواقعی کمی لحن صحبت شوخی یا جدی کنایه و نیش آلود دارند که فکر می کنم کمی مطالعخ روانشاسی شخصیت ضعیف هست معمول افراد حساس هستند شاید مقابل دوربین کمی هل و اصظراب داشته باشند درک نمی کنند و باعث رنجش آنها می شوند اگر در بعضی از گفتارها کمی تعمل و تعمق داشته باشند بهتر درک کنند بهترین است متشکر م متشکر م متشکرم متشکرم به نهایت از برنامه خوب و شاید با اشکالاتی که طبیعی است .
244
حسین1394-04-13
برنامه تان عالی ولی بهتر نیست ازقشرزحمت کش جامعه معلمین هم دعوت بعمل آورید چون خاطرات زیبا ودلنشین دارند
207
شیما1394-04-13
سلام باتشکراز زحمات آقای علیخانی من حتی یک قسمت ازاین برنامه رو از دست ندادم دمتون گرررررررررررررررررررررم
422
amir1394-04-13
ماه عسل عالیه حرف نداره. ازصمیم قلب از زحماتتون تشکر میکنیم.
433
زينب1394-04-14
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمام عوامل و دستاندركاران برنامه عاااااااااااااالي ماه عسل و سلامي خاص به برادر و دوست عزيزمون جناب آقاي عليخاني . خسته نباشيد و خداقوت ميگم به همتون ... من يكي از ببينندگان پروپا قرص برنامه شما هستم ولي متاسفانه گاهي اوقات به آخر برنامتون ميرسم ولي بازهم برام لذت بخش و شيرينه . برنامه شما ما آدمهارو كه تو خواب غقلت به سر ميبريم بيدار ميكنه ... اصلا از حرف بعضي از دوستان كه متاسفانه نظرات جالبي در مورد شما و برنامتون ندارن ناراحت نشيد و توجه نكنيد و به كارتون ادامه بديد و نذاريد كه بعضي ها با حرفاشون باعث بشن شما از كار دست بكشيد شايد برنامتون منتقديني داشته باشه و گاهي وقتا با حرفاي تندشون شما رو ناراحت كنن ولي مطمعنن طرفداراني هم داريد كه هميشه مشوق شما هستن و دوست دارن برنامه زيباي شما رو ببينن .. من از همين جا دست شما آقاي عليخاني و دوستان شما رو كه اين برنامه مفيد به اجرا در مياريد ميبوسم و تشكر ميكنم چون واقعا اثرات مثبتي به همراه داره برنامتون. اون هم اثرات معنوي . اين روزها ما آدمهاي ماشيني ديگه سراغي از مهمون هاي ناب برنامتون نميگيريم كه ميتونه تو چند كوچه اون طرفتر از خونه من خونه داشته باشه ولي من بيخبرم ، انشالله هميشه زير سايه آقا مرتضي علي و امام زمان موفق و پيروز باشيد ماهاتون عسل التماس دعا
153
khatere1394-04-14
با سللم به همه ماه عسلیای عزیز و دوسداشتنی بخصوص آقای علیخانی گل.برنامتون فوق العاده جذاب و تاثیر گذاره .ما حال قشنگمونو تو لحظات نابی که به افطار منتهی میشه مدیون لطف شما و برنامه بسیار آموزنده هستیم با روایت قصه های بسیار تاثیر گذار و عالیتون باعث میشید تلنگر بخوریمو به خودمون بیایم.آدمایی که انتقادای بیخود و بیجایی من جمله اینکه این برنامه باعث ناراحتیشو میشه وخاطرشونو آزرده میکنه و... میکنن یه عده ای هستن که در واقع این حجم موفقیت و محبوبیتو مقبولیت آقای علیخانی و برنامه بسیار عالیشونه ن که داره آزرده خاطرشون میکنه ن روایت قصه هایی که هر کدومشون یک درس زندگیه.ما با دلو جونمون از برنامع خوب و اموزنده ی شما طرفداری میکنیم وپشتتونیم فقط اقای علیخانی که خودشون بهتر از هر کسی میدونن هدف این آدما چیه لطفا به حرشون اعتنایی نکنن و مثل همیشه شاد و خندون وپر انرژی به کارشون ادامه بدن ب کوری چشم همه ی اونایی که نمیتونن موفقیتشونو ببینن.
142
samira1394-04-14
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عوامل برنامه ماه عسل و مجری محترم اقای علیخانی .از حرف مردم ناراحت نشید شما عالی هستید هم اجراتون قشنگ هم حرف زدنتون و مرسی از مهمانان طبقه پایین جامعه که از اوناهم حرفی به میان میاد و اوناهم خوشحال میشن و شما مزد کار خودتونو میگیرید و خدا ادمو دوست داشته باشه که شمارو دوست داره.موفق و موید باشید.ماهتون عسل وما به این فکر میکنیم بعد ماه رمضان دلتنگ خواهیم شد.
142
اناهیتا1394-04-14
با سلام وعرض خسته نباشیدخدمت برنامه زیبا ماه عسل .من برخودوظیفه دانستم که ازبرنامه ماه عسل تشکرکنم وواقعا ازکسانی که نسبت به این برنامه فوق العاده زیبا توهین میکنندگلایه کنم چون انتقادخوب است اما توهین به مجری که این همه زحمت میکشدواقعا اونم تو این ماه عزیز درست نیست
191
mahya1394-04-14
سلام و خسته نباشید دوباره به تمام ماه عسلی هایه زحمت کش مخصوصا آقای علیخانی....خواستم تشکر کنم واسه برنامه دیشبتون...واقعا درس زندگی بود با تمام خنده هاش ...هرکس که یه ذره سختی کشیده باشه میفهمه که هیچ وقت نباید از زندگی نامید شد...وقتی ببینی کسی با روزی 1000تومن کار کردن خدا چنین لطفی بهش کرده که درامدش بشه میلیوونی یعنی باید روزی 100بار شکر خدارو بکنه..ممنون که با برنامه قشنگتون امیدو اوردین تو خونه هامون ...خدا قوت و ایشالله اصل حالتونم همیشه خوووووووب باشه
190
mahya1394-04-15
سلامی دوباره یه خسته نباشید خدمت تمام بچه های زحمت کش ماه عسل ..اونایی که دردای مردم رو از نزدیک میبینن و به ما نشون میدن زندگیمون خوبه ...درداش کمتره..خدا بهتون قوت بده که انقدر تلاش میکنید..برنامه ی امشب مثله تمام برنامه هاون عالی بود..حداقل من فهمیدم خدا همیشه یه جایی یه گوشه ای یجوری وقتی که داریم نابود میشیم به دادمون میرسه...کی بهتر از خدا واسه بنده هاش و کی بهتر از شما که بتونین با برنامه ی خوبتون بهمون یادآوری اون لحظه رو بکنید که خدا داره کمکون میکنه...ایشالله خنده ها از ته دل باشه ....موفق باشین و حال و هواتون همیشه به راه باشه...
120
زهرا1394-04-15
با عرض سلام وخسته نباشيد من هميشه برنامتون رو ميبينم در ضمن برنامه ديشبتون عالي عالي بود دوست داشتم سوالاي بيشتري از مهمان برنامتون که اسمشون محمد بود ودر کشور آمريکا با دين اسلام آشنا شدند بپرسيد به نظر من عالي و دلچسب بود ممنون از تمامي زحماتتون
122
massarem63@gmail.com1394-04-15
با سلام و خسته نباشید از زحمات شما و برنامه زیبای ماه عسل ...... خیلیا این سوال براشون پیش اومده که چرا از خانواده مرحوم پاشایی دعوت نمیکنید چون به هرحال آهنگ تیتراژ پارسال ماه عسل فوق العاده بوووووود ........ از حواشی گه قبل و بعد از مرگ ایشون بوج.د اومدو.... با تشکر
137
سمیه 1394-04-15
تشکر می کنم از برنامه خوب ماه عسل.واینکه می خواستم درباره ی اثر مخرب ماهواره بر خانواده های ایرانی هم صحبت بشه .چون این موضوع مهمیه و خیلی از خانواده ها از روی نا اگاهی این شیطان بزرگ رو به خونشون راه می دن .اگه این کار صورت بگیره خیلی ممنون میشم.
123
دانشجوی پزشکی1394-04-15
با سلام و خسته نباشید به مجری برنامه و تمام دستندرکاران برنامه .برنامه روز 18 ماه رمضان و 17 ماه مبارک خیلی عالی بود ،البته من بقیه رو هم کامل ندیدم ولی این دو برنامه که میهمان ویژه هر دو برنامه محمد نام بودند خیلی عالی بود دستتون درد نکنه ،خدا قوت
92
یه ماه عسلی1394-04-16
با عرض سلام خاستم بگم برنامتون عالیه و حقیقت رو برای همه ما باز گو میکنیدو بعد اینکه تنها ایراد برنامتون اقای علیخانی هستش که مهمانهای ماه عسل رو ضایع و خورد میکنه بجز این مشکل برنامتون عالیه
712
یه ماه عسلی واقعی1394-04-22
اگه اون مهموناشو ضایع کنه همه مهمونشون روضایع می کنن اواین همه معذرت خواهی وتشکر رو می کنه یکم توجه کن حرف حسابم خوبه ها یه کمی هم نگاهتو عوض کن بی زحمت عزیزم
87
ستایش 1394-04-16
سلام آقای علیخانی عزیز من از شهرستان دورود براتون دارم این نظر رو مینویسم من و خانواده ام هر روز عصر بخاطر دیدن برنامه شما دور هم جمع میشیم واقعا برنامه تون فوق العاده است مخصوصا اجرای بی نظیر شما ميخواستم بگم به نظریه یسری افراد اصلا محل ندید اینا حسادت میکنند به همه نه فقط به شما از پیشرفت کسی بیزارند، چه قصه های تو زندگی همه ما انسانها هست گاهیشون چقدر تلخند واقعا تلخ آقای علیخانی من خودم دارای تلخ ترین قصه زندگی بودم ولی دیگه همش رو دارم فراموش میکنم و باهش خداحافظی میکنم اسمش هم گذاشتم خداحافظی تلخ فکر کنم خیلی نوشتم براتون آرزوی موفقیت، سعادت و تندرستی میکنم ....خداحافظ شما
82
حسن 1394-04-16
با سلام برنامه خيلي خوب وعالي است وبنده يك انتقاد دارم انهم اين است كه هر سال در برنامه ازكساني دعوت مي كنيد كه قاتل است مثلا باچاقو ياباساطور يكي را بي علت گشته واولياء دم هم رضايت دادند آيابه نظر شما اينها رانشان دادن باعت تشويق و ترغيب ارازل واباش نمي شود انها با فكر اينكه بخشيده خواهند شد اقدام به اين كار بكنند . ويك حرف با اولياءدم ايابااينكار اگر طرف (بخشيده شده. قاتل )بعدا يك نفر ديگر رابه قتل رساند مقصر كيست . مقصر قاتل ا ست يا كسي كه قبلا قاتل را بخشيده و يك ضرب المثل رحم كردن بر مار ستم خلق است و به نظر من سوژه هاي بهتري رامي توان نشان داد كه حداقل ارزش نشان دادن راداشته باشد
210
زن دایی مقتول1394-04-16
سلام با عرض ادب واخترام وخسته نباشید وتشکراز برنامه خوبتان می خواستم فداکاری مادری را برایتان تعریف کنم که گذشت وفداکاری اش ضرب المثل شد ازاستان کرمان شهرستان راور این ماد ر پسری داشت که دریک جمع صمیمی دوستانه با یک تفنگ شکاری توسط دوستش به قتل می رسد مادری که جنازه فرزندش هنوز به خاک نرفته بود ولباس عزا به تن داشت همان روز اول شخصا برای رضایت به اگاهی ودادگاه میره ورضایت می دهد واجازه نمی ده که بیش ازیک شب قالت پسرش دربازداشت باشه ......شاید غیر قابل باور باشه اما این اتفاق افتاد و.......
111
هانیه1394-04-17
برنامه ی امسال فوق العاده زیباست.من واقعا به داشتن همچین برنامه ای در رسانه ی ملی کشورم افتخار میکنم که به فکر مردم هستند وبا عشق کار می کنند....مچکرم از برنامه ی خوبتون.
171
يه دوست1394-04-17
سلام.باتشكر از برنامه خوبتون.ميشه خواهش كنم به أين تاريخ ها. توجه كنيد. كارناوال برزيل در بهمن ماه .ماه مبارك رمضان كه الآن ٧ سأله در تابستانه .و سفره هفت سين .برأي من اون قسمت از ماه عسل يه معماشده ؟ميشه يكي واسه من توضيح بده كه من از اشتباه در بيام ممنون ميشم دوستان.
34
ننوش1394-04-21
دقت داشته باشید ماجرا واسه 20 سال پیشه. که دقیقا ماه رمضون میفته بهمن
42
مهناز پشوتن1394-04-18
باسلام،من مدیر مهدکودک هستم، وطرفدار برنامه ماه عسل ،خدا قوت میگویم،وهرسال منتظر این برنامه هستم،مدیران مهد کودک را دریابید بی شک با مسعولیت خطیری که دارند مطمعنا قصه های شنیدنی نیز خواهند داشت
41
مارال و محمد1394-04-18
با سلام می خواستم به خانواده شهید جلیل میری بگم که ما می دونیم که اگر این شهیدها و جانبازها نبودند و اگر در زمان جنگ، کشور دست صدام و عراقی های بی رحم می افتاد ، صدام ظالم حتی اجازه نفس کشیدن به ما نمی داد،یعنی در حقیقت ایرانی نمی ماند، تا دانشگاه داشته باشد. مسلما اگر کشور دست صدام و عراقی می افتد ما را با ناز و افتخار که به دانشگاه نمی فرستادن، تازه به ناموسمان هم تجاوز می کردند. در زمان جنگ شهیدان برای ناموس و آزادی جنگیدند نه به خاطر چند درصد سهمیه ناقابل دانشگاه که به بچه هایشان برسه چون اصلا آنها آن موقع که از مسئله سهمیه خبر نداشتند،آن چند درصد سهمیه دانشگاه ربطی به اوضاع نابسامان دانشگاهها ندارد ، شما می توانید بیشتر درس بخوانید ودانشگاه هم قبول شوید، مثل من ، من بدون سهمیه در دانشگاه شرکت کردم ، من زمان جنگ بچه بودم اما برادرهای کم سن وسالم به جبهه رفتند اما شهید نشدند.و من بدون سهمیه دانشگه قبول شدم.حساب شهیدان را از مشکلات جامعه جدا کنید .
51
علی1394-04-20
ماه عسل برنامه خوبیه ولی کاشکی مهمونهایی که میان بیشتر قصه خودشون را تعریف کنن وسعی نکنن برای بقیه الگو بشن وراه وروش زندگی معلوم کنن .واقعا معلوم نیست چرا هر کی میاد اونجا اینقدر حرفهای عرفانی وفلسفی وگنده گنده میزنه ،بهتره قضاوت در مورد بقیه نکنن وقصه خودشون را ساده تر تعریف کنن واینقدر هم حاشیه نرن .برنامه خیلی بهتر وعامه پسند تر میشه
32
پریسا 1394-04-21
برنامتون خیلی خوبه ولی بعضی از قسمتاش مجهولاتی داره اونا برداشته بشه بهتره مثلا قسمت 24 برنامت رو نفهمیدیم که چیکار باید کنیم
26
سما1394-04-21
سلام آقای علیخانی خیلی خیلی ممنون از برنامه عالی وبی نظیرتون .به نظرم قسمتی که آقای لاجوردی رو دعوت کرده بودین بسیار جذاب وعالی بود با ابن که با بغض نگاه می کردم اما خوشحال بودم که از قرآن بسیار گقته شد و یک ایرانی جرأت و جسارت قابل تحسینی رو داشته. خدا روشکر بابت برنامتون و یک ایرانی با شهامت.
61
ننوش1394-04-21
با سلام و خسته نباشید خدمت عوامل برنامه ماه عسل. من عاشق برنامتون هستم و خیلی ازش لذت میبرم. ولی از مهمان دیشب برنامه (خانمی که واسه دختر پسرا کیس پیدا میکرد) ناراحتم. همش تو جملاتش واژه "من" بود. من، من، من ... چقدر من آخه؟ ایشون اگر این کار رو بخاطر خدا انجام میدن این من چیه اون وسط!! فقط هم میگفت من جزو محسنین هستم. خیلیم بهش فرصت صحبت و ابزار منیت داده شد از طرف مجری محترم.
35
شوکا 1394-04-22
سلام لطفا از پزشکانی که با احساس مسئولیتشون باعث شدن فردی حیات دوباره ر و تجربه کنن دعوت کنید ی سر به بیمارستانها بزنید از این نمونه ها دارن شاید باعث بشه تعدادشون بیشتربشه ممنون
21
Asal1394-04-25
خداییش ماه عسل پارسال بامرحوم پاشایی بیشتر می چسبید... اما بازم دمتون گرم... امسالم با برنامتون حااااال کردم
33
مهربان1394-04-25
باسلام اون شبی که برنامه با آقایی به نام محمد از امریکا آمده بودن خیلی خیلی عالی بود.البته کلا من همه مهمانای برنامتون عالی بودن ولی اون شب واقعا فوق العاده بود. وروی من خیلی تاثیرداشت من ادم مذهبی هستم اهل نماز و روزه و قران و... ولی اون آقا با صحبتاش خیلی روی من اثرداشت من قران میخونم ولی خیلی کم به معنای فارسی آن دقت میکردم .ازاین ببعد بادقت خاصی قران میخونم و به معنای آن توجه میکنم. مرسی از برنامه خوبتون
52
م.1394-04-26
برنامه ضعیف است و مجری ضعیف است و اطلاعات عمومی اش بسیار کم است. رفتار او با بعضی از مهمان ها توهین امیز است . مجری باید اطلاعات عمومی اش بالا باشد . . رفتارش با مهمامان عادلانه باشد.
411
مهدیس1394-04-26
باسلام اقای احسان علیخانی واقعاخسته نباشی برنامتون واقعافوق العاده است فقط من گلایه ای ک دارم اینه ک خیلی موقع شروع برنامه حرف میزنیدواین باعث میشه ک وقت کم بیاریدبرای مهمانان عزیز...بازم تشکرازبرنامه عالی تان اقای علیخانی همیشه زنده باشی.....
03
هانیه1394-05-01
من اهل همدان هستم و طرفدار پر و پا قرص برنامه شما .آقای علیخانی از زحمات شما خیلی ممنونم .با اینکه من فقط۱۴ سال دارم اما تک تک قصه های شما رو درک می کنم .خیلی ممنونم که شما با زحماتتون درس زندگی به من و هم سن و سال های من میدین . من می خواستم از شما یه درخواست بکنم این که یه کم از همدان تو برنامه هاتون یاد کنید .شما از همه یاد می کنید به جز پایتخت تاریخ و تمدن ایران،همدان.
11
بدشانس1394-05-26
سلام ماه عسلی ها.من قصد تقدیر و نقد ندارم راستش یهویی گذرم خورد به این سایت چند تا از نظرای مردم رو خوندم دیدم انسان های باحالیین گفتم یکم درد و دل کنم. من تو زندگیم به این نتیجه رسیدم خیلی چیزارو نتونستم درک کنم مثل این که چرا همیشه چیزایی که کسی بهش میرسه برام جالبه و باعث تلنگر انی میشه درصورتی که اصلا کارهای خودم برام بی ارزشه. راستش سر همین موضوع که من نمیتونم به چیزایی که مردم دارن برسم اسم خودمو گذاشتم بد شانس و احساس میکنم این سالا خیلی ادم ضعیف و کم توانی هستم. میدئنم همچین کاری اشتباه اما نمیتونم درستش کنم . علی 19ساله ناامید از خود
20
شیرین1394-06-06
به نظر من موقعی احسان علیخانی میدرخشد که خودش کار خارق العاده ای بکند مثلا با یه نابینا ازدواج کنه یا با یک شخص خاص که کسی باورش نشه این آقا با این خانم ازدواج کرده.این یک نظر است طرفدارانش و خود ایشان از دستم ناراحت نشوند.شیرین از اصفهان
21
فاطمه1394-07-23
سلام برنامه ماه عسل رو به جرات بهترین برنامه رسانه ملی اتنخاب می کنم. درسته که گاهی کسل کننده میشه و میهمان زیاد در جذب مخاطب موفق نبوده وفقط مخاطب بنا به دلایلی مثل تیتراژ خوب یا میهمانان بعدی برنامه رو دنبال می کنه اما خدایی برنامه منحصر بفرد و پرمغزی واسه کسانی که بی حاشیه و تعصب بهش نگاه کنن. فکر معقول بفرما گل بی خار کجاست. الکی دنبال حاشیه و ازار نباشین، زحمتای این عزیزان با هیچ چیزی قابل جبران نیس. یکم واقع گرا باشین. با امید ماه عسل های بهتر در سال های آینده و سلامت و توفیق روزافزون این عزیزان
01
وبگردی