هانیه غلامی
هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان تصویری از گریمش در فیلم سینمایی بابا سیبیلو را به اشتراک گذاشت.

گریم هانیه غلامی در فیلم سینمایی بابا سیبیلو

فیلم سینمایی بابا سیبیلو به کارگردانی ادوین خاچیکیان و تهیه کنندگی احمد احمدی زمستان سال گذشته وارد مرحله پیش تولید شد اما شیوع ویروس کرونا آغاز تصویربرداری این فیلم را تا خردادماه به تعویق انداخت و با بهبود نسبی شرایط این فیلم سینمایی از خردادماه مقابل دوربین رفت.

تصویربرداری این فیلم کمدی چند روز پیش به پایان رسید و هانیه غلامی بازیگر این فیلم تصویری از گریمش در فیلم بابا سیبیلو را به اشتراک گذاشت.

عکس هانیه غلامی در فیلم بابا سیبیلو

هانیه غلامی بازیگری که با فیلم همه چیز آنجاست در میان مخاطبان تلویزیون شناخته میشود در جدیدترین تجربه بازیگری اش در فیلم بابا سیبیلو مقابل دوربین رفت.

هانیه غلامی

بابا سیبیلو اولین تجربه ادوین خاکچیان در زمینه کارگردانی است و احمد احمدی تهیه کننده سرشناس کشورمان در این فیلم کمدی به عنوان تهیه کننده حضور دارد.

امیر نوری و پارسیا شکوری

فیلم سینمایی بابا سیبیلو روایتی از ماجراهای متعدد است که در ژانر کمدی ساخته شده است و اوقات خوشی را برای همه اعضای خانواده رقم خواهد زد و بازیگران زیادی از سنین مختلف در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

بازیگران فیلم بابا سیبیلو

بازیگران فیلم سینمایی بابا سیبیلو عبارتند از:

بهاره رهنما، رضا شفیعی جم، رز رضوی، امیرحسین صدیق، امیر نوری، یوسف صیادی، هانیه غلامی، خشایار راد، علی کاظمی، اردشیر کاظمی، پارسیا شکوری، محمدطاها بهروز پور، عباس محبوب و... بازیگران فیلم بابا سیبیلو را تشکیل میدهند.

بهاره رهنما

فیلم سینمایی بابا سیبیلو با بازی هانیه غلامی+عکس

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
منبع : صفحه هانیه غلامی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی