اپلیکیشن پرداخت قبض بامن
اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24 یکی از استارتاپ های فین تکی کشور است که در زمینه پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنت فعالیت می کند.

اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24 خداحافظی با قبض کاغذی

اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24 یکی از استارتاپ های فین تکی کشور است که در زمینه پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنت فعالیت می کند. با اجرایی شدن حذف قبوض کاغذی، بامن24 تمرکز خود را بر استعلام و پرداخت قبض قرار داد.

به عبارت دیگر بامن24 یک اپلیکیشن هوشمند و کاربردی است که علاوه بر خرید شارژ و بسته اینترنت، خدمات استعلام قبض و پرداخت دسته جمعی قبوض را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

خدمات سامانه بامن24 در دو دسته ارائه می شود

خدمات سامانه بامن24 در دو دسته ارائه می شود

1.وب سایت بامن24

کاربران می توانند با مراجعه به سایت بامن24 به آدرس baman24.ir و یا دانلود اپلیکیشن بامن24 از کافه بازار یا گوگل پلی، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند. افراد می توانند با یکبار وارد کردن اطلاعات قبض و استعلام آن، اقدام به پرداخت قبوض خود کنند.

2.پنل فروشگاهی بامن24

خدمات پنل فروشگاهی بامن24 به نمایندگی و دفاتر پیشخوان ارائه می شود. افراد می توانند با مراجعه به سایت baman24.ir و انتخاب گزینه "ورود نمایندگان" اقدام به اخذ پنل فروشگاهی بامن24 کنند. از امکانات این پنل می توان به امکان چاپ قبض المثنی، امکان فروش شارژ با تخفیف های ویژه و استعلام و پرداخت قبوض دائمی ایرانسل، همراه اول و مالیات کشوری نام برد.
برنامه پرداخت قبض

چرا در اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24 ثبت نام کنیم؟

با نصب اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24 شما می توانید از تمامی امکانات اپلیکیشن مانند خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت تمامی قبوض دائمی همراه اول، دائمی ایرانسل، تلفن ثابت، آب، برق، گاز، جریمه راهنمایی و رانندگی، مالیات و عوارض شهرداری استفاده کنید. اما درصورتی که در اپلیکیشن ثبت نام کنید، قابلیت های بیشتری پیش روی شماست. 
با ثبت نام در اپلیکیشن بامن24 دیگر نیاز نیست، برای خرید شارژ و بسته اینترنت، شماره تان را وارد کنید. می توانید با یک گزینه ساده مشخص نمایید که قصد استفاده از قابلیت های اپلیکیشن برای سیم کارت خودتان را دارید. با ثبت نام در این اپ، می توانید به صورت آنی از قبوض شهری و خدماتی استعلام بگیرید، اطلاعات قبض ها را ذخیره کنید تا برای ماه های بعد نیازی به وارد کردن دوباره نباشد، برای قبض ها نام انتخاب کرده و یا حتی به صورت دسته جمعی قبض های تان را پرداخت نمایید. بخشی دیگر نیز با نام گزارشات به برنامه اضافه می شود که امکان مشاهده سوابق پرداخت وجود دارد.

خرید شارژ  بامن24

قابلیت ویژه ای در خرید شارژ بامن24 وجود دارد که در اپلیکیشن های دیگر دیده نمی شود، این است که علاوه بر خرید شارژ مستقیم و دریافت پین کد، تخفیفات شگفت انگیزی برای خرید شارژ  همراه اول، ایرانسل و رایتل در اختیار کاربران قرار می دهد.
 • 20 درصد شارژ هدیه با خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل
 • 30 درصد شارژ هدیه با خرید شارژ بانوان همراه اول
 • تا 20 گیگ اینترنت هدیه با خرید شارژ جوانان همراه اول
 • 30 درصد شارژ هدیه با خرید شارژ شورانگیز رایتل

اپلیکیشن پرداخت

خرید بسته اینترنت بامن24

در اپلیکیشن بامن24 به راحتی می توانید برای خرید بسته اینترنت اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل اقدام کنید. زیرا که با استفاد از قابلیت فیلتر کردن بر اساس دوره استفاده، میزان حجم و قیمت، می توانید بسته مورد خود را خیلی راحت و سریع پیدا کنید.

پرداخت قبض بامن24

در سامانه بامن24 برای استفاده از سرویس استعلام و پرداخت قبض نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت نیست. بامن24 تنها با یکبار وارد کردن اطلاعات قبض، برای همیشه شما را از آخرین دوره قبض خود مطلع می کند.
اپلیکیشن بامن24 قابلیت های منحصربفردی مانند پرداخت گروهی قبوض با یک درگاه اینترنتی و مشاهده لیست قبض های پرداختی کاربران خود قرار می دهد.

استعلام قبوض بامن24

درصورتی که در این اپلیکیشن ثبت نام کرده باشید، امکان استعلام قبوض همراه اول، ایرانسل و رایتل بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت وجود دارد. هم چنین برای استعلام قبض آب و قبض گاز نیازی به شناسه پرداخت ندارید. استعلام قبض گاز بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت، فقط با وارد کردن شماره اشتراک امکان پذیر است.

شارژ کیف پول

با افزایش اعتبار شارژ کیف پول دیگر لازم نیست برای هر خرید شارژ و بسته اینترنت یک تراکنش بانکی مجزا انجام دهید و هزینه خرید شما از کیف پولتان کسر خواهد شد.

نقاط قوت اپلیکیشن پرداخت قبض بامن24

از نقاط قوت اپلیکیشن بامن می توان موارد زیر را نام برد:
 • ارائه قابلیت های بهتر و بیشتر بعد از ثبت نام
 • عملکرد سریع و بسیار خوب
 • قابل اعتماد (بدون دسترسی به منابع سخت افزار گوشی)
 • بدون تبلیغات
 • خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبوض
 • مصرف کم از حجم اینترنت
 • رابط کاربری ساده و زیبا
 • امکان پرداخت دسته جمعی قبوض
سخن آخر
سامانه پرداخت قبض بامن24 راهکاری هوشمند و ایمن در حوزه استعلام و پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنت است که از طریق وبسایت و اپلیکیشن امکان استفاده از خدمات برای مشترکین فراهم شده است، اپلیکیشن بامن24 جهت دانلود به صورت مستقیم از وب سایت رسمی بامن24 و کافه بازار در دسترس می باشد.

 

 

معرفی اپلیکیشن پرداخت قبض بامن

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی