فرهاد جم
فرهاد جم بازیگر سریال ستایش و همسران در تجربه ای متفاوت ایفاگر نقش پرحساسیت شهید باهنر در سریال راز ناتمام شد.

سریال راز ناتمام با بازی فرهاد جم

فرهاد جم را همه مخاطبان تلویزیون با نقش ماندگار علی در سریال همسران به خوبی به یاد دارند. این بازیگر کشورمان که به تازگی در سریال ستایش هم به ایفای نقش پرداخته بود در تجربه ای متفاوت ایفاگر یک نقش پرحساسیت شد.

سریال راز ناتمام به کارگردانی مشترک امین و علی امانی و تهیه کنندگی امین امانی این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد و به زودی مقابل دوربین میرود.

فرهاد جم نقش شهید باهنر را بازی می کند

سریال راز ناتمام در صدا و سیمای مرکز کرمان از مردادماه پیش تولید خود را آغاز کرد و از اواخر پاییز مقابل دوربین میرود تا برای پخش در سال آینده آماده شود.

فرهاد جم

این سریال در 26 قسمت ساخته میشود و روایتی از زندگی شهید باهنر را به تصویر میکشد و فرهاد جم بازیگر کشورمان نقش شهید باهنر را در این سریال بازی میکند و گریمی متفاوت را در این سریال تجربه خواهد کرد.

راز ناتمام سریالی تاریخی و سیاسی است که در دو دوره گذشته و حال ساخته میشود و بازیگران این سریال هم به زودی معرفی خواهند شد.

سریال راز ناتمام

فرهاد جم بازیگر سرشناس کشورمان در اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون مقابل دوربین همسران رفت و یکی از ماندگارترین نقش هایش را در این سریال ایفا کرد.

سریال همسران

سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی جدیدترین تجربه تلویزیونی فرهاد جم است که در این سریال هم گریمی متفاوت را تجربه کرد و بازیگر نقش یک روحانی بود.

فرهاد جم

نقش شهید باهنر در سریال راز ناتمام به بازیگر همسران رسید

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی