جواد عزتی و امیر آقایی

شنای پروانه متوقف شد

تاریخ انتشار : 23 تیر 1399کد مطلب : 76758زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم شنای پروانه بعد از چندین روز اکران موفق و فروش قابل توجه به دلیل شرایط خاص جامعه متوقف شد.

توقف اکران فیلم شنای پروانه

فیلم سینمایی شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی از 4 تیرماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و یکی از پرفروش ترین فیلم های درحال اکران سینما بود.

این فیلم سینمایی بعد از حدود 20 روز اکران در سینماها به دلیل شرایط نامناسب جامعه متوقف شد.

توقف اکران شنای پروانه به درخواست تهیه کننده

رسول صدرعاملی تهیه کننده فیلم شنای پروانه به دلیل شرایط حاکم بر جامعه و شیوع ویروس کرونا و بدتر شدن اوضاع درخواست توقف اکران فیلمش را به شورای صنفی نمایش داد و این فیلم از چهارشنبه 25 تیرماه به صورت موقت به اکران خود در سینما خاتمه خواهد داد.

شنای پروانه

شنای پروانه از 4 تیر در سینماها اکران شد و آن زمان شرایط شیوع ویروس کرونا اندکی بهتر شده بود اما متاسفانه در روزهای گذشته شیوع ویروس کرونا به بالاترین میزان خود رسیده است و به همین دلیل عوامل فیلم تصمیم به توقف اکران شنای پروانه گرفتند تا در شرایطی بهتر این فیلم به نمایش گذاشته شود.

جواد عزتی و علی شادمان

شنای پروانه بعد از بهبود شرایط جامعه به احتمال زیاد بعد از پایان دهه اول ماه محرم بار دیگر اکران خود را در سینماهای کشور آغاز خواهد کرد.

طناز طباطبایی

شنای پروانه روایتی از ماجرای فیلم گرفتن از زنی به نام پروانه در استخر و انتشار آن در فضای مجازی است که انتقام شوهر پروانه از منتشر کننده های فیلم خط اصلی داستان این فیلم است.

جواد عزتی

بازیگران فیلم شنای پروانه عبارتند از:

جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، پانته آ بهرام، علی شادمان، نیره فراهانی، مهدی حسینی نیا، ایمان صفا، مه لقا باقری، نادر شهسواری ، یزدان دارابی ، آبان عسکری و... در فیلم شنای پروانه به ایفای نقش می پردازند.

علی شادمان

توقف اکران فیلم پرفروش شنای پروانه در سینماها

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس:فتاح ذی نوری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی